FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 28, 2024, 14:11:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cytrus znowu w Porębie Laskowskiej :-)  (Przeczytany 6142 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pawel_asola
Użytkownik

Wiadomości: 8


« : Wrzesień 25, 2009, 17:58:26 »

 Uśmiech do naszej stajni wrócił Ogier Cytrus, po dwuletnim pobycie w Bieszczadach, chyba pokryje nim dwie swoje klacze, miał być inny ogier, ale ze względu na charakter zdecyduje się na Cytrusa chyba, poza tym podobały mi się konie po nim które widziałem,
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 26, 2009, 10:43:16 »

ooo na stałe wrócił czy na stanówkę?
Zapisane
pawel_asola
Użytkownik

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 26, 2009, 12:49:13 »

na stałe
Zapisane
Iwo
Użytkownik

Wiadomości: 3



« Odpowiedz #3 : Październik 07, 2009, 08:41:37 »

Biedny Cytrus... Smutny
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #4 : Październik 07, 2009, 16:54:35 »

czemu biedny? Jak juz cos piszecie to konkretniej!
Zapisane
Iwo
Użytkownik

Wiadomości: 3



« Odpowiedz #5 : Październik 07, 2009, 20:37:25 »

Ten temat był już wałkowany , nie chce mi  się do tego wracać  wklejam linka szkoda że zdjęcia z tamtego okresu już się nie wyświetlają.....
http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?p=259079&highlight=#259079
Zapisane
pawel_asola
Użytkownik

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #6 : Październik 08, 2009, 08:54:23 »

Iwo, zaczynasz znowu insynuacje, Bardzo krzywdzące dla Andrzeja i zupełnie mijające się z prawdą, trzymam tam swoje konie od ponad trzech lat. Zdjęcia o których mówisz - były wykonane od razu po przyjeździe koni z ZT, jestem na codzień w tej stajni i wiem ze do momentu wyjazdu do innego właściciela Cytrus był w super stanie i kondycji. We wrześniu 2008 Cytrus został sprzedany ( w okolice Sanoka ) a teraz został odkupiony przez Andrzeja, jakby ktos zrobił zdjecia od razu po przyjeżdzie w tym roku konia do Poręby to również mógłby wklejać je na forum i gadać głupoty,

jak juz pisałem trzymam konie w Porębie Laskowskiej u Andrzeja Saroty od ponad 3 lat, konie są w super stanie,
oczywiście nie jest to idealna stajnia pod względem warunków  bo jest problem z ujeżdżalnią, bo nie ma hali itp.
Ale konie są dobrze odrzywione, wychodzą na podok.

Nie wiem Iwo kim , jesteś i czemu z uporem wpisujesz tu insynuacje odnośnie złego traktowania koni prze AS.
Myślą ze chodzi o jakieś prywatne wycieczki...
Więc proszę nie zaśmiecaj tego wątku,
wpisałem go bo uważam Cytrusa z dobrego ogiera, widziałem po nim kilka koni i zamierzam zaźrebić nim 2 lub 3 swoje klacze

Uważam że powrót Cytrusa do Poręby oraz fakt że AS jest teraz jego właścicielem, to dla konia duży fart.
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #7 : Październik 08, 2009, 19:48:06 »

Zdjęcia o których mówisz - były wykonane od razu po przyjeździe koni z ZT,

nie będę się wdawać w dyskusję tylko sprostuję to co prawdą nie jest - zdjęcia robione były 8 miesięcy po przyjściu koni z ZT Bogusławice.
Zapisane
Leszczynek
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #8 : Październik 09, 2009, 19:42:16 »

Mam dość opisywania mojej stajni i mojego stosunku do koni w złym świetle, nieprawdziwego. Może nie siedze cały czas na forach ale zdarza się że ktoś mi zrelacjonuje co się gdzie mówi. A co do komentarzu "gohy" to raz juz przepraszała na forach internetowych i myśle że nie chce  tego robić ponownie. Nadal zastanawiam się kto to jest "Iwo"?!

A. Sarota
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #9 : Październik 09, 2009, 19:44:47 »

Może się umówimy, że nie mówimy na forum, o warunkach w nie swoich stajniach. Takie tabu. Żeby się ludziom fora internetowe z szambem nie kojarzyły. A pana Sarotę zapraszamy, do zapoznania się z innymi działami forum, tak, żeby zobaczył, że jednak ludzi dobrej woli jest więcej.
Zapisane
Fabio
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #10 : Październik 10, 2009, 19:59:10 »

Popieram Andrzeja Sarotę jak ktoś ma jakis problem np "Iwo" niech sie przedstawi a nie działa na nicku...  a może "Iwo" to jakas  konkurencja  konkurencja dla A. Saroty co mnie bardzo dziwi bo chyba koniartze powinni trzymać sie razem i wymieniac poglądy  miedzy soba a nie szkalowac sie na każdym kroku... :-0 Duży uśmiech
Zapisane
Cytryna
Użytkownik

Wiadomości: 27



« Odpowiedz #11 : Październik 10, 2009, 20:08:10 »

A możecie wkleić jakieś aktualne zdjęcia Cytrusa ?
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #12 : Październik 12, 2009, 12:39:50 »

też chętnie zobaczę jakiegoś aktualnego Cytrusa, planowałam go odwiedzić w Bieszczadach ale jakoś tak wyszło że w końcu tam nie dotarłam. Albo może jakieś potomstwo Cytrusa? bo już jakieś starsze konie po nim na pewno są.
Zapisane
kizia
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #13 : Marzec 18, 2011, 19:27:43 »

Macie zdjecia aktualne Cytrusa? Dalej stoi w Porębie? Jaki on w ogole jest? Pytam bo to tatus mojego 3 letniego konia:D
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

haxballfc homofriends compaanions wiilki bestserver