FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 29, 2024, 03:58:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kupię klacz młp ur. 2010  (Przeczytany 8710 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Maea
Użytkownik

Wiadomości: 70


« : Maj 06, 2012, 21:43:42 »

Witam,

jak w tytule - kupię klacz małopolską z rocznika 2010. Z dobrym rodowodem, ruchem.
Najchętniej z południowo-zachodniej Polski lub "środkowej".

Kontakt:
maejcia@o2.pl
509 854 919

PS.: Ogłoszenie jest jak najbardziej poważne, jestem szczerze zainteresowana kupnem i mam do tego warunki Mrugnięcie Proszę także o poważne (i kompletne o imię, pochodzenie, CENĘ, chętnie zdjęcie, jeśli e-mailowo) oferty.

Pozdrawiam!
Zapisane
evelka123@wp.pl
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #1 : Marzec 11, 2013, 07:21:24 »

ja mam ładne klacze ale sprzedaje tylko w komplecie czyli Trakeńska i Małopolska dobre pochodzenie mozna sprawdzic w baziekoni po imieniu Arabela i Ebra cena za 2 sztuki 8tys  Suwałki Pozdrawiam 781442678
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #2 : Marzec 11, 2013, 07:22:35 »

ogłoszenie z maja ubiegłego roku :DD
Zapisane
evelka123@wp.pl
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #3 : Marzec 11, 2013, 07:23:22 »

ok rozumiem
Zapisane
Bari
Użytkownik

Wiadomości: 22


« Odpowiedz #4 : Marzec 21, 2013, 16:43:56 »

Mam taką klacz (niestety nie tanią) Podkarpackie można zobaczyć na:
http://www.bazakoni.pl/horse_147385.html#gallery
Zapisane
gezar
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #5 : Marzec 22, 2013, 00:40:53 »

Nie tania ale wg. mnie doskonała.......
Zapisane
julia
Użytkownik

Wiadomości: 38


« Odpowiedz #6 : Marzec 22, 2013, 07:34:01 »

Maea napisała przecież wyraźnie, że klacz ma być z dobrym rodowodem.Przedświt to przestarzały typ malopolaka.Nadaje się do programu,na wystawę ale nie do sportu ani poważnej hodowli.
Zapisane
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #7 : Marzec 22, 2013, 08:03:47 »

ludzie, to ogłoszenie jest z UBIEGŁEGO ROKU.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #8 : Marzec 22, 2013, 08:23:10 »

Maea napisała przecież wyraźnie, że klacz ma być z dobrym rodowodem.Przedświt to przestarzały typ malopolaka.Nadaje się do programu,na wystawę ale nie do sportu ani poważnej hodowli.

To samo można powiedzieć o koniach SF - stary typ. Zresztą genotyp podobny - przedświty hodowano początkowo na matkach anglonormandzkich. Nie mylmy typu angloarabskiego z przydatnością do sportu.
Zapisane
Maea
Użytkownik

Wiadomości: 70


« Odpowiedz #9 : Marzec 22, 2013, 14:03:11 »

Szkoda, że dopiero teraz jest odzew Uśmiech Ogłoszenie nieaktualne, jestem zdziwiona, że dalej tutaj wisi! Mrugnięcie
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #10 : Marzec 22, 2013, 14:11:10 »

Co kupiłaś?
Zapisane
Maea
Użytkownik

Wiadomości: 70


« Odpowiedz #11 : Marzec 22, 2013, 14:52:56 »

Nie kupiłam nic. Miałam iść na studia zaoczne, pracować, przy okazji zajmować się końmi (mamy stajnię, a nie chciałam tego zrzucać na dziadka czy na tatę, a mama koni się boi po upadku), niestety na moim roku nie otworzono takiej opcji ze względu na małą ilość chętnych. Uznałam z rodzicami, że wykształcenie ważniejsze, choć z niemałym bólem, bo to z końmi chciałabym wiązać przyszłość. Nie da się niestety zajmować końmi 2 razy w tygodniu. Za dwa lata wracam do domu i mam nadzieję w końcu kupić tego wymarzonego małopolaka. Uśmiech Odłożone pieniądze sobie rosną na koncie, więc jestem dobrej myśli.
Zapisane
gezar
Użytkownik

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #12 : Marzec 22, 2013, 22:50:50 »

Maea napisała przecież wyraźnie, że klacz ma być z dobrym rodowodem.Przedświt to przestarzały typ malopolaka.Nadaje się do programu,na wystawę ale nie do sportu ani poważnej hodowli.
To chyba czysta złośliwość? Primo zobacz jej wyniki np. w skokach luzem i zacznij oceniać na podstawie uzytkowości a nie durnych schematów i uprzedzeń. Secundo a ileż na boga Elisse Grey ma w sobie tego przedświta?
Gdyby chociaż 10% koni małpolskich była jak ta klacz to juz bym sie nie martwił o przyszłość i miejsce tej rasy.......
Zapisane
julia
Użytkownik

Wiadomości: 38


« Odpowiedz #13 : Marzec 23, 2013, 08:02:50 »

Jak ktoś ma dwa nicki na tym samym forum, to trudno o obiektywizm ,prawda gezar?
Klacz ma tyle przdswita aby zarabiać na siebie gdyż jest programowa.Tak to już jest z końmi w starym typie jak przedświty albo SF.Albo są ciężkie jak konie SFalbo są ciężkie,limfatyczne i posiadają duże garbonose głowy jak przedświty.Skoki luzem to mogą świadczyć o dobrym przygotowaniu klaczy i nic poza tym.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #14 : Marzec 23, 2013, 09:46:51 »

Jak ktoś ma dwa nicki na tym samym forum, to trudno o obiektywizm ,prawda gezar?
Klacz ma tyle przdswita aby zarabiać na siebie gdyż jest programowa.Tak to już jest z końmi w starym typie jak przedświty albo SF.Albo są ciężkie jak konie SFalbo są ciężkie,limfatyczne i posiadają duże garbonose głowy jak przedświty.Skoki luzem to mogą świadczyć o dobrym przygotowaniu klaczy i nic poza tym.

Według takiej logiki ten koń:

http://www.bazakoni.pl/horse_9688.html

też się do niczego nie nadaje, bo to w połowie garbonosy, limfatyczny anglonormand w starym typie. A skacze, bo go ktoś przygotował.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moloromme forumdlahistorykow zabojcy mtk madex