FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 19, 2024, 04:43:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: O podpisywaniu zdjeć ( wydzielone )  (Przeczytany 13133 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« : Wrzesień 27, 2008, 21:29:14 »

Galopada , sorry ale Twoje zdjęcia  są beznadziejne - ta reklama w fotach psuje wszystko, są kompletnie nieczytelne  i ucieka to miało być najważniejszą treścia czyli koń .

oh dziekuje bardzo Uśmiech pokaz swoje zdjecia to sie pozachwycamy Uśmiech i to nie jest reklama tylko znak wodny Uśmiech
Zapisane
Lord Vader
Użytkownik

Wiadomości: 46


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2008, 21:34:28 »

Reklama czy znak wodny nie istotne co , zdjęcia są nieczytelne i przez to beznadziejne - swoich nie muszę pokazywać bo nie robię , tak je  odbieram , mi się takie coś kompletnie nie podoba , a Ty niewiele zrozumiałaś .
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #2 : Wrzesień 27, 2008, 21:37:22 »

oj jezeli nie wiesz do czego służą znaki wodne to nie moj problem. i jezeli ci sie nie podobaja zdjecia to z bolem serca ale przezyje Uśmiech nie robie zdjec profesjonalnie - ale tylko i wylacznie dla siebie, i moge je wrzucac do sieci jesli mi sie chce i nic ci do tego.
pozdrawiam
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 30, 2008, 18:34:22 »

ar...? poprostu mam dosc przywłaszczania sobie moich zdjec. jesli sa komus potrzebne to moge wyslac bez znaku.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #4 : Wrzesień 30, 2008, 19:42:21 »

alez ja to rozumiem Uśmiech i wcale się nie dziwię, tylko stwierdzam fakt Mrugnięcie
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #5 : Wrzesień 30, 2008, 19:49:42 »

nie jest tak źle - ja się tak na zdjęcia patrzę że znaku nie widzę Mrugnięcie
Zapisane
Lord Vader
Użytkownik

Wiadomości: 46


« Odpowiedz #6 : Wrzesień 30, 2008, 21:26:16 »

  Myślę,że delikatny podpis  z prawej lub lewej strony zdjęcia u dołu by wystarczył , podpisanie zdjęć pełnym nazwiskiem i imieniem , terminy: WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE , ALL RIGHTS RESERVED albo  Copyright.
  Zdjęcia same w sobie są normalne ale połaczeniu z ze znakiem wodnym są nieciekawe i odpychające.
 
 Oczywiście Galopada stwierdzi ,że to atak na nią , choć dziwię się , że aż tak nagminnie jej zdjęcia są wykorzystywane bez jej zgody.

 Bo rozumiem ,że jej portfolio jej jest tak liczne i  na poziomie P. Raczkowskiej, ś.p. P. Gadzalskiego, takich tuzów fotografii prasowej jak Krzysztof Miller czy Tomasz Tomaszewski i wielu innych.
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #7 : Październik 01, 2008, 16:27:44 »

Lord Vader wez sie odczep w koncu co? nie podobaja ci sie zdjecia to nie patrz. i nie ironizuj tutaj bo ja jako amator nigdy nie bede porownywana do Raczkowskiej i innych wybitnych konskich fotografow.

po drugie ten znak automatycznie zostaje umieszczony na zdjecia przy wrzucaniu go na moj profil na deviantarcie skad kopiuje je na fora. wiec nie mam ochoty ani czasu bawic sie we wrzucanie kazdego zdjecia na jakis serwer typu imageshack zeby tylko nie bylo na nim znaku wodnego, ktory tak ci przeszkadza. po trzecie zazwyczaj zamieszczam maly podpis na ramce albo w rogu zdjecia co w razie ,,pozyczenia" sobie mojego zdjecia i tak by nic nie dalo bo bardzo latwo sie takie napisy usuwa.

milego dnia.
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #8 : Październik 01, 2008, 18:46:44 »

Temat został wydzielony z wątkuu o ogierach białeckich
Myśle, ze jest o czym dyskutowac
Mnie też zarzuca sie podpisy na zdjeciach, a nie są to znaki wodne na środku
Więc jaki podpis byłby idealny ?
Zapisane
Wiwiana
Użytkownik

Wiadomości: 242


« Odpowiedz #9 : Październik 01, 2008, 20:19:52 »

Przez chwilę poczułam się jakbym czytała wątek na znanym portalu V.  Duży uśmiech
Zapisane
Lord Vader
Użytkownik

Wiadomości: 46


« Odpowiedz #10 : Październik 01, 2008, 21:07:57 »

Coż, a Galopada dalej nic nie rozumie .
Zapisane
Mega
Użytkownik

Wiadomości: 38



« Odpowiedz #11 : Październik 01, 2008, 21:47:16 »

A Tobie Lordzie Vader co tak zalezy zeby rozumiala, chociaz sama nie wiem co tu do rozumienia  Chichot galopada robi ze swoimi zdjeciami co chce ja nie widze problemu. Ma do tego pelne prawo. Odpusc, bo niepotrzebnie robisz nerwowa atmosfere na forum.  Mrugnięcie

A co do podpisow osobiscie najbardziej mi odpowiadaja delikatne w samym rogu  Uśmiech
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #12 : Październik 01, 2008, 21:54:20 »

własnie Mrugnięcie

od tego sa prawa autorskie, żeby ich bronić i choćby pracą był nie wiem jaki bazgroł tego nie zmienia Mrugnięcie
małe w dolnym rogu sa moim zdaniem ok, a na profesjonalnych zdjęciach bardzo mi się podobają podpisy, nie wiem jak je nazwać , "odręczne"
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #13 : Październik 02, 2008, 07:28:21 »

mi podpisy absolutnie nie przeszkadzają, sama też podpisuję zdjęcia. Kon Polski tez podpisuje zdjęcia i nikt nie narzeka - dlaczego ma tego nie robić galopada? albo robić to w inny sposób skoro taki uważa za dobry? prawda taka że mały podpis w rogu bardzo łatwo wyciąć - znak wodny trudniej Uśmiech
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #14 : Marzec 04, 2009, 12:09:32 »

ja chyba zacznę podpisywać jednak foty przez środek konia, bo podpisywanie pod kopytami niewiele daje
Moje fotki z prywatnego albumu własnie ilustrują jakieś wyimaginowane konie na stronie pupile.com...


Wasze konie też mozna tam znaleźć...
http://www.pupile.com/pup/pup_image.asp?imgID=350202

Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangptr naszehistorieonline carstworosyjskie watahaczystejkrwi prywatna-szkola