FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 20, 2024, 06:29:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Okucia rymarskie  (Przeczytany 3139 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« : Grudzień 09, 2014, 16:46:56 »

Witam  Uśmiech

Mam pytanie do wszytskich Szanownych formułowiczów. Czy wiecie może Państwo o producentach okuć rymarskich i zazwyczaj nie tylko, w województwach czy w miejscowościach leżących blisko waszego miejsca zamieszkania, albo po mprostu znacie kogoś takiego.

 Chodzi mi o rzemieśników typu p.Pery, który większości zapewne jest znany. Poglądowo jeśli można podam stronę o jakie wyroby mi chodzi www.pera.com.pl .Nie chodzi mi o reklamę tego producenta zaznaczam i prosze tego tak nie traktować. Szukam alternatywy dla niego bo jest dość drogi jesli chodzi o tego typu wyroby. Bardzo wdzięczny będe za wszytskie namiary.

Dziękuje Uśmiech
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #1 : Grudzień 14, 2014, 23:05:59 »

o tak, namiary by się przydały !
Jedynie na Wstępach w Skaryszewie widziałam kiedyś stoisko z takimi okuciami ...

Zapisane
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« Odpowiedz #2 : Grudzień 15, 2014, 08:40:17 »

Bardzo możliwe, że były to wyroby p.Pery. parę osób od niego kupuje i jezdzi z wyrobami po końskich imprezach typu wystawy, aukcje, zawody itp. Wyroby bardzo dobre, ale cena teź niezła. Ja za parę ostróg żołnierskich wz.31 dałem 127,- zł, paski do tych ostróg kosztowały 47,- zł. Pelham kawleryjski 167,- zł. Oczywiście to wszystko nierdzewna stal. Alpaka kosztuje więcej. Kupowałem na miejscu w firmie. Problem taki, że wysyła tylko z płatnością przy odbiorze.A to podraża cały zakup.

Mam namiar już na innego producenta, ale gość oficjalnie nic juź nie robi. Stwierdził, że koszty stałe typu ZUS, podatki za dużo go kosztują i prowadzi cichą produkcję ;)Z powodu oczywistego nie podam namiaru. Szkoda. Tym bardziej, że po śmierci p.Gajewskiego nie znam na razie innego producenta tego typu rzeczy.
Ale może ktoś będzie znał i poda. Chętnie zapoznam się z innymi producentami.   
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #3 : Grudzień 15, 2014, 15:58:31 »

Różne okucia i sprzączki można zakupić tutaj, ale chyba nie do końca to Cie interesuje ?
http://www.lorifactor.pl/sklep/

Poza tym ceny też wysokie
Zapisane
korsarz
Użytkownik

Wiadomości: 192


« Odpowiedz #4 : Grudzień 15, 2014, 21:47:21 »

Dziękuje za linka ;)To faktycznie nie do końca to czego szukam. Ale teź fajne. Warto wiedzieć może komuś się przyda.Dziękuje  Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

artofwar speedwaymenager nowewienislawowo fairth riderstigers