FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 19, 2024, 16:49:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Długowieczne małopolaki - o seniorach.  (Przeczytany 46349 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Żeglarz
Użytkownik

Wiadomości: 9


« Odpowiedz #45 : Październik 27, 2008, 16:53:37 »

oto mój "senior"
wał. WARS xo ur.1988r.
po Waćpan xo (Sotis xx - Wada x/Everest xx)
od Tamka m (Tantal m - Orawa m/ Guślarz xo)


chłopak ostatnio się zachowuje jakby miał góra 5 lat  Duży uśmiech
Zapisane
Gromowa
Użytkownik

Wiadomości: 114



« Odpowiedz #46 : Październik 27, 2008, 17:52:19 »

Żeglarz, może to jakaś fala? Gromidło wczoraj skopało śląską koleżankę. W kopaniu to już tak wyspecjalizowany jest, że potrafi kopiąc biec tyłem (wyrzut dwóch nóg+kwik i po opuszczeniu nóg skok do tyłu i znów wyrzut z zadu) ok.10 m. Doświadczenie w wdrażaniu do życia stada nowego konia Duży uśmiech Ostatnio widziałam jak przegania kucyki, a jeszcze nigdy nie widziałam, żeby to robił, "bo Stateczny Starszy Pan Przewodnik Stada nie będzie sie ganiał z Małoletnimi Nizinami Stadnymi bez celu galopem dookoła płotu". Energia go rozpiera, ale nie dziwię sie, bo ostatnio chodził hmm... 3 tygodnie temu. W tym tygodniu się przeprowadzamy do nowego mojego domku (a raczej stajenki).

Wars chodzi pod siodłem? Tylko rok młodszy od mojego Groma...
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #47 : Październik 27, 2008, 20:27:32 »

Żeglarz a Wy może z Krakowa jesteście? nie wiem czy to ten sam Wars którego z Krakusa znałam.... dobrze wygląda Uśmiech
Zapisane
Żeglarz
Użytkownik

Wiadomości: 9


« Odpowiedz #48 : Październik 28, 2008, 00:32:47 »

Wars jak najbardziej chodzi pod siodłem. I jest bardzo energiczny (czasami aż za bardzo...). Na pastwisku/padoku zwykle trzyma się z boku, ewentualnie z innym starszym spokojnym koniem (nie jest najstarszy w stajni).
Doma tak, to jest ten Wars z Krakusa, ale już od kilku lat tam nie stoi. Od kwietnia mieszka na Górnym Śląsku i myślę, że jest mu tu bardzo dobrze.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #49 : Październik 29, 2008, 18:25:25 »

a no na pewno mu bardzo dobrze, bo w końcu ma wymarzone pastwiska Uśmiech ja go pamiętam sprzed 10 lat tam, więc było to cho cho temu, a później stał chyba u Kurowskiego Uśmiech  świetnie że konisko na te lata ma cieplutki dom! naprawdę wspaniały zwierz Uśmiech
Zapisane
Żeglarz
Użytkownik

Wiadomości: 9


« Odpowiedz #50 : Październik 29, 2008, 19:53:57 »

Pierwsze zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Rzeszotarach (u Kurowskiego właśnie). Drugie już na Śląsku. Ma pastwiska, kilku starszych od niego kumpli i dobrze jest karmiony. A ja mogę być u niego codziennie ( a czasem nawet częściej). Jeżdzimy w tereny i jest zabawnie. Wszystko dla niego jest takie nowe Mrugnięcie Komicznie fuka na rzeczy, które wyglądają podejrzanie.
Zapisane
Paula
Użytkownik

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #51 : Listopad 05, 2008, 22:54:35 »

Slyszał moze ktos o klaczy Warna xo? Skarogniada 20 letnia.. Moze jakies zrebole kojarzycie od niej?
Zapisane

"Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką."
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #52 : Listopad 05, 2008, 22:58:41 »

Warna po Rahman ? http://www.allbreedpedigree.com/warna15
jeśli ta, to widziałam jej córke Walkę po Kwartecie,
ona stoi w stajni w Małopolsce k. Nowego Sącza, Goha ją zna, wstawiała zdjęcia

A inna jej córka, Warka, dała ogiera Wareg po Grajcar
Zapisane
siostra
Użytkownik

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #53 : Listopad 06, 2008, 17:09:49 »

u mnie stoi klacz  WERONA od Wgetty po Rahmanie tez juz wiek i stan zdowia pozwala jej uczestniczyc w tym temacie http://www.allbreedpedigree.com/werona29
Zapisane
Paula
Użytkownik

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #54 : Listopad 12, 2008, 17:35:01 »

Dokladnie o tą Warne mi chodzilo Uśmiech Monthana jak mozesz wklei linka do zdjec jej cory Uśmiech Sama Warna nieciakawa jest z wygladu.. jestem ciakawa jakie dzieciaki dala Uśmiech
Zapisane

"Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką."
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #55 : Listopad 12, 2008, 17:59:37 »

siostra, pokaż zdjęcie  Uśmiech
i powiedz cos wiecej, jak możesz, jak jest użytkowana, czy chodzi pod siodłem, czy moze jest matką, czy odpoczywa juz na emeryturze ...(?)

Zdjęcia Walki pojawiły sie tutaj, post Gohy z 19 marca, ostatni na stronie
http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=2.msg281

a ja jestem teraz ciekawa jak Warna wyglada Chichot
Rozumiem, ze masz z nią kontakt ?
Zapisane
Paula
Użytkownik

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #56 : Listopad 13, 2008, 16:14:44 »

Warna to kolezanka Jawy, dzieli ich jeden boks Uśmiech Postaram sie zrobic Jej fotki i wkleic na forum. Kobylka ma sie dobrze, jej wlascicielka jezdzi na niej w tereny. Warna jak na swoj wiek jest chetna do pracy i nie trzeba jej 'wypychac' . Choc nie jest koniem 'lapiacym za oko', podobniez w latach swojej mlodosci wygladala podobnie.. Wystajacy tylek ,zebra na wierzchu. Zdarza jej sie kopnąć czlowieka , czy uszczypnąć... mowimy na nia Babcia Chichot A ta jej cora ,wyglada lepiej niz matka... Uśmiech

Montana, wiesz moze gdzie przebywa ostatnio Stabon? Kontaktowalam sie z tą Pania, ale powiedziala mi,ze go sprzedala.. Smutny Smutny
Zapisane

"Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką."
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #57 : Listopad 13, 2008, 16:16:28 »

Tak wiem, pisałam Ci o tym, może nie doszło (?) masz pw
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #58 : Listopad 13, 2008, 19:09:52 »

Paula Walka wygląda lepiej, a jej potomstwo jeszcze lepiej Mrugnięcie   dała chyba w sumie 3 źrebaki, chyba że teraz się urodził jeszcze jakiś,  jeden piękny, fajnie skaczący (faja technika), łapiący za oko,
http://www.allbreedpedigree.com/walki+graf
 i chyba jest obecnie 2, albo 3 letni ogierek od niej po Top Gun, nie widziałam, ale słyszałam że jeszcze lepszy od poprzedniego....
Zapisane
cichopekpiotr
Użytkownik

Wiadomości: 33



« Odpowiedz #59 : Listopad 24, 2008, 22:43:48 »

Emeryci na spacerku czyli poprawiamy krążenie kończyn .....
hehehe konia i jeźdźca również
Werona od Wegetta po Rahman


Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaczystejkrwi naszehistorieonline gangptr carstworosyjskie gangtzj