FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 28, 2024, 08:43:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Agrest  (Przeczytany 17525 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« : Kwiecień 11, 2010, 20:13:12 »

iza a nie myslałaś o jakimś małopolskim synu folbluta/folblutki ?
Moim zdaniem np taki Agrest się fajnie zapowiada

widziałam dziś Agresta na żywo... hmmm robi wrażenie.. usłyszałam że jest genialny, a patrzące na niego osoby z boku stwierdzają, że na pewno hodowli niemcowa.. ( zakładam że chodzi o to że zachodnei hodowle lepsze i dlatego ten koń tez fajny.. Mrugnięcie )

a Wy co o nim myślicie? Ktoś z Was skusiłby się na użycie go na swoich klaczach?

p.s. wróbelki cwierkają, że to on po pokazie w Janowie miał jechac do Francji, jednak sprawy formalne nie pozwoliły na to.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 11, 2010, 22:17:54 »

a Ola mowila Ci jak to Holendrzy go ocenili i Rumbe? ze obydwa konie tak samo rewelacyjne?
planujemy z Ola i Mackiem Dudkiem uruchomic Agresta do stanowki wiec pewnie nie dlugo bedzie tu oferta.
kon wspanialy, w swietnych rekach do tego Ola chce zeby chodzil w sporcie i kryl:)
a ze do Francji... coz nie w tym to w nastepnym roku:)Mrugnięcie
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 12, 2010, 09:24:16 »

http://www.allbreedpedigree.com/agrest
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 12, 2010, 11:15:44 »

Mi się ten koń podoba, trochę ma "folblucie" wiązanie zadu, ale na moje klacze by raczej pasował, kto wie, może bym się skusił, gdybym miał kryć. Wie ktoś dlaczego na tej prezentacji chodził na czarnej wodzy? I dlaczego nie ukończył MPMK?
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 12, 2010, 11:53:59 »

źrebaki na lubelszczyźnie źrebaki po nim marne,drobne ,ruchu po nim nie widać,tylko maścią przebija
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 12, 2010, 18:19:11 »

duke
A jakie klacze pokrył ? Bo na lubelszczyźnie przecież rozrzut bardzo duży.

Samego Agresta nigdy nie widziałam, ale jego rodowód bardzo mi się podoba,  jego dziadek Revlon Boy dawał dzielnie sportowo konie - choćby wkkw'stów Hazarda i Nocnego Pana, klacz Nairę która urodziła og. Neo po Luron czy wreszcie Trachita sprzedanego za granicę i przechrzczonego na Sir Stravinsky.
A rodzina źeńska też jedna z lepszych janowskich - pierwszą turę w Bogusławicach w 2010 wygrały właśnie klacze z linii Kadiny. Poza tym matka Agresta urodziła innego zwycięzce ZT og. Awans (po VV), oraz uznanego Arada (po Emir)

Tu jeszcze inny link do rodowodu:
http://www.bazakoni.pl/horse_759.html
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #6 : Kwiecień 12, 2010, 18:39:04 »

dużo lepsze potomstwo zostawił Bekas po divisor xx którego używali Państwo Bieńko
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #7 : Kwiecień 13, 2010, 18:11:55 »

źrebaki na lubelszczyźnie źrebaki po nim marne,drobne ,ruchu po nim nie widać,tylko maścią przebija

Może potrzebuje rosłych, ramowych klaczy, których w okolicach Łodzi, ze względu na bliskość Walewic, nie brakuje. Sam Agrest ma 162 cm i jest drobny na spodzie. Jego użycie na ruszających się córkach Greya, Czynela czy nawet Campetota może dać ciekawy efekt.
Zapisane
asior_
Użytkownik

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #8 : Kwiecień 13, 2010, 23:26:19 »

Agrest nie byl ani super skoczkiem ani wkkwista. Nie mial do tego serca. Widac ujezdzenie to jego powolanie  Mrugnięcie
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #9 : Kwiecień 14, 2010, 06:59:20 »

Asior albo inaczej żaden ze skoczkow i wkkwistow nie ma ani takiej budowy ani w polowie takiego ruchu ( mechaniki, mozliwosci, rytmu i bla bla miliona rzeczy o ktorych uslyszalam od specow od pingwinienia pingwienia a nie pingwinienia wkkwskiego- wiesz do ktorego zawodnika z okolic GD pije;) )jak ujezdzeniowy Agrest stad kazdy ma inne powolanie;) Chichot
moze bys laska odebrala czasem pw na innym forum Język
duke na jakich matkach byl w lubelskim puszczany?
ja jakis czas temu ogladalam dwa podloty kolo Konina po nim ( nie wiem skad kupione) na matkach wg papieru  "prawie mlp" i powiem , ze masc po ojcu, mechanika ruchu takze-ruch duzo lepszy niz np. te po Kampie, ale niestety nie wiem jak matki na zywo
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #10 : Kwiecień 14, 2010, 10:01:21 »

Drapik

Niżej podaję klacze (info z ksiąg):
Bella (Campetot-Belgiana/Amok), a więc pęłna siostra Bretanii
Emma (Paszkwil x Elmigrant I)
Pawana (Szampan x Plastron)
Perełka (Lubań x Barak)
Jedlina (Bereberys xxoo x Juror m)
Mafia (Oregon xx x Hiacynt)
Centuria sp (Werset sp - Centka sp/Ilion)
Energia (Oregon xx x Berberys xxoo)
Jutrzenka sp (Paszkwil -Jemioła sp/Mat)
Jarta sp (Jaguar wlkp - Iga m/Ilion)
Dalida (Paszkwil x Dworny)
Ewita (Himenez x Empik m)
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #11 : Kwiecień 14, 2010, 10:12:14 »

często ogiery czysto ujeżdżeniowe, obdarzone świetną mechaniką ruchu, a nie posiadające same "bojowego" charakteru do skakania są rodzicami świetnych skoczków. Zresztą toczy się w Europie zach. dość ostro dyskusja, czy istnieją konie ujeżdżeniowe i skokowe (w sensie hodowli) czy to jedno i to samo, a poszczególne osobniki wykazują po prostu więcej talentu ku danej dyscyplinie. Ja bym nie przekreślał tego ogiera za drobną budowę, tylko mu dobierał kobyły z głową. Jak krył jakieś Berberyski, to nie dziwne, że kotowate źrebaki się rodziły.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #12 : Kwiecień 14, 2010, 10:13:22 »

slicznie dziekuje:)
postaram sie wpasc w ciagu dwoch tygodni do Oli obfocic karego to cos wstawie:)
Jasiek on teraz nie jest drobnej budowy, on wyglada jak niemiecki smok z katalogu:D
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #13 : Kwiecień 14, 2010, 10:18:40 »

slicznie dziekuje:)
postaram sie wpasc w ciagu dwoch tygodni do Oli obfocic karego to cos wstawie:)
Jasiek on teraz nie jest drobnej budowy, on wyglada jak niemiecki smok z katalogu:D

Na zakładzie miał obw. nadp. 20,5. Na pewno nabrał mięśni, ale kości mu trochę brakuje.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #14 : Kwiecień 14, 2010, 10:25:30 »

Drapik
Czekam na zdjęcia ! Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

compaanions haxballfc homofriends wiilki 3wojna