FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 20, 2024, 08:59:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Białka 2013  (Przeczytany 10979 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« : Styczeń 07, 2013, 21:57:30 »

http://kresowastajnia.pl/index-1.php?art=927&start=0&irek=901
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #1 : Styczeń 07, 2013, 23:39:37 »

mowa tu o terminie 30.08-1.09 podanym na str www białki, ten termin ustaliła i wymyśliła sama białka i przez zwiazki nie jest ani zaakceptowany ani potwierdzony, a ze to one daja większość pieniedzy to jeszcze sie zobaczy, sprawa kwalifikacji tez jest otwarta i dość kontrowersyjna w czasach kryzysu szczególnie, natomiast coraz więcej hodowców chciało by konie 2-3 letnie w skokach luzem, ale niestety w Białce nie ma ich gdzie i komu zorganizować, a PZHK nie zgadza sie na przeniesienie imprezy do Bogusławic, jako do spółki nie ANR
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #2 : Styczeń 08, 2013, 11:03:09 »

idzie nowe  Duży uśmiech , mam nadzieję, że jednak ktoś mądry mimo wszystko pozostał  Z politowaniem
Według mnie to bardzo zły pomysł Co?
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #3 : Styczeń 08, 2013, 11:04:49 »

a PZHK nie zgadza sie na przeniesienie imprezy do Bogusławic, jako do spółki nie ANR

a co ma PZHK z ANR wspólnego, że taki warunek stawia??
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2013, 16:26:53 »


ANR do PZHK nic nie ma. Ale zapewne posyła na tą imprezę swoje konie i w jakimś stopniu ją finansuje
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #5 : Styczeń 08, 2013, 17:41:53 »

pzhk mocno dofinansowuje, ale maja jakaś cicha nie pisana umowę widać, bo jest mocny opór do wyniesienia tej imprezy z Białki w bardziej przystępne miejsce
Zapisane
szu
Użytkownik

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #6 : Styczeń 29, 2013, 17:09:02 »

Czy 27-28.07, figurujący w kalendarzu imprez PZHK jako XVI Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich jest faktycznym terminem tegorocznego czempionatu w Białce?
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #7 : Styczeń 30, 2013, 23:12:19 »

tak
Zapisane
hmmm
Użytkownik

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #8 : Styczeń 31, 2013, 08:34:51 »

Czy w tym roku będą eliminacje?
W kalendarzu jest:
1. czerwca:    Eliminacje do XVI Narodowego Młodzieżowego Czempionatu Koni Małopolskich
przegląd hodowlany ocena źrebiąt 1 i 2-letnich

Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #9 : Styczeń 31, 2013, 11:00:39 »

czy te eliminacje dotyczą wszystkich?, ze wszystkich województw?, bo jeżeli tak to kogo będzie stać, aby np. tłuc się przez pół Polski z jednym źrebakiem w czerwcu, a później w lipcu, trochę to kosztowne i ............ Szok
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #10 : Styczeń 31, 2013, 15:52:46 »

eliminacje to był pomysł, którego hodowcy nie zaakceptowali i wyrazili na niego swój sprzeciw na zjeździe pzhkm, wiec prawdopodobnie nie będzie ich wcale, miało to byc na kształt elim w rasie huculskiej, ale zważając na wszechobecny kryzys, koszty i zmniejszające się zainteresowanie pomysł zapewne upadnie, bo hodowcy go bojkotują
Zapisane
szu
Użytkownik

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #11 : Czerwiec 22, 2013, 11:40:57 »

Pojawił się regulamin i program imprezy: www.lzhk.pl/aktualnosci.html#czempionat
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #12 : Sierpień 01, 2013, 10:20:33 »

Obserwując ostanie imprezy z udziałem koni małopolskich można zauważyć niejaki postęp, jeżeli chodzi o konie i regres, jeśli chodzi o widzów. Stawka widzów jest z imprezy na imprezę coraz słabsza.
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #13 : Sierpień 02, 2013, 22:52:35 »

Jakby kogos ciekawiło... Moim zdaniem było dość przyzwoicie. Malkontenci będą narzekać, ale chyba nie trzeba ich słuchać. Konie ani lepsze ani gorsze, było sporo ciekawych. Rewelacyjna Jodła p. Dąbrowskiego. Bardzo dobrze też galopował i skakał  jego hodowli Apart, warto obserwować co się z nim będzie działo. W ogóle pomysłodawcy skoków luzem i oceny w wolnym ruchu należy się złota odznaka PZHk albo coś takiego, bo wypadło to bardzo dobrze. Konie albo bardzo dobrze nauczone albo bardzo mądre, albo jedno i drugie skakały przyzwoicie, bez jakiś tam fajerwerków ale sporo naprawdę fajnych w skoku koni i wszystkie skakały z chęcią. Bardzo dobra obsługa korytarza złożona z lubelskich hodowców i bardzo duże zainteresowanie publiczności, moim zdaniem pomysł chwycił.
Podobały mi się tez komentarze po ocenie każdego konia, zwłaszcza te p. Jończyka. Nie wiem, czy dla naszych hodowców to nie za odważne, ale moim zdaniem tak powinno zostać. Podobał mi się tez kasztanowaty ogier pod tytułem Algraf, ale właściciel nie puścił go w korytarzu. Podobno za rok ma go zrzucać skądś na bungee. Nie wiem czemu to ma służyć, ale to w końcu jego koń.
Zapisane
julia
Użytkownik

Wiadomości: 38


« Odpowiedz #14 : Sierpień 03, 2013, 12:40:08 »

Po prostu sedzia szwajcarski od kilku juz lat sugerowal komisji zorganizowanie pokazu w skokach i NARESZCIE COS RUSZYLO!!
 
Podobał mi się tez kasztanowaty ogier pod tytułem Algraf, ale właściciel nie puścił go w korytarzu. Podobno za rok ma go zrzucać skądś na bungee. Nie wiem czemu to ma służyć, ale to w końcu jego koń.

bardzo śmieszne,ale takich właścicieli ,którzy są przeciwni zmianom,postępowi ,różnorodności i w tym przypadku przeciwni skokom luzem-nie należy w ogóle brać pod uwagę .
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mohikanie speedwaymenager nowewienislawowo siedemwatah besterlive