FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 02, 2024, 04:16:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mam pytanie o stajnie w stolicy  (Przeczytany 3175 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mewen
Użytkownik

Wiadomości: 51



« : Styczeń 28, 2009, 17:49:42 »

Niedługo moim domem będzie Warszawa i w związku z tym będę tam szukała pracy a co za tym idzie stajni Mrugnięcie no i zabieram ze sobą konika..Mam więc pytanie do osób z mazowieckiego bo na pewno macie doświadczenie z różnymi stajniami, moglibyście jakieś polecić a których stanowczo nie?..Znalazłam 44 stajnie i pewnie coś jeszcze się znajdzie:)
Jeśli Wam wygodniej,albo nie chcecie na forum to poproszę o info prywatne Uśmiech
Dziękuję.
Zapisane

Pozdrawiam Uśmiech
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2009, 18:24:49 »

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,46.0.html

a tu zagladałaś ? gdzie dokąłdnie szukasz ? moja koleżanka sobie chwaliła aldragho w piasecznie, teraz jezdzi koło Złotokłosu (w Krakowianach chyba) i podoba jej się jeszcze bardziej
jesli chodzi o lokazlizacje to swietny jest tkkf hubert nad jez. czerniakowskim- 10 min od centrum Mrugnięcie - 900 zł, nowa, ładna stajnia - boksy drewniane, duże maneże do jazdy(jednak ze słabym podłożem) i balon zamiast hali, ale bywam tam rzadko - samo miejsce wyglada neizle, ale nie jestem nic w stanie powiedziec o atmosferze
Zapisane
mewen
Użytkownik

Wiadomości: 51



« Odpowiedz #2 : Styczeń 30, 2009, 13:26:57 »

Dziekuję Uśmiech znalazłam juz duzo ośrodków okolo 86, jest w czym wybierac Uśmiech.. bede szukać nadal, a za wszystkie wiadomości dziękuję
Uśmiech

________________________________________________________________________________________________

A co do tego gdzie szukam to mysle tak nie wiecej jak 35 km od centrum Wawy Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam Uśmiech
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #3 : Styczeń 30, 2009, 13:45:44 »

a jakiś konkretny kierunek ? czy w ogóle 35km
Zapisane
Paula
Użytkownik

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #4 : Styczeń 30, 2009, 17:56:02 »

Ja jestem z Warszawy.. napisz jakie okolice Cie interesuja Uśmiech
Zapisane

"Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką."
mewen
Użytkownik

Wiadomości: 51



« Odpowiedz #5 : Styczeń 30, 2009, 22:31:47 »

Hej Uśmiech interesują mnie każde okolice Uśmiech tak do 35 km od okolic ronda Starzyńskiego Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam Uśmiech
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

saigo-no-chi lunapolis spw zamburgia tunake