FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 29, 2024, 09:32:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogiery białeckie  (Przeczytany 35825 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
asior_
Użytkownik

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #60 : Listopad 05, 2011, 22:47:03 »

Wybor byl taki - albo zostaje ogierem i bedzie non stop, zawsze 23h/dobe w boksie, albo go wykastruje i bedzie mogl sobie chodzic na padoki na cale dnie. Siwy mocno nudzi sie w boksie, biega, gryzie sie po nogach, bryka, wiec uwierzcie, ze nie mialam innego wyboru. Warunki w stajni z padokami sa jakie sa, ja tego nie zmienie. Nie przeprowadze sie tez do innej stajni, bo chce trenowac z Pawlem.

Slawek, mam nadzieje, ze dzieciaki nawet przescigna tatusia Uśmiech)
Zapisane
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #61 : Listopad 06, 2011, 00:25:59 »

asior ja to wszystko rozumiem, ale bardzo mi szkoda, bo coraz mniej jest koni/ogierów po starych czeskich matkach. Nie zrozum mnie źle ja cieszę się, że Narcyz trafił do ciebie nie do jakiegoś chłopa na punkt, ale z punktu hodowcy to zawsze strata jak eliminują ogiera, który przedstawia jakąś wartość, może nie został on szeroko użyty, ale u nas wg. mnie sprawdził się bardzo dobrze, znacznie lepiej od popularnych ogierów i nie mówię to tylko z mojego punktu widzenia, ale także osób odwiedzających naszą stajnię czy potencjalnych kupców czy zaprzyjaźnionych hodowców, którzy zawsze pytają o młode narcyziaki, nie mówiąc już o osobach znających nasze konie, wśród których zawsze jest porównywanie Eldony z Elbą, wiadomo Eldona zero zahamowań w wieku 2 lat skakała pastucha/ogrodzenie 150, ale Elba podobnie, z resztą źrebole po Narcyzie jako jedyne uciekały nam z padoków (pasły się tam gdzie chciały) i przy tym bardzo poukładane w głowie co o Eldonie w podobnym wieku tego nie można powiedzieć, o małych narcyziakach w kontekście możliwości fizycznych nie wypowiem się, wydaje się, że będzie super, ale to czas pokaże.
asior w związku z powyższym bardzo mi szkoda, że podjęłaś taką decyzję, ale ja to może mało się znam w porównaniu do innych forumowiczów  i nie bież mnie tak dosłownie.
Pozdrawiam.
Zapisane
asior_
Użytkownik

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #62 : Listopad 06, 2011, 11:29:48 »

Haha, dziekuje, jestem lepsza opcja niz jakis chlop na wsi Mrugnięcie

A mowiac calkiem serio, gdybym miala kasy na tyle, zeby moc wozic Siwego samego na zawody (bo problem z transportem ogiera jest wiekszy, niz walacha - wiadomo), postawic mu padok z ogrodzeniem 2m (bo kazdego pastucha taranuje, z niskich padokow, takich 150-160, wyskakuje), to pewnie nie musialabym go kastrowac.
Zapisane
asior_
Użytkownik

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #63 : Listopad 27, 2011, 15:08:21 »

Ebonit sprzedany. Bedzie chodzil WKKW pod juniorka.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #64 : Listopad 27, 2011, 16:43:39 »

125 tys to jego cena? bo takie cos wczoraj uslyszalam Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex moloromme zabojcy animezywioly norwegland