FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 25, 2024, 10:55:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kaczyn / świętokrzyskie  (Przeczytany 14933 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« : Lipiec 29, 2008, 15:54:40 »

Góry Świętokrzyskie    
Paweł Wysocki
Kaczyn 15    
26-021 Daleszyce
woj. świętokrzyskie
http://www.konie.agrowakacje.pl/
http://www.wysoccy.maximum.pl/

Ośrodek Górskiej Górystyki Jeździeckiej, Gospodarstwo Agroturystyczno-Ekologiczne z bazą noclegową.
W stajni stacjonuje ogier Bianco po Emetyt, wcześniej stacjonował tam Dybicz po Kwartet oraz Ganges po Lap Bej.

Czy jest tu moze ktoś, kto zna to miejsce i konie ?

W Opatowcu zostały pokazane ich dwie klacze Luna i Lukrecja
http://www.allbreedpedigree.com/luna216
http://www.allbreedpedigree.com/lukrecja4



Zapisane
amatt
Użytkownik

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #1 : Sierpień 13, 2008, 13:37:54 »

Witam znam stajnie w Kaczynie.
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #2 : Sierpień 13, 2008, 14:00:56 »

może coś więcej - o koniach, o miejscu, zdjęcia jakieś? Uśmiech
Zapisane
amatt
Użytkownik

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #3 : Sierpień 13, 2008, 15:40:46 »

spedziłam tam dobrych parę lat i mam bardzo złe zdanie o tej stajni, niezachowany jest tam dobrostan zwierząt.
więc może nie będę dalej pisac żeby nikt nie zarzucił mi że atakuję właścicieli stajnii. Zawstydzony Zawstydzony
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #4 : Sierpień 13, 2008, 17:49:15 »

ammat mam takie samo zdanie jak ty
konie sa niedozywione karmione zła pasza,astwiska mimo tego ze sa to czesto konie nie sa szczane na nie pzy ilosci koni siegajacej 25 lub wiecej musza w stajni byc zamontowane poidla mimo to nigdy niebyly i konie dostawaly tylko 3 razy wode do boksow wiekszosc koni ktore pokazuja na wystawach to konie swiezo kupione i jeszce niezniszczone potem wszytko idzie czyli zła pasza brak wody zazrebiania ciagłe i jazdy w kopnym piachu albo teren nigdy nieusłyszalam od wlascicieli zeby powiedzial zdanie 'konie juz dzis nie pracuja 'one tam cały czas praktrycznie chodzajesli sa klienci
Oczywiscie niemozna zapomniec ze dziewczyn stajennych jest dosc duzo i to one daja zrec koniom pic czyszca wiec nic niejest nadzorowane dawka zywieniowa non stop sie zmienia
A i własciciele czesto stosuja przerost formy nad trescia czyli zwykle kucyki co ledwo nogami powlocza uwazaja ze super sportowe konie ogolnbie pojecie o koniach jest takie ze kon jak ma lep zakrzywiony to jest sliczny i tak pieknie chodzi a na klusaka francuskiego jakiego tam mieli i nepotrafili na nim zagalopowac to mowili ze to klusak on tylko klusem potrafi
nikomu nikomu niepolecam koni z tamtej hodowli bo to poprostu sa slabe konie a wlascieiele sa nieprofesjonalni w tym co robia the end  jesli ktos ma odmienne zdanie chetnie podyskutuje
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #5 : Sierpień 13, 2008, 21:08:05 »

czyli nic sie na lepsze nie zmienilo Smutny
http://www.voltahorse.pl/forum.php?page=18&cmd=show&id=67876&category=1
to temat o Kaczynie sprzed 4 lat, wiecznie aktualny.....
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #6 : Sierpień 14, 2008, 10:21:33 »

najgorsze ze oni dalej bezkarnie mecza te konie sa szczesliwi bo to przeiez raj dla ludzi i koni  dostaja ogiery na punkt  super interes sie kreci a ze 6misieczne zrebaki wygladaja jak koty to innna sprawa
opniie pod tytulem ze poza sezonem pan pawel niema czasu na obrzadek tylu zwierzat sa smieszne jesli ma tyle koni to musi miec dla nich czas juz niechodzi zeby jezdzil na kazdym z nich ale chodzi o wyczyszcenie konia danie mu wody zarcia i puszczenie na padok
smiac mi sie chcialo jak stacjonowal tam 'trener' i jego sportowe konie
zabidzone szkapy ktore dostawayly po jednym kubeczku plastikowym takim od kawy sportowego musli eggersmana i pol kubeczka musli dla sportoweych koni pavo i te sportowe konie byly tak usportowione ehhhh zalll koni i jest mi naprawde bardzo przykro ze ci ludzie niesa pozbawieni praw do rozmnazania zwierzat
zauwazylam tez pewna prawidlowosc ze pan wysocki jesli widac go na jakiejs wystawie prawie wogole niema znajomych nikt z nim nierozmaiwa nikt sie do niego nieprzyznaje ciekawe czemu???
Zapisane
amatt
Użytkownik

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #7 : Sierpień 14, 2008, 16:10:40 »

co się zdarzyło przez te 4-ry lata w Kaczynie

Czołowa Klacz Faenza od Fabesta po Campetot poroniła źrebie w ostatnich miesiącach ciąży płud wylądował na gnojowniku, ponownie została pokryta urodziła Fareona  ten jednak skończył w bodzentynie ( paszport konia wrócił z ubojnii), ponownie pokryta urodziła Ferro ale klacz niestety miała powikłanie po porodowe padła. ogierek Ferro przezył.
 
Klacz Baśń od Beta po Campetot poroniła napewno raz, ponownie zaźrebiana.
Klacz Lokata od La Stampa po Hakim Bej po długich próbach ponownego zaźrebienia udało sie wreszcie klacz źrebna iiii cieżki poród  klacz i źrebie padły.

smutna rzeczywistośc
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #8 : Sierpień 14, 2008, 19:08:20 »

co u nich niepadnie skoro maja tam tak niskie standardy to jest przeciez kpina i gadanie ich o sportowych koniah i wysokim standardzie to zwykłe bluznierstwa i kpina
Zapisane
Wiwiana
Użytkownik

Wiadomości: 242


« Odpowiedz #9 : Sierpień 21, 2008, 08:05:43 »

Żal Baśki, że zostać musiała u Prezesostwa.
A co z resztą koni Dagmary?
Zapisane
grzesiek.1993
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #10 : Grudzień 24, 2008, 13:31:15 »

Bolivar był w Kaczynie, tak?
Zapisane
amatt
Użytkownik

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #11 : Grudzień 25, 2008, 20:58:13 »

Tak Bolivar był w Kaczynie znalazłam taką fotkę
Zapisane
grzesiek.1993
Użytkownik

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #12 : Grudzień 26, 2008, 16:48:27 »

podobno Bolivar przy klaczach pod siodłem grzeczny był, ogier który ostatnio został zakupiony przez naszą stajnię jest po Bolivarze.
Zapisane
blondi
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #13 : Styczeń 09, 2009, 22:06:29 »

Jeździłam w Kaczynie chyba..4 lata.. kiedyś było całkiem inaczej.. na prawdę było fajnie.. ale z roku na rok.. było gorzej.. Wysockiego Pawła.. na prawdę lubiłam i chyba dalej darzę go sympatią.. tylko, że na tą złą drogę. .sprowadzała go żona.. Nie potrafił i pewnie nie potrafi jej się sprzeciwić.. Jak na jazdach się wtrącała.. jak dzieci mają jeździć.. co było kompletną bzdurą.. nie reagował.
NO fakt... czysto nie było.. chyba, że my posprzątałyśmy..  a w boksach był gnój po 1-1,5 metra.. zamiast w ciągu dnia sprzątnąć wszystkie boksy to czyściło się z trudem 1..
Emi zastanawia mnie tylko o jakim Ty trenerze mówisz ... który tak karmił swoje konie.. BO w takich dawkach jedzenie podawała tylko Neli.. ale tylko z powodu choroby swojego konia.. i braku możliwości jego mocnego, intensywnego ruszania ruszania..
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #14 : Styczeń 19, 2009, 18:54:28 »

mowie o panu K ,yłam widzialam co daje i ile Ba nawet zostałam poproszona o pojscie i przyniesienie 2 kubeczkow pozywnienia pewnego razu
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aldara poranaprzygode glassed lobo-team duskwood