FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Marzec 28, 2024, 17:29:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SK Podgaje - Ranczo pod Gajem  (Przeczytany 15032 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pampolinka
Użytkownik

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #15 : Styczeń 20, 2011, 05:04:33 »

ar...? spokojnie Uśmiech no przecież tylko pytam Mrugnięcie Nie wydaje mi się abym pisała w złych intencjach, gaduła ze mnie czasem...

To o czym piszesz o hodowli jest oczywiste i mi dobrze znane. Matki są, źrebaki się rodzą a skoro piszę że miejsc jest na większą ilość koni to dlatego że się rozwijamy i w takiej liczebności chcemy tą hodowlę prowadzić. Nie chodzi mi o to że stadnina musi mieć dużo boksów, bo wiadomo że chodzi o konie. Nie będziemy za rok zmieniać nazwy a skoro już ktoś chce dyskutować o tym że tytułujemy się stadniną to chyba moim obowiązkiem jest udzielić informacji - ot żeby było merytorycznie Mrugnięcie

Wczytuję się już w treści wymienionych przez Ciebie działów, ale dzięki za polecenie!
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #16 : Styczeń 20, 2011, 14:16:27 »

ja tam nie pisałam z intencją "zaszczuwania" tylko zyczliwie....

kazdy ma swoje priorytety do zmian, ale ja jak widzę niedopasowany sprzęt,mysle-oj...to jak wyglądają bardziej zaawansowane sprawy skoro juz podstawy sa nie ok?
pierwsze wrażenie  jest bardzo ważne

i bez obaw-nikogo tutaj chyba jeszcze nie zaszczuli Chichot przynajmniej ja nie widziałam...
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #17 : Styczeń 26, 2011, 17:34:10 »

post o stadninie nie był a propos Twojego konkretnego przypadku, tylko odnośnie tego jak w dzisiejszych czasach bardzo często nazywane są zwykłe stajnie, które trudnią się najczęściej tylko i wyłącznie pensjonatem i rekreacyjnymi jazdami..

a co do definicji którą ja uważam za odpowiednią dla STADNINY to przytoczona parę postów wcześniej przez ar..? jest dla jak najbardziej zadowalająca
Zapisane
pampolinka
Użytkownik

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #18 : Styczeń 26, 2011, 18:10:57 »

no trudno ess_Ka, może powinnaś założyć osobny wątek dla takich ogólnych rozważań Uśmiech
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #19 : Styczeń 26, 2011, 18:17:02 »

moj post był adekwatny do dyskusji jaka się wtedy toczyła, o ranczach, ośrodkach jeździeckich i klubach...

no trudno jeśli bierzesz wszystko tak do siebie.. możesz byc pewna że nie wszystko się tak kręci Uśmiech
Zapisane
pampolinka
Użytkownik

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #20 : Styczeń 26, 2011, 21:15:34 »

ess_Ka nie obrażaj się Język Wyraziłaś swój pogląd, to ja o niego zapytałam. W dobrej intencji, nie wiem czemu uznałaś że się denerwuję, obrażam czy coś w tym stylu... Nie mogłam mieć pewności czy to off-topic bo prawie nikogo z tego forum nie znałam, dlatego lepiej takowych off-topiców nie rozwijać, tylko zakładać nowe wątki Uśmiech
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #21 : Styczeń 26, 2011, 21:22:12 »

To nie volta, za OT nikt Cię nie zje Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cheops extremalteam real-life-rpg gramax miasto-faraonow