FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 30, 2024, 14:50:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogiery wybrakowane w związku z kategoryzacją [wydzielony]  (Przeczytany 12077 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #15 : Styczeń 11, 2012, 19:08:47 »

a Lampart w ogóle był kiedykolwiek używany w hodowli? co się z nim dzieje?

Z walewickich ogierów po Arcusie Lampart miał najlepszy galop moim zdaniem. Nie wiem dlaczego skończył zakład na dalszym miejscu, ja go widziałem na kwalifikacji i jakichś zawodach i robił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie był taki sztywny w grzbiecie jak Jurand, a galop miał okrągły, pod górkę. Ten Horoskop, to przy nim zupełnie bezbarwny koń.

Właścicielka była kiedyś na forum:

Witam;) Jestem tu nowa..Mrugnięcie Przedstawiam Wam mojego małopolaka;)


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25dd81fc9ed30026.html


ogier Lampart xo

Jeśli właściciel chciałby nim kryć, i poszedł do PZHK podyskutować o tym, to pewnie też by status rezerwy dostał. Rodowód ciekawy - to ten sam nick co Sebastian



Szkoda też trochę Baweta. On doszedł chyba tylko do 2** WKKW, bo jakąś kontuzję złapał, ale rodowód ma ciekawy. Przy łączeniu z córkami Greya można dostać inbred na dwa pożyteczne folbluty w półkrwi - Saragana i Hextona jednocześnie i to przez niezłych synów odpowiednio Cynik i Juror oraz Walezjusz (m.in. Len i Tarnik) i Bawar.

Kategoryzacja działa trochę niegramotnie, bo zabiera papiery ogierom niesprawdzonym, zamiast zabierać tym negatywnie sprawdzonym.
Zapisane
meghana
Użytkownik

Wiadomości: 143



« Odpowiedz #16 : Styczeń 11, 2012, 20:13:53 »

Bardzo jest ta rezerwa. Można było się tego spodziewać. Chociaż na tej liście faktycznie jest kilka koni, których byłoby szkoda, gdyby utraciły całkowicie licencję. A czy wykorzystają daną im szansę, to już inna historia.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #17 : Styczeń 11, 2012, 20:27:43 »

Znowu jest kilka paradoksów, wycofano m.in. og. Baldini II hol.(nie wiem czy jest w PL ogier bądź jego nasienie dostępne obecnie), który jest ojcem klaczy startującej w najtrudniejszych konkursach pod Meredith Michaels Beerbaum.
Zapisane
ArkaGrecja
Użytkownik

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #18 : Styczeń 11, 2012, 23:26:19 »

Co złego to Komisje Ksiąg Stadnych wymyśliły!!! Biuro PZHK takie głupoty potem musi liczyć i podawać do informacji. Ciekawe jakie gromy jutro telefonicznie polecą na Bogu ducha winnych pracowników OZHK/WZHK i PZHK...
Ciekawa jestem, który to hodowca z małopolskiej komisji tak przepychał i wycofywał logicznie  Spoko

Zapisane
misiek11
Użytkownik

Wiadomości: 63


« Odpowiedz #19 : Maj 09, 2012, 16:08:57 »

jak to jest z tym wycofaniem np Aragorna skoro jest oferowany do krycia w Koniu Polskim 5/2012?? może mi ktoś wyjaśnić??
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #20 : Październik 07, 2012, 10:03:17 »

a co z ogierami Graban i Wiwat?Jeden z nich ma 6 sztuk potomstwa ,drugi 10 sztuk więc też powinny chyba stracić lickę te ogiery z rocznika 2001 po ZT na tyłach na domiar tego.Czyżby PZHK przestraszył się właścicieli tych ogierów ?

Graban na tą chwilę ma 9 sztuk opisanego potomstwa, w sezonie 2012 jest używany w hodowli
Zapisane
LAYLA1
Użytkownik

Wiadomości: 41


« Odpowiedz #21 : Październik 09, 2012, 07:13:19 »

co do ogiera SEX to został odkupiony przez swojego hodowce , kryje u niego
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

przemoc watahawilkowmagii devgru bezludna-wyspa planszowanie