FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 19, 2024, 06:02:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stadnina koni małopolskich CHUTOR TARKA  (Przeczytany 34283 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #15 : Maj 05, 2009, 18:08:32 »

No właśnie Birmankę zabrali ze szkółki, o nią głównie chodziło. Poza tym kawał dobrej roboty Kamila z Energią, skakał też na Masce, która niestety potem coś kulała, nie znałam konkretnych powodów. O instruktorach słyszałam nie tylko od Eweliny Mrugnięcie. O Estradzie już się wypowiadałam, Etiuda chodziła tylko pod Szefem, w roku szkolnym zaczęła coś pod szkółką chodzić, a Birmankę ze szkółki wyciągnęła Ewelina. Teraz kobyła znów w szkółce, zmieniają się instruktorzy, zmieniają się konie szkółkowe i chodzące jakieśtam zawody.
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #16 : Maj 05, 2009, 20:19:10 »

A tak przy okazji, nieco opóźnione, ale zdjęcia z tegorocznego Hubertusa Mrugnięcie.









I dzień po:
Robert i Groszek




Ja i Cudna


Jakieś z wybiegów




I nasza sesja pohubertusowa Mrugnięcie
Ja i Hortensja


Ania i Czeremha









I jeszcze jakieś z wcześniejszego weekendu:



Pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane
oobe
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #17 : Maj 07, 2009, 17:34:24 »

Z tego co wiem Ewelina nie pracuje i zepsuła parę koni w tym i Birmankę. Jak to ktoś powiedział "nie każda kobieta ma lekką rękę..."
Dla początkujących Tarkowi instruktorzy jak i konie są ok bardziej zaawansowanym radze poszukać innej stajni.
Pozdrawiam
Zapisane
Marko
Użytkownik

Wiadomości: 104



« Odpowiedz #18 : Maj 07, 2009, 19:22:04 »

Z tego co wiem Ewelina nie pracuje i zepsuła parę koni w tym i Birmankę. Jak to ktoś powiedział "nie każda kobieta ma lekką rękę..."
Smutny nie ma lekkiej ręki, to mało powiedziane, po prostu zajeżdża konie na pysku na maksa i kończą na hakamore  Złość
Zapisane

Jeśli zajmujesz się końmi – MYŚL CZŁOWIEKU TO NIE BOLI
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #19 : Maj 07, 2009, 19:56:51 »

Owszem, Ewelina już nie pracuje. Jakiś czas była tam Nina Kwiecińska, ale dostała lepszą propozycję w Kazimierzu i wróciła tam. Z tego co wiem, teraz przyszła nowa instruktorka, również o imieniu Ewelina Mrugnięcie. Nie chcę wypowiadać się na temat jazdy Eweliny P, bo sama nie mam takich umiejętności i nie potrafię oceniać takich rzeczy, zwłaszcza, że na 'jej' koniach głównie tylko stępowałam. Jeździłam trochę na Hortensji, na której ona startowała i nie wydaje się, żeby ją zajechała, czy popsuła. Na Birmance jeździłam trochę w wakacje i fajnie chodziła, Hetia tak samo, choć teraz słyszałam, że niezłe cyrki z nią mają (ale z tego co i inni instruktorzy mówili, ona jest specyficzna i nie koniecznie musi to być wina Eweliny). Pod koniec wakacji wzięła też Mafię, która pod nią bardzo fajnie chodziła, porównując z tym, co było kiedyś - zero sterowności. Sama miałam okazję na niej jeździć, nawet coś skoczyć, dlatego wiem o czym mówię Mrugnięcie. Birmanka powróciła do szkółki, na Hetii jeździła Ania Sz., właśnie ona miała z nią niezłe przeboje (spadła w końcu porządniej i ma jakieś problemy z nogą). Hortensja chodziła tereny pod bardziej zaawansowanymi, a Mafię sprzedali.
Zapisane
oobe
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #20 : Maj 07, 2009, 20:32:32 »

ja już powiedziałam swoje;]

kiedy zaczniesz jeździć zaczniesz szukać innej stajni albo lepszego trenera
narazie jak widzę jeździsz rekreacyjnie jeżeli myślisz o większym sporcie znajdź sobie dobrego trenera
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #21 : Maj 07, 2009, 20:42:34 »

Nie mam aspiracji sportowych, jeżdżę dla przyjemności Mrugnięcie. Ale w temacie nie chodziło raczej o moje upodobania jeździeckie Mrugnięcie.
Zapisane
oobe
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #22 : Maj 07, 2009, 20:52:54 »

no więc jak już mówiłam powiedziałam swoje;]
Zapisane
ble_ble
Użytkownik

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #23 : Maj 08, 2009, 14:45:21 »

Znam tą stajnię od samego początku jej istnienia, jeździłam ze wszystkimi instruktorami, którzy tam pracowali, doskonale znam atmosferę tej stajni i jej sytuację i jeżeli nie wiecie co się faktycznie tam działo, to nie pier****** głupot i nie oczerniajcie tych, którzy są bez winy!!! Skoro coś Wam wtedy nie pasowało, to trzeba było to wtedy powiedzieć, a nie po roku! Co Wy jesteście, dzieci z przedszkola?? Trochę powagi, ludzie!!!
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #24 : Maj 08, 2009, 15:37:41 »

ble_ble w te wakacje też byłaś? Mrugnięcie
Zapisane
ble_ble
Użytkownik

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #25 : Maj 08, 2009, 17:43:33 »

Nie, ale instruktorzy streścili mi wszystko, co się wtedy działo. A czemu pytasz?
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #26 : Maj 08, 2009, 17:44:33 »

Tak tylko z ciekawości, bo myślałam, że może będę kojarzyć Mrugnięcie. Siedziałam jakieś 1.5 miesiąca tam w te wakacje, początkowo na obozie, a potem luzakowałam Ewelinie, dlatego pytam Mrugnięcie.
Zapisane
oobe
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #27 : Maj 23, 2009, 12:31:21 »

Jutro w tarce odbędą się zawody towarzyskie
zaczynają się o 14
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #28 : Maj 24, 2009, 16:32:31 »

A ostatnio jakoś też przypadkiem nie było? Kilka tygodni temu, nie pamiętam dokładnie ;p.
Zapisane
oobe
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #29 : Maj 25, 2009, 18:06:49 »

co miesiąc są organizowane zawody towarzyskie
następne będą 28 czerwca
Ludzie przyjeżdżajcie to dobry trening dla koni!!
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

quiero grzybektybetanski hodowla-kotuw-pbf watahaczystejkrwi gangtzj