FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 27, 2024, 16:43:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bekas po Divisor  (Przeczytany 4962 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mod
Moderator Globalny
Użytkownik
***
Wiadomości: 32


« : Styczeń 06, 2011, 20:08:41 »

Oferta dotycząca stanówki tym ogierem ( http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=829.0 ) wzbudziła dużo kontrowersji, opinie wyrażone na temat ogiera w tymże ogłoszeniu zostały usunięte zgodnie z zasadami działu ogłoszeniowego, a wątek został zamknięty.
W związku z tym powstaje tutaj wątek do wyrażania opinii na temat ogiera Bekas /Divisor

Pozwolę sobie umieścić pytania jednego z forumowiczów dotyczące oferty. Autora zapraszam do dyskusji.

Cytuj
Na stronie SK Białka są podane inne wymiary konia. Ogier małopolski Bekas. Proszę by zgodnie z zasadami wymiary podane były z czasu przyznania licencji lub żeby właściciel podał że są to dane mierzone w innym wieku i czy są zatwierdzone.

Czy zdjęcie po środku jest oryginalne czy obrobione komputerowo.
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2011, 21:38:13 »

Z ciekawosci-a jakie ma znaczenie czy zdjecie jest "obrobione" komputerowo?
czy wogóle ktoś teraz zdjęc nie poprawia? np kontrastu itp...
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #2 : Styczeń 06, 2011, 21:45:28 »

tam jest tylko wycięty prezenter bo nie był ubrany wyjściowo jak stwierdził
Zapisane
Znawca koni
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #3 : Styczeń 08, 2011, 00:04:51 »

Mam pytanie czy te podane wymiary ogiera Bekas są gdzieś oficjalnie zatwierdzone. Na stronie SK białka są inne wymiary a koń został sprzedany  pod koniec ubiegłego roku. Duży uśmiech
http://www.bialka.arabians.pl/pl/przetargi/2010/11-27.php



Dziwi mnie że miłośnicy koni małopolskich udzielili odpowiedzi na mniej interesujące mnie pytanie tj. odnośnie zdjęcia



odnośnie wymiarów ogiera Bekas -pewnie będą pomylone przypadkiem Mrugnięcie
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2011, 10:12:43 »

dziwi mnie, że znawca koni ( i to widac ze nie byle jaki znawca skoro docieka centymetr po centymetrze) potrafi się wypowiedziec tylko w temacie jednego ogiera i to tez nie w jakis merytoryczny sposob tylko "czepiając" się miar
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #5 : Styczeń 08, 2011, 10:52:56 »

Dziwi mnie że miłośnicy koni małopolskich udzielili odpowiedzi na mniej interesujące mnie pytanie tj. odnośnie zdjęcia

Nie miłośnicy, tylko osoba wklejająca ogłoszenie, która robi to raczej grzecznościowo, bo sama nie jest właścicielem ani dzierżawcą. W Twoich wypowiedziach pod różnymi nickami oprócz chamstwa, czuję potrzebę szczucia konkurencji. Może pochwal się jakiego asa - reproduktora sam oferujesz do krycia.

Co do Bekasa to ani mnie on ziębi ani grzeje, ładny, poprawny ogier, można powiedzieć średniak, ani jakiś szczególnie dobry, ani odrzut. Zakład skończył w drugiej połowie stawki, ale na dzisiejszych, zaostrzonych warunkach licencję też by dostał. Może się podobać, poprawny, ma ciekawy rodowód, na pewno znajdzie grono chętnych hodowców do krycia, ale nikt też nie będzie dla niego wiózł klaczy przez pół Polski.

Co do centymetrów, to jakie to ma znaczenie?? Tu chyba rzeczywiście potrzeba prawdziwego znawcy, aby docenić te dodatkowe centymetry.
Zapisane
Dagmor
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #6 : Październik 22, 2012, 21:32:57 »

Podbijam! Bekas jest teraz w moim posiadaniu,także przypominamy się i reklamujemy:D
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skuterpolska turback lobo-team life programowanie