FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 29, 2024, 17:16:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wystawa i czempionat koni małopolskich Bychawa 2011  (Przeczytany 3783 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« : Kwiecień 15, 2011, 16:49:01 »

W Bychawie pod Lublinem po raz 6ty organizowane sa pokazy uzytkowania koni i drugi czempionat młp. przy współudziele LZHK.
Nie ma ograniczeń co do regionu z którego koń pochodzi.
Nie ma opłat,organizatorzy zapewniają stanowiska dla koni,dostep do wody,opiekę wet.nagrody.
Zgłoszenia do 25.04.
z tego co wiem na stronce program jest czesciowo nie uaktualniony

http://www.konieroboczebychawa.pl.tl/Newsy.htm
Zapisane
LAYLA1
Użytkownik

Wiadomości: 41


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 23, 2011, 16:25:47 »

WITAM PROSZE NAPISAC COS WIECEJ O TYM CZEMPIONACIE JAK TO WYGLĄDA U WAS CZY KONIE IDA STWKAMI CZY MŁODE ROCZNE KONIE TEZ SĄ ITP, WYBIERAMY SIE I CHCE MY WIECEJ INFORMACJI  I CZY BEDA BOKSY DLA KONI?
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 24, 2011, 12:33:30 »

Podałam link do stronki:) ja organizatorem nie jestem wiec pewne rzeczu trzebaby uzgadniać tam-zwł zgłaszanie koni.
To co wiem- sa stanowiska a nie boksy(i to raczej nie jakieś wypasione:)
to dopiero 2gi czempionat, z czego teraz podobno oficjalnie przez LZHK współorganizowany.
Na razie jest tylko dla koni dorosłych(z braku wiekszej ilosci młodych koni i jak sadze odpowiedniego zaplecza stajennego...) jesli powtórzy sie taka sytuacja jak w ub roku-to bedą to tylko klacze...ogiery były wtedy 2 wiec własciciele zostali nagrodzeni za samą chęc pokazania się Uśmiech a czempionat był wśród klaczy(a w sumie to były 2 czempionaty bo i kuców też)
Impreza się rozwija,koni przewaznie jest ok 40, więc miejmy nadzieje że z czasem wszystko to rozwinie się w coraz profesjonalniejszą stronę dzięki grupie ludzi którzy sami poszukuja sponsorów i wszystko sami robią Mrugnięcie

Wszystkie pozostałe konie nie pasujące wiekowo,czy rasą bedą szły w przegladzie ras.Wiem że przyjezdzały osoby z młodymi końmi żeby je troche otrzaskac z atmosferą imprezy przed Białka......
Zapisane
LAYLA1
Użytkownik

Wiadomości: 41


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 25, 2011, 11:39:19 »

niestety na e-mail nikt nie odpowiedział pozdrawiam
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 30, 2011, 01:17:40 »

ale w Kontakt- sa telefony do prezesa i wice-na pewno odbieraja bo osoby z re-volty zgłaszały konie..... Mrugnięcie

________________________________________________________________

Ze wzg na zgłoszone kilka(Spoko ogierów prawdopodobnie dla nich także bedzie rozegrany czempionat
Zapisane
LAYLA1
Użytkownik

Wiadomości: 41


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 30, 2011, 07:13:30 »

A SA JAKIES KONIE MAŁOPOLSKIE ZGLOSZONE?
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #6 : Maj 04, 2011, 09:15:22 »

Layla1- wybacz,ale czy rozumiesz co czytasz,czy tylko piszesz sobie żeby pisac?
Przy czempionacie koni małopolskich zadajesz pytanie czy sa zgłoszone jakieś małopolaki Z politowaniem
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex aplikacja2013 norwegland animezywioly jeszgarbiony