FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Marzec 28, 2024, 13:38:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych oraz III Czempionat Ziemi Łódzkiej  (Przeczytany 5092 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« : Sierpień 19, 2014, 15:09:48 »

Są już wyniki na stronie OZHK.
Gratulacje Lumi pięknego zwycięstwa Suity pierwszego dnia Uśmiech

Jak dla mnie Zbyszko organizacyjnie jest nie do pobicia. Miejsce, gdzie wyjazd z koniem to czysta przyjemność.
Szkoda, że w tym roku pogoda mocno taka sobie.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #1 : Sierpień 19, 2014, 20:09:55 »

Bardzo dziękuję Uśmiech
Dodam tylko ,że Suita została  także Czempionką całej  wystawy - jako najwyżej oceniony koń . Niestety zupełnie nie przypadła do gustu sędziom podczas skoków luzem. Mrugnięcie
Jeżeli chodzi o miejsce i organizację  to zgadzam się z s. Jestem tam już  czwarty raz i z każdym rokiem jest coraz lepiej, a w zasadzie zawsze jest super.
Gratulacje dla Ciebie za świetne przygotowanie Jeremiasza, który został Czempionem w skokach luzem w kategorii koni 4-letnich.
Cieszy fakt, że wśród takiej dużej ilości wystawionych koni ( około 100  ), konie małopolskie wyróżniały się  i zdobywały wysokie miejsca.
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #2 : Sierpień 20, 2014, 19:53:43 »

Tym bardziej gratulacje za Czempionkę całej wystawy!
Nie bywam na wielu wystawach, ale tam gdzie jeździłam zawsze wygrywała Juka.
Suita prezentowała się rewelacyjnie Uśmiech Mam nadzieję, że pojawi się niedługo jakaś galeria.

Dziękuję w imieniu rudego Uśmiech Chociaż muszę przyznać, że mnie zaskoczył.
Aż tak dobrego występu się nie spodziewałam.
Jeremiasz oprócz zwycięstwa w swojej (niestety mało licznej) klasie, został również Czempionem wśród wszystkich kategorii wiekowych.
Mam filmik, gdyby ktoś chciał zobaczyć.


Jestem ciekawa czemu Ira-J została tak nisko oceniona. Podobała mi się w zeszłym roku.
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #3 : Sierpień 20, 2014, 22:56:11 »

Gratulacje ! dziękujemy za relację !
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #4 : Sierpień 21, 2014, 19:46:08 »

s. raz jeszcze gratulacje!! Jeremiasz był bezkonkurencyjny!! Szczerze zasłużone zwycięstwo!!
Lumi- Suita piękna, z resztą od źrebięcia moja ulubienica  Duży uśmiech

Świetnie przygotowane konie dziewczyny, gratulacje raz jeszcze!!!
Zapisane
szu
Użytkownik

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #5 : Sierpień 21, 2014, 21:47:02 »

My również się pochwalimy: viceczempionką klaczek dwuletnich ras szlachetnych została Elegra (Emetyt- Emi/Monsun) z wynikiem 41,33, trzecia była Plagia (Dionizos-Plaga/Kwartet) z wynikiem 40,83.
Najlepszy wynik (19/20 pkt.) wśród sysaków uzyskała La vie po hol. Landino, ale od małopolskiej Latynoski/Chester.
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #6 : Sierpień 22, 2014, 08:59:13 »



Dziękuję w imieniu rudego Uśmiech Chociaż muszę przyznać, że mnie zaskoczył.
Aż tak dobrego występu się nie spodziewałam.
Jeremiasz oprócz zwycięstwa w swojej (niestety mało licznej) klasie, został również Czempionem wśród wszystkich kategorii wiekowych.


gratulacje Uśmiech naprawdę dobry koń
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #7 : Sierpień 22, 2014, 20:52:06 »

ess_Ka, młody Ci się ładnie wyrabia i fajnie wyrósł. za rok na pewno zaprezentuje się jeszcze lepiej Uśmiech

Elegra i Plagia laleczki, w skokach fajne. Z wiekiem jeszcze się poprawią, a i tak pokazały się z dobrej strony. U Plagii faktycznie praca zadu, na którą zwróciła uwagę komisja, super.
Najmłodszą gwiazdę widziałam tylko tak 'w przelocie', a szkoda. Gratuluję wyniku!

W ogóle jeśli chodzi o poziom czempionatu skokowego, to w tym roku poziom był bardzo dobry. Dużo ciekawych, fajnie zapowiadających się koni. Dużo z wynikami ~40 pkt.

Brakowało mi kilku hodowców z zeszłego roku, Walewice nic nie przywiozły... (są ponoć nowe konie na sprzedaż powystawiane, ale nigdzie nie widziałam aktualnej listy)

brumby, dziękuję Uśmiech
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #8 : Sierpień 24, 2014, 13:28:12 »

Walewice miały swoje konie ( Juka, Łysica, Hexa, Husaria, Floryda, Jeremiasz, Mrugnięcie Owszem zmienił się właściciel, ale hodowca pozostał ten sam. Juka dodatkowo pokazała sie w zaprzęgu 2 i 3 konnym Mrugnięcie
S.K. Ochaby zaprezentowały   : Widia po Davinci, Soplica sp,
Były także konie z S.K. Prudnik,
 2 piękne ogiery, w tym Sztorm z matki po Kamp  z S.K.  w Udorzu
Klacz Potencja  po Divisor xx  z S.K. Janów Podlaski , własność Pana Supery
S.K. Bielin - 1 klacz
Skromnie , ale bardzo dobre .
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #9 : Sierpień 24, 2014, 19:19:42 »

wszystko się zgadza, jednak szkoda, że Walewice nie przywiozły jakichś młodych koni.
nie pokazują się nigdzie z 'nowościami', a na pewno wśród 2/3 latków mają coś fajnego na płytę lub skoki Mrugnięcie

dwie galerie ze Zbyszko:
fot. Klaudia Nalepa
fot. Krzysztof Jarczewski
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

colorfulworld cheops classicdayz extremalteam gramax