FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 02, 2024, 06:08:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zakup araba [wydzielony]  (Przeczytany 9187 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« : Styczeń 22, 2011, 17:01:06 »

Witam,
Jestem tu nowa, a powodem rejestracji jest pytanie o opinię. Stoję przed decyzją zakupienia konia, a mianowicie Werso oo ze stadniny marabians.pl powiedzcie co sądzicie o koniku proszę.
-pozdrawiam Kamila
http://marabians.pl/index2.php?option=pedigree&id=9&lang=pl
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #1 : Styczeń 22, 2011, 18:19:50 »

A do czego ten koń będzie Ci potrzebny?
Zapisane
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #2 : Styczeń 23, 2011, 07:06:24 »

Witam,
Konik będzie służył wyłącznie mnie do jazdy i jako przyjaciel. Może jakiś rajd, chciałabym by mogł kryć ale bez licencji, której wyrobienie jest kosztowne z tego co wiem po przez trening na Służewcu nie moze Smutny. Bardzo proszę o opinie na temat Werso,to dla mnie wazne.
-pozdrawiam Kamila
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #3 : Styczeń 23, 2011, 08:50:20 »

Jak to kryć bez licencji!
Po drugie po co Ci capler,nie lepszy wałach u niego każdy dzień taki sam.
Zapisane
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2011, 08:56:21 »

Witam,
Proszę o uważne czytanie moich wypowiedzi, napisałam: Kryć bez licencji.....nie może!!!!!
Po drugie co ja poradzę,że koń który skradł mi serce jest ogierem????jak będzie źle się sprawował to będzie wałachem, ale z doświadczenia wiem,że ogiery arabskie bywają bardzo spokojne i opanowane (dzierżawiłam takiego)
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #5 : Styczeń 23, 2011, 10:28:17 »

Zwróć uwagę na przednie kopyta, prawie wszystkie Etnodronsy mają sztorca na którejś przedniej, chyba prawej nodze.
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #6 : Styczeń 23, 2011, 13:48:21 »

Przepraszam jestem średnio inteligentny.
Zapisane
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #7 : Styczeń 23, 2011, 17:58:10 »

Witam,
Ja absolutnie nie kwestionuję Twojej inteligencji Uśmiech Tak na oko ładny i czy sam byś brał właśnie tego konika, cena jest wg. mnie atrakcyjna. Ale na kopytach to się nie znam... co dokładnie i jak sprawdzić? wygląda dobrze?
-pozdrawiam i dziękuję
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #8 : Styczeń 23, 2011, 18:15:16 »

modela
Jedź i obejrzyj, tylko koniecznie weź ze sobą zaufanego koniarza, najlepiej takiego który oprócz tego, że jeździ ma pojecie o eksterierze. Ze zdjeć, szczególnie w ruchu, gdzie koń biega w wysokiej trawie trudno wnioskować o budowie konia Uśmiech
Zapisane
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #9 : Styczeń 23, 2011, 20:14:56 »

Witam,
Trudno od Was coś wyciągnąć Mrugnięcie Powiedzcie mi co Wy myślicie o nim zdjęć jest dużo. Proszę Z politowaniem
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #10 : Styczeń 23, 2011, 21:05:46 »

A co mozna powiedziec? Uśmiech arab jak to arab,jak ci się podoba to go sobie kup i na co ci nasze wymodzone opinie? Jak na miejscu sie konia nie zobaczy w ruchu,nie pomaca po nogach,nie zerknie na charakter to co mozna gdybac? Chichot
Obejzyj go u własciciela z kimś w miare sie znajacym kto bez emocji doradzi i z głowy.Jesli ma byc do jazd dla przyjemnosci to nawet jakies drobne wady kończyn go nie eliminują, zwł ze nie będzie kryć.
Nie ma koni ideałów....
Zapisane
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #11 : Styczeń 23, 2011, 21:10:06 »

dziękuję  Język
Zapisane
pampolinka
Użytkownik

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #12 : Styczeń 23, 2011, 21:23:46 »

boswell dobrze pisze! Nie mają sensu opinie osób które konia nie oglądały na żywo. Szczególnie że chcesz go dla siebie. Można by było próbować cokolwiek rozważać gdybyś chciała go do hodowli, ale jak sama pisałaś krył nie będzie. Ma być Twoim przyjacielem więc ważne czy się z nim dogadasz. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do kondycji, stanu zdrowia udaj się do sprzedającego z weterynarzem, ale jeśli nie masz żadnych negatywnych sygnałów ani obaw to wystarczy towarzystwo innego koniarza. Byle ta osoba mogła osobiście wraz z Tobą obejrzeć tego konika. To jedyny sposób na prawdziwą opinię w takiej sprawie.
Zapisane
modela
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #13 : Styczeń 23, 2011, 21:27:36 »

no i chyba tak będę musiała zrobić. Jutro zadzwonię do Ani one się zna na koniach. Tak ogólnie chciałam żeby ktoś napisał śliczny, ładna budowa lub brzydki mało umięśniony.... bo co do stanu zrdowia nie mogę wymagać od kogokolwiek oceny po zdjeciach. Dziękuję Wam serdecznie i jak tylko będę po spotkaniu oko w oko opisze nasze relacje i wstawię foto.
pozdrawiam Kamila Buziak
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #14 : Styczeń 24, 2011, 15:27:17 »

Rozumiem-potrzebowałas wsparcia Duży uśmiech
Jest sympatyczny i przynajmniej ma w miare normalna fajną głowe a nie jakiś smoczek utrudniający potem oddychanie Mrugnięcie czego nie znosze u większości obecnych arabów...
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

spw zamburgia kotyteam vocaloid-world lunapolis