FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 29, 2024, 11:38:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZT 2011- ogiery  (Przeczytany 74046 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #180 : Listopad 22, 2011, 18:41:16 »

Najwazniejsze, ze redaktor glowny KP ma teraz pole do popisu i wypowiada sie na tematy, na ktore nie powinien. Np. o ME WKKW i "piekne" podsumowanie L. Kazmierczaka i chlopakow z Walewic. Mysle, ze nie ta osoba, nie te argumenty, nie to miejsce na wydawanie osadow.
asior a wcześniej tak nie robił ? Nie raz i nie dwa powiedział dwa słowa za dużo i potem przepraszał.
Zapisane
asior_
Użytkownik

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #181 : Listopad 22, 2011, 20:30:12 »

Nie przypominam sobie, zeby az tak wprost mowil, co mysli. Moze dlatego, ze to dotyczy mojego srodowiska i ludzi, ktorych znam. Bardzo niefajnie :/
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #182 : Listopad 22, 2011, 20:49:44 »

Mogłabyś mi podesłać skan?
Mi zapadła w pamięć rozprawa o dopingu i winie jednego z polskich zawodników, jeszcze przed ostatecznym werdyktem komisji PZJ. Zawodnik został oczyszczony z zarzutów i były przeprosiny na łamach KP na pewno. To taki bardziej hardcore'wy przykład.
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #183 : Listopad 22, 2011, 22:26:27 »

Dajcie skan tego artykułu
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #184 : Grudzień 01, 2011, 14:03:49 »

I ja przestałam kupować KT bo strasznie chałowe artykuły i KP bo nie bedę czytac fantazji niby miłosniczki koni huculskich nawołującej do eksterminacji innego gat zwierząt ( o fachowosci nie wspominając kiedyś na jednym ze zdj z zawodów koń miał tył na przód załozone ochraniacze skorupki Szok )

Przy okazji wczesniejszych dyskusji tak mi w oko wpadło zdanie- jeśli nie bedzie eksperymentatorów, to nie będzie postępu.  przewrotnie moznaby dodac-eksperymentatorów to ci u nas dostatek..stad jesteśmy takim duzym eksporterem koniny.... Duży uśmiech  efektów eksperymentów bez ładu składu i jakiegoś celu do osiagniecia.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #185 : Grudzień 01, 2011, 17:57:01 »

boswell
No coś Ty przecież KT i KP to szczyt profeszjonalizmu. A serio - KT wygląda jak jakieś marne pisemko, a 90% artykułów jest poświęcone tematyce west  Z politowaniem

Ktoś coś wie o planach ZT w sezonie 2012 ??
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aplikacja2013 forumdlahistorykow norwegland jeszgarbiony madex