FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 25, 2024, 09:43:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 [11] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konie kolorowe - czyli o maściach  (Przeczytany 77730 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
julia
Użytkownik

Wiadomości: 38


« Odpowiedz #150 : Październik 08, 2012, 19:52:08 »

W Holsztynie tak się zagalopowali w jarmarkach, ze na IO w Londynie ich najlepszy jeździec skokowy Ehning Marcus wylądował dopiero na 12 miejscu,wprawdzie na gniadym ,ale rasy KWPN.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #151 : Październik 08, 2012, 20:37:43 »

W Zw. Hanowerskim jest dużo kasztanów, więc nie można chyba powiedzieć, że Niemcy ich nie lubią Mrugnięcie
Weltmeyer, Espri, Londontime - to wszystko malowane kasztany.
Zapisane
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« Odpowiedz #152 : Październik 08, 2012, 20:44:41 »

Te biedne powszechne gniadosze,  Mrugnięcie A takie podobno dzielne wraz  siwkami.
Oj nie ar! prosze tylko nie malowane kasztany, ani żadne inne...Wystarczy gwiazdka, wąska łysina i jedna noga w skarpetce m albo dwie ( oczywiście tylnia... Uśmiech ) I doścyć...
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #153 : Październik 08, 2012, 21:07:30 »

Ale ja pisze o tych trzech wymienionych koniach. Ja nie lubie tarantów i srokaczy. Poza tym nie mam żadnych "ale" co do maści.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #154 : Październik 08, 2012, 21:12:30 »

jeszcze był wspaniały Werther
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #155 : Październik 08, 2012, 22:38:58 »

dla mnie ideałem są takie rude-miedziane... mhmmm i mogą być malowane. byle ładnie Mrugnięcie
brudne kasztany potrafią być piękne, ale zdecydowanie nie zawsze.
co do gniadoszy. też oczywiście zdarzają się ładne, ale są jednak takie
Cytuj
powszechne
  Duży uśmiech

a kasztany z olimpiady w tym roku? mistral hojris, parzival, damon hill, scandic...
Zapisane
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« Odpowiedz #156 : Październik 09, 2012, 08:59:49 »

Ar w porządku. Ja tylko nie lubię takich malowanych w stylu ...,, cztery nogi białe i łysina jesli koń dobry to nowina...." jak mówi przysłowie. A kto nie miał siwego nie miał dobrego. Swoją drogą nie wiedziałem, że jestem taki przesądny... Mrugnięcie
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #157 : Październik 09, 2012, 09:19:48 »

a kasztany z olimpiady w tym roku? mistral hojris, parzival, damon hill, scandic...

pisaliśmy o ogierach hanowerskich - jedynym związku niemieckim, gdzie są w miarę popularne. Może jeszcze w trakenach takie ogiery funkcjonują z powodzeniem.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #158 : Październik 22, 2012, 22:47:50 »

Sztandarowym jeźdzcem Zw. Holsztyńskiego jest chyba Rolf Goran Bengtsson? Ehning to w tej chwili nawet dużych konkursów na holsztynach nie jeździ.
Zapisane
julia
Użytkownik

Wiadomości: 38


« Odpowiedz #159 : Październik 22, 2012, 23:18:21 »

ar..?ale lubisz się skupić na formie zamiast treści ,a w treści chodziło o to, ze etning to jeździec niemiecki a Niemcy odnieśli dotkliwa porażkę w skokach w Londynie,i to autor miał na myśli...
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #160 : Październik 23, 2012, 06:58:53 »

Może zamiast pluć jadem i rzucać się na mnie skupiłabyś się na tej treści Mrugnięcie Ot taka moja rada. Naprawdę nie wiem co wywołuje aż taką wściekłość?

 Chyba każdy z nas jest świadom poziomu naszej hodowli. Prawda jest taka, że sami hodowcy bez winy nie są. Nic się nie opłaca, wszystko jest niesprawiedliwe itp. Rynek jest bardzo ciężki, a mimo to konie się sprzedają - choćby taka iza90 (przepraszam za wywołanie do tablicy) sprzedała konie na Bliski Wschód (!). Wydawałoby się, że to kolebka koni rajdowych, a jednak się udało.
Ale to już OT.
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lobo-team duskwood catziee aldara kociakowo