FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 01, 2024, 20:07:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koń w życiu szlachty : ) - zdjęcia w stylu staropolskim  (Przeczytany 69069 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #75 : Luty 28, 2009, 12:21:57 »

Mnie najbardziej takie pasują- wiadomo. Ale sam takich nie zrobię.


 Sluchajcie no Wachmistrzu- daloby sie wykonac takie azury do strzemion ( i potem dospawac je) wycinajac plazma w kwasowce, potem szlif i patyna. Sama sobie wycielam konika  tym urzadzonkiem Chichot jak nikogo nie macie znajomego z plazma to ew. moge na pw mojego chlopa wam podac- moze dalby sie namowic na taka zabawe choc potwornie jestesmy zarobieni a tu wiosna sie zbliza..
Zapisane
Wachmistrz
Użytkownik

Wiadomości: 192



« Odpowiedz #76 : Marzec 01, 2009, 08:58:49 »

Ano wielce byłbym rad i wdzięczny temu kto by mi taką usługę wykonał (wliczając w to koszty oczywiście) Ale nie chcę nikomu głowy zawracać i od roboty odciągać.
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #77 : Marzec 01, 2009, 18:29:39 »

doszla jeszcze nowa opcja-moj pan obsluguje firme robiaca co innego ale wiadomo po znajomosci sie da wszystko.Jak mi przeslesz szablon tej gory i dolualbo w wymiarach 1:1 albo na cd dokladny wzor + wymiary zebym mogla to wydrukowac, to dalabym do wyceny ile kosztowaloby to.
Byloby wyciete laserem wiec juz wogole jakosc nieporownywalna do nawet plazmy. Jak cena podpasuje to sie zrobi Chichot
Zapisane
Wachmistrz
Użytkownik

Wiadomości: 192



« Odpowiedz #78 : Marzec 03, 2009, 22:14:56 »

Dziękuje za zainteresowanie i chęć pomocy. Uśmiech W związku z tym bardziej nie mogę zostać bierny i szczegółowe pytania wysłałem na priw. Boswell.  Dzięki.
Zapisane
marta_o
Użytkownik

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #79 : Lipiec 28, 2009, 23:33:05 »

Kochani, przepraszam, że nie na temat. No może troszeczkę :-) Pilnie poszukuję kogoś kto uszyje dwa kompletne stroje. Męski kontusz i damski, wraz z detalami. Że tak powiem w dodatku w wersji odświętnej. Czy ma ktoś może takie kontakty. Jakiś krawiec itp? Dziękuję i przepraszam za nietematową wypowiedź.
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #80 : Lipiec 29, 2009, 07:15:20 »

My stroje szylismy we Wrocławiu u Anety z bractwa http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/wks/kram.php









Zapisane
marta_o
Użytkownik

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #81 : Lipiec 29, 2009, 12:03:37 »

Dziękuję. Trochę niestety daleko do Wrocławia mamy. I dojeżdżanie na przymiarki.... Dlatego szukam z woj. mazowieckiego
Zapisane
Dahoman
Użytkownik

Wiadomości: 116



« Odpowiedz #82 : Lipiec 29, 2009, 14:09:01 »

W mazowieckim Wachmistrz szyje, kompletne, ale niestety tylko męskie. Chwalił się nie raz tu na forum swoim rękodziełem.
Wal do niego.
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #83 : Lipiec 29, 2009, 19:26:30 »

Mysle ze Wachmistrz jak by mial miare na stale to by uszyl i damski.
Zapisane
Wachmistrz
Użytkownik

Wiadomości: 192



« Odpowiedz #84 : Lipiec 29, 2009, 20:36:59 »

O! o! o! Z różnorakich dzierlatek miarę zdejmowałem. Ale faktem jest żem dawno tego nie czynił stosunkowo. Ale jakby przyszła potrzeba- przecie ogona pod tyłek nie podwinę. A szyję męskie bo manekina męskiego mam i szyłem jeno dla siebie.
Zapisane
marta_o
Użytkownik

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #85 : Lipiec 29, 2009, 21:02:43 »

Ja mam damskiego manekina w rozm. 38. Specjalnie kiedyś kupiłam bo coś tam sobie w strojach arabskich grzebałam. Ale stroje historyczne to za trudne dla mnie  Co?  No i dodatkowo, jako że ma być na specjalną okazję to sama sobie szyć nie mogę bo pech będzie :-) Więc tak. Potrzebuję męski i damski czyli na parkę. A Wachmistrzu możesz podlinkować jakieś zdjęcia swoich krawieckich prac?
Zapisane
Wachmistrz
Użytkownik

Wiadomości: 192



« Odpowiedz #86 : Lipiec 31, 2009, 11:09:32 »

Zdjęcia mogę wkleić, owszem. Wykroje braliśmy z tej strony co podała Arcturus. Ale z przykrością muszę napisać że nie podejmę się takiego zlecenia bo- nie jestem fachowcem, zrobiłem tylko dwa żupany, jedną delijkę i dwoje spodni, szyję metodą prób i błędów toteż obawiam się niezadowolenia z moich wypocin zleceniodawcy a poza tym brak mi czasu ogromnie.
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #87 : Lipiec 31, 2009, 20:58:33 »

marta_o  wal do Wachmistrza z miara napewno uszyje!
Zapisane
marta_o
Użytkownik

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #88 : Sierpień 08, 2009, 21:25:43 »

Wachmistrzu... no może Cię jakoś przekonam ;-) Ale jakbyś mógł to podlinkuj zdjęcia :-)
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #89 : Sierpień 13, 2009, 17:28:32 »

A to nasze z dziś , mieliśmy ochotę na wygłupy Uśmiech

 





















Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

darkwarriors foxlive kici-kici duealllupi magicbears