FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 29, 2024, 13:29:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZT wyłącznie w Białym Borze  (Przeczytany 9858 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marta
Użytkownik

Wiadomości: 212



« Odpowiedz #15 : Lipiec 23, 2011, 07:30:58 »

Ale jaki w ogóle jest sens dzierżawy SO gdzieś z boku kraju, skoro do dyspozycji jest Łąck w centrum? Jestem strasznie zdziwiona, że ludzie z Małopolski byli za. Co takiego jest w BB, że jest forsowany na główne stado? Przecież miał iść do prywatyzacji?
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #16 : Lipiec 23, 2011, 21:14:35 »

być może jakiś układzik pewnego pana z zarządu agencji i spółki BB-Dobrzyniewo...
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #17 : Lipiec 23, 2011, 21:18:28 »

BB nie jest już Dobrzyniewa
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #18 : Lipiec 24, 2011, 09:51:07 »

nie jest,ale ciągle są  dokoła ci sami ludzie i ciągle ten jeden pan promuje swoich towarzyszy...
nie wnikam juz, na szczescie mnie i moich koni problem pzhk nie dotyczy:) wole zwiazek gdzie zarzad ma praktyczne powiazanie z hodowla a nie siedzi tylko za biurkiem za pieniadze innych
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #19 : Lipiec 25, 2011, 18:41:23 »

Rozmawiałam z Prezesem Łódzkiego OZHK. Podobnież jest tylko 20 % szansy wydzierżawienia SO Biały Bór

________________________________________________________________

Zapewnił też, że jeśli nawet PZHK wydzierżawi BB. To nadal będą mogły odbywać się ZT w Bogusławicach i innych miejscach!
Sensacja z ostatniej chwili. Zarząd PZHK przegłosował propozycje dzierżawy Białego Boru by tam i tylko tam odbywały się Zakłady Treningowe.
Więc teraz i klacze i ogiery mają być wywożone do BB. Co o tym myślicie?


amazonka może podawaj SPRAWDZONE informacje, bo sama sobie przeczysz
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #20 : Lipiec 25, 2011, 19:11:14 »

Zarząd podjął starania o dzierżawie SO Biały Bór to jest pewne! Sprawa jest rozwojowa! A myślę, że osoby zainteresowane też powinny o tym wiedzieć i tym się interesować. Ja to o czym się dowiaduje przekazuje Wam! A z rozmów z naszą Dyrektorką OZHK Łódź wychodziło, że BB ma mieć wyłączność na ZT
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #21 : Lipiec 25, 2011, 19:38:49 »

Czyli jak zwykle -sami nie wiedzą. Prezes mówi jedno, pani kierownik drugie...
Akuart ZT w BB ma odpowiednią opinię, którą niestety podzielam po wysłaniu tam ogiera. Gdyby faktycznie tak było, że w BB będzie jedyny zakład dla ogierów i klaczy, to można powiedzieć, że PZHK ma coraz lepsze pomysły...  Z politowaniem
Zapisane
Stacho
Użytkownik

Wiadomości: 130


« Odpowiedz #22 : Lipiec 25, 2011, 21:02:52 »

to wszystkie OZHK na czele z LZHK powinny cofnąć dotację subwencję (jest w gestii zarządów OZHK jako wypracowany zysk) i rura zmięknie, z tego co wiem zarząd LZHK był przeciw (największe zyski), dawno mówiłem, że PZHKM powinien pójść w ślady Trakeniarzy
Zapisane
Marta
Użytkownik

Wiadomości: 212



« Odpowiedz #23 : Lipiec 26, 2011, 07:54:50 »

Gdyby było jak u trakeniarzy małopolaki miałyby (znowu) osobne ZT, a tu wszyscy się cieszyli że ogiery będą zdawać razem z innymi rasami.
Z kolei podoba mi się, że trakeny mają księgę prowadzoną przez związek rasowy i że klacze zdają ZT.
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #24 : Lipiec 26, 2011, 09:01:48 »

Według moich informacji nawet, jeśli dojdzie do dzierżawy BB, to na pewno część klaczy nadal będzie miała ZT bliżej Centrum  Spoko .
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumdlahistorykow madex jeszgarbiony norwegland moloromme