Klacz + ogier = źrebak

<< < (3/15) > >>

montana:
Cytat: ar...?  Listopad 24, 2008, 21:11:24

Essa jest fantstyczna, mi sie podoba pomysł z inbredem (imbredem ? jak to się poprawnie pisze ?) na Elsinga


iNbred :)

Cytat: ess_Ka  Listopad 24, 2008, 20:57:12

padł kiedyś pomysł na imbred na Elsinga... stąd myslałam o Halogenie..


ale Halogen nie ma Elsinga w rodowodzie :D Pewnie macie na myśli El Paso ?
( czepiam sie szczegółów, co ? ;) )

ess_Ka:
tak montana, ja myslalam o Halogenie ze wzgledu na El Paso.. fakt..pomylka.. jasiek natomiast chyba konkretnie mial na mysli Elsinga.
dobrze dobrze że się czepiasz.. trzeba niszczyć nieuctwo i niewiedzę ;) chociaż forumowicze (niektórzy :D ) się dzięki temu czegoś nauczą

ar...?:
Cytat: montana  Listopad 24, 2008, 21:17:04



ale Halogen nie ma Elsinga w rodowodzie :D Pewnie macie na myśli El Paso ?
( czepiam sie szczegółów, co ? ;) )




ja tam miałam na myśli konkretnie syna  Elsinga ot znam jednego takiego przystojniaka ;)

jasiek:
myślałem, że 'inbreed' po polsku jest imbred, tak ja folblut, keczup, itp., przepraszam za błąd

Halogen ma krew wlkp., Kwarteta i ojca Francuza, daje urodziwe konie, ale nie licz na orientalny szał.

Jeżeli chcesz kumulować krew Elsinga - polecam Kampa, będzie inbred też na Blagiera, który był bardzo urodziwym koniem, świetnym ojcem matek. Z wnuków Elsinga polecam jeszcze Juranda, konia nie mniej charyzmatycznego, w dłuższych liniach, bardziej eleganckiego.

Ze względu na dość dużą głowę klaczy, uważał bym z wszelkimi Kwartetami/Campetotami/Sebastianami itp. No chyba, że dla Ciebie rozmiar nie ma znaczenia.

ess_Ka:
nigdy nie myslalam o Kwartetach, chociażby przed Emetytem broniłam się "rencami i nogami" ;) na Sebastiany sie napatrzyłam w Walewicach.. i perspektywa głowy Browara mnie przeraża...  Halogena widzialam..sam mi sie podoba..jego potomstwa na zywo nie widzialam.. ale kusi mnie :)

jasiek, a czym Ty byś pokrył gdybyś miał taka klacz.. tak typowo dla siebie.

a swoja droga to jak to jest z tym inbredem, ten sam kon nie powinien byc w tym samym pokoleniu?

p.s.
rozmiar nie ma dla mnie znaczenia, przekonałam się już, że bardziej liczy się technika ;) OT

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

only-frags mtk zabojcy animezywioly madex