FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 18, 2024, 02:47:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ocena pokroju  (Przeczytany 33035 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
meghana
Użytkownik

Wiadomości: 143



« Odpowiedz #60 : Luty 08, 2012, 21:37:12 »

Na pewno nie podobają mi się jej przednie kopyta. Wprawdzie linia przedniej ściany kopyt jest kontynuacją linii pęcin ale jak na tą budowę kopyta maja za długi pazur ale to jest kwestia werkowania. Muskulatura też nie jest oszałamiająca, ale wiem, że są konie u których trzeba więcej czasu poświęcić na odpowiednią rozbudowę mięśni. Tylne nogi z tendencją do szablastości tak przynajmniej wygląda to na zdjęciu.
Zapisane
Maea
Użytkownik

Wiadomości: 70


« Odpowiedz #61 : Marzec 11, 2012, 15:45:12 »

Mogę prosić o ocenę? Pogoda była do d..., stąd takie światło, dodatkowo grzywa mojego konia jest dosyć niesforna i zawsze wraca na "swoje" miejsce, ale mam nadzieję, że poza tym zdjęcia są ok.




Klacz sp, niedługo 7-letnia, jeszcze w sierści zimowej, aktualnie wraca do regularnej pracy (od ok. 1-1,5 miesiąca pracuje pod siodłem po przerwie).
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #62 : Sierpień 01, 2012, 14:01:24 »

odkopię nieco temat. dla mnie to zdjęcie jest zrobione za bardzo od przodu, przez co niewiele widać zad i wydaje się on mały.

jestem zupełnym laikiem, więc działam tylko na zasadzie 'podoba mi się' lub 'nie podoba' Mrugnięcie
szyja mi się podoba. mostek wygląda trochę na koguci? ładna linia grzbietu, ale spadzisty zad, nogi mi się nie podobają za bardzo - szczególnie przody, łopatka skośna dla mnie na +.

to teraz może jakiś fachowiec się wypowie Uśmiech
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #63 : Lipiec 21, 2013, 20:01:11 »

potrzebna Wasz pomoc!!!!!!  ja jestem zupełnie nieobiektywna, a poza tym nie znam się  Zawstydzony
Młody po Jurandzie, 21 maja skończył 2 lata. Zdjęcia robione 30kw/1-3maja. Zdjęcia z płyty robione z "wyższego" poziomu niż koń stał.

Wart jest w ogóle jakiejś uwagi?

















Zapisane
gezar
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #64 : Sierpień 10, 2013, 00:44:56 »

potrzebna Wasz pomoc!!!!!!  ja jestem zupełnie nieobiektywna, a poza tym nie znam się  Zawstydzony
Młody po Jurandzie, 21 maja skończył 2 lata. Zdjęcia robione 30kw/1-3maja. Zdjęcia z płyty robione z "wyższego" poziomu niż koń stał.

Wart jest w ogóle jakiejś uwagi?

Niestety koń słabo związany, grzbiet długi, łękowaty...
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #65 : Sierpień 18, 2013, 21:15:51 »

dziękuję za opinię.

Czy ktoś jeszcze coś może o nim powiedzieć?
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-of-pandas msppolska kuro-shiro-academy eire-scotland homofriends