FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 24, 2024, 01:57:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ocena eksterieru - młodzież i źrebięta  (Przeczytany 23038 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ela Rapta
Użytkownik

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #30 : Styczeń 09, 2010, 16:38:41 »

witam, jestem tu nowa i to mój pierwszy post tutaj. Wpadło mi w oko ogłoszenie o sprzedaży klaczki młp i potrzebuję oceny tego źrebaka ewentualnie jego rodziców, dziadków itp. To link do ogłoszenia:  http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=870447705

co myślicie o rodzicach, o tej małej i czy waro ją kupić? Jutro jadę ją zobaczyć na żywo. Czy cena jest w miarę przystępna jak za takiego źrebaka? (oczywiście przy zakupie mam zamiar ją zbijać)  Uśmiech

Czekam na sugestie, opinie i co myślicie o tym źrebaku? Ja chcę zakupić drugiego konia do towarzystwa dla obecnej klaczy którą chciałam kryć właśnie Patrykiem ale niestety nic z tego nie wyszło i jak znalazłam ogłoszenie to pomyśalłam,że mam gotowego źrebaka  Mrugnięcie

pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #31 : Maj 24, 2010, 09:28:25 »

Roczny ogierek
(Halogen x Oregon x Dahoman IX)

Wstawiam też portret, bo na zootechnicznym ma strasznie mętny wzrok  Chichot





Bardzo jestem ciekawa opinii, bo ja mam mieszane uczucia.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #32 : Maj 24, 2010, 11:45:39 »

Mnie osobiście bardzo się podoba , proporcjonalny, długa szyja, szlachetna głowa ( oczywiście jest przebudowany - ale to oczywiste w tym wieku ) i jeszcze się oczywiście bardzo zmieni  Uśmiech Dlaczego nie zabierzesz go do Białki? Tam szacowne grono dokładnie by go obejrzało  Uśmiech
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #33 : Maj 24, 2010, 17:07:07 »

Lumi
Dziękuję !
Do Białki mam daleko (250 km), poza tym liczę, że trochę zmężnieje bo straszny z niego dzieciak.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #34 : Maj 24, 2010, 21:43:15 »

Mi się wydaje, że jest za drobny jak na ogiera (w sensie rozpłodnika) oczywiście jest dopiero roczniakiem i może się jeszcze rozrosnąć..

Poza tym jest bardzo udany, szlachetny, urodziwy, ładnie umaszczony, będzie fajny wierzchowiec
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #35 : Maj 25, 2010, 12:38:50 »

Mi się wydaje, że jest za drobny jak na ogiera (w sensie rozpłodnika) oczywiście jest dopiero roczniakiem i może się jeszcze rozrosnąć..

Dziękuję Uśmiech
To mnie chyba najbardziej martwi, nie dlatego że martwię się o jego przyszłą ewentualną karierę reproduktora ( na której mi nie zależy, jestem też świadoma mniej więcej jaki typ konia na ZT ma szansę się dostać i że jest to trudne), ale użytkowość. Wielkie zmartwienie to nie jest, jestem chyba tylko "rozpuszczona" przez jego siostrę, która od początku była duża i rosła równo, a wiosną była wręcz kwadratowa  Chichot
On jest zupełnie innym typem. Sama jestem ciekawa co z niego wyrośnie.
Teraz bardzo urósł, gubiąc po drodze i tak śladowe ilości tłuszczyku nagromadzone zimą i obecnie jego wymiary to:
151-168-18,0

Jak skończy 1,5 roku to mam nadzieję, że będzie co porównywać.


Czekam na zdjecia naszej forumowej młodzieży, bo ciągle tylko moj na "tapecie"  Zawstydzony
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #36 : Maj 25, 2010, 14:05:39 »

Ja bym się nie martwiła tym, że ma małą masę. Jako dorosły koń na pewno nie będzie takim przecinkiem, przybierze mięśni, a sucha konstytucja przecież jest pożądana? Ma szansę być fajnym koniem do WKKW Uśmiech
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #37 : Maj 25, 2010, 16:10:03 »

Fot. Mateusz Staszałek

og. Justus ( o. Bekas po Divisor xx / m.Jurata po Przedświt XIII-4)
ur. 22.03.2008r.
164-185-21,5


Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wsbchorzow radarodzicowsp289 dzikiekonie zoomia animilkowo