FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 29, 2024, 10:39:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POKAZ OGIERÓW  (Przeczytany 32843 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #45 : Styczeń 18, 2011, 11:37:50 »

Huzar:

http://www.youtube.com/watch?v=vRIxmRHLIIs

W którym momencie on bryka albo się rzuca z zębami na ludzi??

Ja widzę wesołego ogiera, który się boi o pysk, bo jest co chwile w zęby walony przez prowadzącego, a nie agresywnego czy brykającego dzikusa. Między drugą a trzecią minutą robi sobie jaja biorąc wodze do pyska.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #46 : Styczeń 18, 2011, 11:43:01 »

-amazonka a co się stało z "obiecanymi" arabami?
-katalog to trochę za dużo powiedziane, ale ja miałam to szczęście, że mam kartki zszyte spinaczem
-Emetyt w świetnej formie - piękny
-Huzar zrobił się"ogórkowaty"
-Zawodniczki same nie odeszły - nie zostały im przedłużone umowy, i nie ma już miejsca w Walewicach na sport ( skoki ), jak z WKKW nie wiem, może Pawełek
- mnie osobiście zachwycił Imeqyul, podobał mi się Biegacz, Sentender zrobił na mnie wrażenie zwłaszcza w skokach luzem, Issos - niezwykle harmonijny i elegancki koń wielkopolski z bardzo ciekawym rodowodem - warto go wykorzystać w hodowli koni wlkp,
- z koni śląskich robił wrażenie siwek z dolewem krwi xx ( Jar Club ) - sądzę, że w ujeżdżeniu mógłby poszaleć Spoko, pozostałe również fajne
- z koni zimnokrwistych tylko 3 , ale wszystkie piękne - mam do nich słabość
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #47 : Styczeń 18, 2011, 13:28:05 »

Na tym fimie doskonale widać, że o pysk się boi i to bardzo, widać, że ma kiepskie doświadczenia.
Ale nie widać startowania do ludzi ani żeby kogos chciał skopać...
A katalog, faktycznie, raczej to była "wariacja na temat"... mój sie szybko "rozszył" z tych zszywek.
Tez właśnie miałam pytać, czemu w końcu arabów nie było?
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #48 : Styczeń 18, 2011, 13:31:38 »

Jeśli idzie o araby okazało się, że nie mają dopuszczenia do krycia w półkrwi i z tego powodu Pani Kierowniczka OZHK wywaliła je. Uważam, że to bardzo złe z jej strony! Jeszcze usłyszeliśmy, że Związek nie będzie sponsorował i promował ogierów z nie naszych ksiąg. To przykre, bo OZHK nic nie zasponsorował, tylko Piotrkowskie Terenowo Koło i prywatni sponsorzy. Ale uzgodniliśmy z Dyr. Głoskowskim, że w przyszłym roku gospodarz i organizatorzy  będą o tym decydować, a nie związek. Na pewno w przyszłym roku będziemy chcieli zebrać więcej ogierów w każdej rasie, tak by każdy hodowca znalazł coś dla siebie... Nawet ten co chooduje konie czystej krwi arabskie i pełnej krwi angielskie. Dlatego już teraz zaczynamy działać i zbierać namiary by na jesieni już zbierać chętnych.
Zgadzam się z tobą Lumi, że katalog nie był dobrze przygotowany. Na pewno wykonanie i treść nie były dopracowane. Jeśli idzie o treść to brakowało w wielu przypadków opisu od hodowców, więc trzeba nad tym jeszcze popracować. Wykonanie to działka biura OZHK, które robiąc na ostatnią chwile odwaliło kichę. Dlatego w następnym roku organizacje zaczynamy wcześniej i to na pewno dopracujemy!!! I z ilością wiem, że też było nieporozumienie! Zapewniano nas, że będzie w takiej ilości by starczyło wszystkim. Ale nasza Kierowniczka od początku uważała, że to się nie uda i pewnie dlatego kazała mniej katalogów wydrukować!
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #49 : Styczeń 18, 2011, 13:47:03 »

Jeśli idzie o araby okazało się, że nie mają dopuszczenia do krycia w półkrwi 


Super argument. Przeciez to pokaz ogierów kryjących, a nie ogierów do ras półkrwi...
Hm kuce i zimnokrwiste chyba też nie kryją w półkrwi...?
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #50 : Styczeń 18, 2011, 14:43:35 »

G-Santa
Kuce i zimnokrwiste nie kryją w półkrwi, ale ich księgi stadne prowadzi PZHK, a araby podlagają PASB. Zapewne o to chodzi.
Nie bardzo rozumiem tylko gdzie OZHK dostrzegł konkurencję ? Jeśli ktoś hoduje konei arabskie to naturalne jest, że nie będzie ich zapisywał w księgach PZHK, z kolei nikt sp'ka nie zapisze (bo nie może) do PASB.
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #51 : Styczeń 18, 2011, 15:13:11 »

G-Santa
Kuce i zimnokrwiste nie kryją w półkrwi
wiem, to był sarkazm  Mrugnięcie
Niemniej jaki by powód nie był, wygląda to jak szukanie problemu na siłę. Najpierw jest problem bo mało koni i ludzie nie zgłaszają, a potem sami wywalają... To trzeba było nie robić klasy dla oo od początku...
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #52 : Styczeń 18, 2011, 15:21:30 »

Urzędnik zawsze wykorzysta szansę by pokazać jaki jest ważny.
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #53 : Styczeń 18, 2011, 15:29:17 »

Urzędnik zawsze wykorzysta szansę by pokazać jaki jest ważny.

Przykre... Czyli katalogi-ilość i jakość-też złośliwie takie były.....? Mrugnięcie
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #54 : Styczeń 18, 2011, 21:13:46 »

Jeśli idzie o jakość... to znam dziewczyny i na pewno chciały dobrze, ale tam za dużo pracy jest na jedną osobę. A później z pośpiechu wyszło jak wyszło. Jednak powinno się coś zmienić!

Zresztą problem polega też na tym, że Związkowi najbardziej zależy na paszportach a nie na imprezach hodowlanych!
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #55 : Styczeń 18, 2011, 21:48:11 »

z paszportow jest  kasa...a z imprezy niet
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #56 : Styczeń 18, 2011, 23:21:10 »

Właściwie wszystkie koszty OZHK to wydrukowanie tych kilku katalogów i przyjazd na imprezę! Ale skończymy z tym i tak nic się nie zmieni... Musimy sami dbać o siebie organizując właśnie takie imprezy!!!
Zapisane
G-Santa
Użytkownik

Wiadomości: 50


« Odpowiedz #57 : Styczeń 19, 2011, 08:03:57 »

Jeśli idzie o jakość... to znam dziewczyny i na pewno chciały dobrze


amazonka80 ja nie mam pretensji do dziewczyn, jak już to do związku. Katalog powinien być przygotowany i oddany do druku do punktu poligraficznego, zamiast przerzucać w całości przygotowanie wręcz osobiste na pracowników, bo zakładam, że tak to wyglądało....?
Tylko że wtedy trzeba by było za to odpowiednio zapłacić i zapewne to też miało znaczenie...?
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #58 : Styczeń 19, 2011, 11:12:04 »

Na wydrukowanie katalogu można znaleźć sponsorów , którzy w tymże umieszczą swoje reklamy . Druk wcale nie jest bardzo kosztowny nawet w kolorze .
Zapisane
LAYLA1
Użytkownik

Wiadomości: 41


« Odpowiedz #59 : Styczeń 19, 2011, 14:11:39 »

OGIERY  BYŁY FAJNE NIE TYLKO MAŁOPOLSKIE np. sp super impreza
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moloromme mtk aplikacja2013 jeszgarbiony only-frags