FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 23, 2024, 15:42:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogier MORS/ Kumys  (Przeczytany 4260 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« : Maj 01, 2013, 08:52:31 »

Macie moze jakies spostrzezenia, opinie ?
Zapisane
gezar
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #1 : Maj 05, 2013, 17:59:51 »

Takie że cena stanówki 2 000 tys złotych  jest zaporowa przy dzisiejszych cenach sprzedaży, nawet bardzo dobrych koni...
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #2 : Maj 06, 2013, 10:56:19 »

Dla mnie cena nie jest zaporowa i ulega negocjacji , ale  interesuja mnie opinie na temat ogiera .
Zapisane
Cytryna
Użytkownik

Wiadomości: 27



« Odpowiedz #3 : Maj 06, 2013, 16:47:25 »

A co można powiedzieć o ogierze, który w wieku 21 lat ma 35 sztuk potomstwa, z czego 5 klaczy ma wpis do księgi ? Jego wyników sportowych trudno się dokopać, podobnie z próbą dzielności. Na pokazach ogierów go nie widać ( co przy tej cenie stanówki byłoby mile widziane ), nawet zdjęcia zootechnicznego w sieci nie uświadczysz, żeby sobie popatrzeć, więc o czym tu mówić, jeśli nie o tej cenie. Można jeszcze porozmawiać o jego "specyficznym" rodowodzie, który dla jednych może jest zaletą, dla większości jednak wadą. No i dostępnych danych, bonitacja w ogłoszeniu to 82, a w wykazie 80 punktów, istotna rozbieżność w owych dostępnych informacjach.
Jeśli cena może być wyznacznikiem jakości to z pewnością jest wybitny, może nawet najlepszy wśród małopolskich reproduktorów.
Oczywiście cenę ustala właściciel i nic nam do tego, ani do tego kogo na to stać, to tylko luźne dywagacje porównawcze....
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #4 : Maj 08, 2013, 13:36:17 »

Kon jest po powaznym wypadku i ma zniekształcona czaszke , mysle ze raczej nigdzie sie z tym nie pokaze . Jak pojade sobie go obejrzec,  to zrobie  zdjęcia .



Poza tym cena  dla mnie  jest  taka sama jaka bym zaplacila  za  kazdego innego wartosciwego ogiera małopolskiego, bo takie ktore  ewentualnie  odpowiadały by  dla mojej klaczy mieszkaja ok 400 /500 km ode mnie, wiec  transport itd, wypadaja  tyle samo, natomiast  Mors stoi dosc blisko i nawet klaczy  nie  bede musiala zostawic .
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #5 : Luty 05, 2015, 18:46:53 »

Ogier padł w 2014, Arcturus, doczekałaś się po nim źrebaka ?
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nakazdytemat kociakowo eobywatel radarodzicowsp289 animilkowo