FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Marzec 29, 2024, 09:11:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SK Walewice  (Przeczytany 91845 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #15 : Czerwiec 30, 2008, 16:03:52 »

Jeżeli chodzi o zdjęcia ze strony 2, to są to ogiery czołowe w kolejności: siwy
Frazes ( po Sebastian  ),  kary Huzar ( po Jalienny ), gniady Hindus ( po Ematyt ), siwy Nabucho de Serein, gniady z odmianami Browar ( po Sebastian ), nastepnie gniady Haracz ( po Sebastian ), skarogniady Herb ( po Arcus xx ) i gniady Horn  ( po Jalienny )  Spoko

_________________________________________________________________

Ta Pani wśród tych panów, to Pani Anna Pięta, hodowczyni w WS Walewice, a Panów chyba nikomu nie muszę przedstawiać  Mrugnięcie
Zapisane
ArkaGrecja
Użytkownik

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #16 : Styczeń 10, 2009, 11:06:52 »

Mam pytanie, w głównej mierze skierowane do Lumi. Mam zdjęcia z Walewic sprzed około 8 lat, z pastwisk. Czy mogę prosić o pomoc w rozpoznaniu koni??? Mogę wrzucić do galerii na myphotoalbum. Może część z tych klaczy lub źrebiąt jeszcze jest w stadninie???

Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #17 : Styczeń 12, 2009, 12:11:46 »

Aż taka dobra to ja nie jestem, ale mogę spróbować.
Zapisane
ms_konik
Użytkownik

Wiadomości: 105



« Odpowiedz #18 : Styczeń 12, 2009, 23:47:18 »

Ja też mam cały zestaw takich zdjęć.Chętnie bym się dowiedziała, co to za stworzonka są na nich Uśmiech.Z Walewic, rzecz jasna...
Zapisane
falada
Użytkownik

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #19 : Styczeń 13, 2009, 18:58:47 »

wstawcie to spróbujemy
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #20 : Styczeń 19, 2009, 16:09:33 »

no właśnie, co z tymi zdjęciami  Spoko
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #21 : Styczeń 19, 2009, 19:31:45 »

Może mi też udało by się coś odgadnąć... dwa lata spędziłam na praktykach i na stażu... A Koniuszy cały czas mi dawał końskie zagadki- rozpoznawanie klaczy na padokach to był standard... Wiązanie klaczy na biegalniach...

________________________________________________________________________________--

Mam pytanie? Wie ktoś może co stało się z moją ulubienicą... Bawełna (po Grey, od Bibułki). Wiem, że została sprzedana i słyszałam coś o zagranicy... Ciekawa jestem czy to prawda... Świetnie się na niej jeździło Uśmiech Moja ulubienica zaraz po Frazesie!!!
Zapisane
ms_konik
Użytkownik

Wiadomości: 105



« Odpowiedz #22 : Styczeń 19, 2009, 20:35:00 »

 Szok
No jak znalazły się chętne osoby do zgaduj-gaduli to nic mi nie pozostaje jak jutro rozpocząć
skanowanie Uśmiech i wklejanie Uśmiech.
Liczę na Was Uśmiech
Zapisane
ArkaGrecja
Użytkownik

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #23 : Styczeń 20, 2009, 08:30:08 »

To ja dziś też się postaram zeskanować klisze, wklejać nie umiem, ale wrzucę do fotogalerii. Dam znać gdzie będą. Zdjęcia z 2000 roku, byłam zaraz po tym jak Berlin Bej był championem na wystawie w Warszawie, czyli w niedzielę. I zdjęcia z wystawy też jakieś mam. Strasznie stare dzieje.
Zapisane
ms_konik
Użytkownik

Wiadomości: 105



« Odpowiedz #24 : Styczeń 20, 2009, 22:23:08 »

Najpierw te co wiem, czyli

Browar (hihihi)


Fazer, zdaje się wkkw chodził/chodzi...(Toledo xx-Fatamorgana)


Mazur (Galeon oo- Marsylia)


Teraz dziewczyny:
1)


2)


3)


4)może to być Dixi po Len?


5)


6)


No i teraz najtrudniejsze  Uśmiech

7)


Spoko


9)


10)




Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #25 : Styczeń 20, 2009, 22:40:03 »

2/ to Histyna 1982 po Akwen
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #26 : Styczeń 20, 2009, 22:51:58 »

Jeśli dobrze kojarzę fakty i dobrze widzę... to Browarek musiał mieć jakieś 1,5 roku- bo zdjęcie z Przęsłąwic... więc to musiało być jakoś latem 1999 r.
Na zdjęciu 9 stawiam, że jest to źróbka - Harda (po Sebastian, od Haida) za nią może być jej mama Haida po Elsingu. Harda jest nadal elitarną klaczą stadną w Walewicach, Haida jakiś czas temu była wystawiona na sprzedaż i chyba została sprzedana.

_________________________________________________________________________

Tak na pierwszym zdjęciu faktycznie jest Browar.... jak widać od zawsze miał wielką głowę... tylko te skulone uszka nie pasują do niego- jest teraz ogierem czołowym w SK Walewice... jego córka Hossa startuje już w skokach... druga córka jest na zakładzie treningowym
Drugi to faktycznie Fazer- najpierw startował na wyścigach na torze w Partynicach, a od 2004 r jest podstawowym koniem Pawła Warszawskiego i startują w WKKW. Raz na nim jeżdziłam... istny szatan. Potrafił wpuszczony w korytarz przeskoczyć przez taśmę nie zrywając jej, poczym przeskoczyć w drugim miejscu również nie zrywając taśmy i dopiero skoczyć przez przeszkodę... bardzo ambitny. Ale w boksie bardzo grzeczny... Wykastrowany w 2004 r- zajmowałam się nim po tym zabiegu
Zapisane
ms_konik
Użytkownik

Wiadomości: 105



« Odpowiedz #27 : Styczeń 20, 2009, 23:14:45 »

Trudno mi tę wycieczkę (SGGW Zootechnika) umiejscowić w czasie.
Rzeczywiście te młode ogierki miały po jakieś 1,5 roku.
Aha, to były te czasy kiedy jako dyrektor nastał Roman Krzyżanowski.
Oprowadzał nas po stadninie i nawet jakimiś imionami kon rzucał ale nie bardzo mu wierzyłam, bo dopiero co zawitał do Walewic Mrugnięcie.
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #28 : Styczeń 20, 2009, 23:15:55 »

Na 5 zdjęciu... myślę, że jest to Felicita ur.1986 r. (po Judex xx, od Felicja). Wiem, że była wystawiona na sprzedaż, ale nie wiem co się z nią stało. Nie byłam na ostatnich kilku przeglądach...

____________________________________________________________________________

Te źrebaczki ciężko rozpoznać... większość gniadych z gwiazdką....
Ja miałam na praktykach problem rozpoznać, bo były właśnie dwa takie ogierki... Jule (zwany przez nas Jankesem) i Dunaj- były identyczne...Uśmiech Jak były na wybiegu nie do poznania Uśmiech

_____________________________________________________________________________

Na dziś tyle... jutro zajrzę do moich zdjęć i zastanowię się nad zdjęciami 1, 3 i 6
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #29 : Styczeń 21, 2009, 09:43:50 »

A moze ktoś miałby zdjecie gniadej klaczy Lelia po Judex ur.1985?, bardzo chciałabym zobaczyć. Mile widziane jakiekolwiek informacje na jej temat. Byłabym zainteresowana także klaczą Haitanka po Akwen ur. 1979.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

asfk69 companions fullsets rpg-ug psiasfora