FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 02, 2024, 14:53:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek gruziński - prowokacja czy nie?  (Przeczytany 3590 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stacho
Użytkownik

Wiadomości: 130


« : Listopad 27, 2008, 16:37:10 »

Zamieszanie się zrobiło okrutne, jakieś dziwne raporty nie wiadomo przez kogo pisane. Jednak dla mnie ta sprawa jest dziwna i wydaje mi się, że byla to jednak gruzińska prowokacja. A nasz prezydent jest niestety nie wyrobiony politycznie(jak i jego brat) w dodatku rusofob(ja też ich nie kocham, bo nie ma za co). Nie jesteśmy mocarstwem i musimy prowadzić wyważoną politykę, a nie dać się podpuszczać.
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #1 : Listopad 27, 2008, 19:10:00 »

oj jak uslyszalam ze strzelali do prazydenta ( w powietrze lol.) to mialam nadzieje ze jednak ktos w niego trafil... niestety okazalo sie ze nie
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #2 : Listopad 27, 2008, 19:22:20 »

Nie jesteśmy mocarstwem i musimy prowadzić wyważoną politykę, a nie dać się podpuszczać.

zgadzam się w 100%, jak można na konferencji prasowej oskarżać kogoś o coś tak agresywnie bedąc reprezentantem Polski ?!?
Zapisane
Stacho
Użytkownik

Wiadomości: 130


« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2008, 19:31:56 »

a teraz odmawia ochrony BOR podczas swojej wizyty w Azji
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #4 : Listopad 27, 2008, 19:40:19 »

jak znam zycie i historie to bym obwinial ruskich
jak myslicie kto maczal palce w zamachu na Sikorskiego?
Zapisane
Stacho
Użytkownik

Wiadomości: 130


« Odpowiedz #5 : Listopad 27, 2008, 19:45:02 »

nie wiadomo i ruskim i angolom przeszkadzał, a i w naszej armii nie brakło takich co mu źle życzyli, może jedni i drudzy, bo dżemojady nie chcą archiwum otworzyć, ich lekarz coś napierzył przy oględzinach zwłok, nikogo do nich nie dopuszczali dziwne nie? Ja ruskich nie kocham ale jedynym państwem co było wobec Polski uczciwe była Turcja, która nigdy nie uznała rozbioru Polski
Zapisane
Wachmistrz
Użytkownik

Wiadomości: 192



« Odpowiedz #6 : Grudzień 18, 2008, 20:06:10 »

oj jak uslyszalam ze strzelali do prazydenta ( w powietrze lol.) to mialam nadzieje ze jednak ktos w niego trafil... niestety okazalo sie ze nie
Może trzeba było zignorować tę wypowiedź jak inni ale co mi się przypomni to nadziwić się nie mogę. Może nauka nie pójdzie w las. Wyobraź sobie taką sytuacje: Idziesz przez miasto z nauczycielem którego nie lubisz. Nagle atakują go, biją i obrabiają jacyś cyganie a Ty radośnie im w tym pomagasz.
Nikomu tak nie wolno życzyć tym bardziej głowie naszego wolnego państwa -jaka by ona nie była. Ale myślę że można Ci jeszcze wybaczyć bo żółto masz w dzióbku i wiele jeszcze przed Tobą. 
To tak w ramach wychowania dzisiejszej ,,młodzieży"
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #7 : Grudzień 18, 2008, 20:31:27 »

podzielam zdanie Wachmistrza nalezy mlodziez edukowac i teperowac(ja wyznaje zasade ze jak sie na czyms nie znam to sie nie wypowiadam)
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye spw saigo-no-chi wataha-farkas lunapolis