FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Marzec 29, 2024, 13:08:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SK Kalników  (Przeczytany 18861 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #15 : Grudzień 07, 2008, 19:46:05 »

w aktualnym grudniowym numerze Swiata koni jest obszerny ciekawy artykuł na temat Kalnikowa
Zapisane
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« Odpowiedz #16 : Grudzień 09, 2008, 16:10:35 »

Faktycznie ciekawy.Ja bardzo lubię jak charakteryzują rody żeńskie i ogiery, które kryły.Dobry teź artukuł o braciach Łój i ich rodzinie.
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #17 : Grudzień 09, 2008, 20:30:08 »

o Łojach db?? wody nalane na maxa mało co konkretów nie wspomnę o kryjących ogierach itp,a zdj Morfiny i Hatiego pożal sie boże
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #18 : Grudzień 09, 2008, 22:54:37 »

Duke- a zastanowiles sie jaki byl zamysl tego artu?wlasnie nie kolejna nudna prezentacja kolejnego hodowcy tylko zastanowienie sie jakie problemy pojawiaja sie przed taka osoba gdy juz chce hodowowac db konie sportowe.
Nikt nie chcial "pstrykac" kolejne pikne fotecki zootechniczne i nic poza wyliczanka wynikow z ZT i czempionatow- te mozna znalezc w necie,a tak na prawde historii calej hodowli chyba nie zna za duzo osob- ty, ja, okoliczni hodowcy...
Zapisane
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« Odpowiedz #19 : Grudzień 11, 2008, 15:10:34 »

Ja tak odebrałem ten artykuł.Jako dobry.Nie znam człowieka więć cięzko to skonfrontować.Poza tym nie taki był cel tego artykułu.
Zapisane
wiewióra
Użytkownik

Wiadomości: 24


« Odpowiedz #20 : Grudzień 11, 2008, 20:33:00 »

Znałam osobiście pana Pekańca.. wiele ciężkich chwil w hodowli miała stadnina.. ale widywałam ich hodowli konie na zawodach i powiem że ładnie się spisywały z ładnym ruchem.. ale dalej dążą w hodowli do tego co chcą.. mają zamysł i to prowadzą.. za to im trzeba gratulować.. aby synowie dalej to pociągnęli.. Uśmiech
Zapisane
kasia11541
Użytkownik

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #21 : Grudzień 16, 2008, 19:10:27 »

Ha ja mam konia w stajni z Kalnikowa<siwy wałach Epilog> Duży uśmiech
Zapisane
axo
Użytkownik

Wiadomości: 75



« Odpowiedz #22 : Grudzień 19, 2008, 21:37:33 »

A ja czekam na źróba po Dresku... Pan Pekaniec mówił pół-żartem, że jak Alma da ogierka i będę chciała go sprzedać, to po pierwsze mam dzwonić do Kalnikowa Mrugnięcie Nie uwierzyłabym wtedy, że Pan Józef odejdzie tak prędko...
Zapisane

"chcę słońca, wichru i tententu..."
smuteczek
Użytkownik

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #23 : Grudzień 31, 2010, 17:11:10 »

może ktoś przypadkiem wiem, jak sie skończył ten ostatni przetarg w Klikowej i dokąd poszły wystawione na sprzedaż ogiery małopolskie ? ( Czambuł, Dresk, Kastet, Nepal ) Bo Dresk chyba na ten sezon miał być w Kalnikowie właśnie.

przepraszam za podbijanie tematu, co sie stalo z innymi konmi nie wiem, natomiast Nepal jest w moich prywatnych raczkach. nowo-powstala strona: Nepal
Zapisane

Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions ospzychlin asfk69 bizancjum rpg-ug