FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Kwiecień 23, 2024, 17:23:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czempionat Koni Małopolskich w SO Bogusławice 1 maj 2012  (Przeczytany 41699 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ganga
Użytkownik

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #75 : Maj 02, 2013, 06:45:20 »

A są już gdzieś wyniki?
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #76 : Maj 02, 2013, 08:04:13 »

W odsadkach zwyciężył ogierek po Huzarze od klaczy Łysica/Top Gun. W rocznych ogierkach (imo najsłabsza grupa) og. Eldorado (Emetyt x Harpun). W rocznych klaczkach klaczka Luis x Bre Gun, imo zupełnie niepozorna, znacznie bardziej podobała mi się kl. Elegra (Emetyt x Monsun), szlachetna, bardzo poprawna i w dodatku czarna jak smoła - laleczka ! W ogóle klaczki fajne, praktycznie wszystkie w długich liniach - super Uśmiech Atmosfera miła, choć dla roczniaków warunki były trudne, aż dziw, że nic nie nawiało  Chichot
Mam nadzieję, że impreza przetrwa Uśmiech
Ktoś się wybiera na dzisiejsze skoki - byłam ich bardzo ciekawa, ale nie mogłam zostać, trochę szkoda, że wczoraj się nie zmieściły już.
Zapisane
ganga
Użytkownik

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #77 : Maj 02, 2013, 10:24:33 »

Dzięki i gratulacje za udany debiut Arlety;-) a czemu ma nie przetrwać? Dużo było ludzi? Ania
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #78 : Maj 02, 2013, 18:28:17 »

dziś była masakra organizacyjna  Z politowaniem pierwszy 2latek czekał przed halą 30 min zanim szanowna komisja postanowiła, że zacznie i poprosiła na halę.
Potem po blisko 10min ruchu luzem kłus/galop z naciskiem na galop zaczął skoki, skakał z dobre 10 min po czym w głośnikach usłyszeliśmy że za parę minut rozpocznie się ocena tego pierwszego 2latka Uśmiech i musiał oddać kilka kolejnych skoków.... nie muszę chyba opisywać jak był wykończony...
potem wcale nie było lepiej.

Na pierwszych koniach nie było nikogo do pomocy by "pogonić" konia. Z obsługi była cała 1!!!!! osoba do drągów na 3 przeszkodach.. ale jak się pojawił odpowiedni koń to i pomocników się pojawiło...  Co?
Dziś o tyle lepiej, że po każdej ocenie można było usłyszeć podsumowanie a nie tylko oglądać noty
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #79 : Maj 02, 2013, 18:58:13 »

my też wreszcie w domu Uśmiech
z wyjazdu bardzo zadowoleni. rudy co prawda nie pokazał się tak jak mógłby, ale i wstydu chyba nie było Mrugnięcie następnym razem mam nadzieję będzie lepiej, wiemy co poprawić i co ćwiczyć. mój błąd, że w domu nie puszczałam go z tak krótkich najazdów  Z politowaniem
z plusów - w transporcie zachowywał się jak stary, a był to jego pierwszy wyjazd.

organizacyjnie parę kwestii wymaga dopracowania, ale ogólnie pozytywnie Uśmiech
Zapisane
ess_Ka
Użytkownik

Wiadomości: 206



« Odpowiedz #80 : Maj 02, 2013, 19:08:46 »

właśnie miałam napisać o tym krótkim "najeździe" na szereg
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #81 : Maj 03, 2013, 14:45:01 »

dla zainteresowanych film ogiera Armin - zwycięzcy kategorii 4-latków - z dekoracji Uśmiech
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #82 : Maj 03, 2013, 19:38:25 »

A ma ktoś filmiki tych ogierów ze skoków luzem? Słyszałam, że zrzucały kilka razy drągi. Chciałabym zobaczyć jak im szło?
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #83 : Maj 03, 2013, 20:29:54 »

być może zostaną udostępnione filmiki, były nagrywane te konie.
tangera nie widziałam. w czterolatkach armin niczego nie zrzucił, jeśli dobrze pamiętam. epigon przy podniesionym okserze parę razy wybrał alternatywną drogę wskakując do środka, ale się poprawił później. do tego jak zostały przygotowane czy pokazana janowskie ogiery nie było z tego co wiem zastrzeżeń Uśmiech
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #84 : Maj 08, 2013, 07:18:29 »

nie ma wyników nigdzie?
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #85 : Maj 08, 2013, 13:45:35 »

wyników niestety nigdzie nie ma.

co do armina, pomyliłam się i faktycznie też miał zrzutkę/i.

zostało mi udostępnionych kilka zdjęć - autor agata szewc
klacz baja - emetyt / liwiec / huzar - wiceczempionka 3-latków

ogier rowitto - wiwat / top gun / elvis - 2010

ogier wiwit - wiwat / despota / harfiarz - 2010

(zgaduję) klacz demeter po cantanis

Co?

ogier epigon - dounba / veritas 6 / ermitaż - 2009


klacz lady diablotka - diabełek / drops / elsing - 2009

ogier lucier - ramadan / czynel / coriolan - wiceczempion 4-latków

klacz juliana - huzar / campetot / szafir - 2009

ogier armin - efekt / cynik / kwartet - czempion 4-latków

Zapisane
szu
Użytkownik

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #86 : Maj 10, 2013, 23:22:46 »

Wreszcie są oficjalne wyniki: www.ozhk-lodz.pl/new/index.php?option=com_content&task=view&id=324&Itemid=1
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #87 : Maj 11, 2013, 05:57:40 »

To ciekawe, dam sobie rękę uciąć, że nasza miała 3 x 7,5 za pokrój i 3 x 8,5 za nogi...
Tak mam zapisane, nie zwróciłam wcześniej na to uwagi. No nic.
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #88 : Maj 11, 2013, 08:54:40 »

dobrze, że są wyniki. nie znałam żadnych not swojego konia. teraz już wiem, że najwyżej został oceniony element, który jest u niego najsłabszy. może więc następnym razem będzie lepiej Mrugnięcie
Zapisane
s .
Użytkownik

Wiadomości: 72



« Odpowiedz #89 : Czerwiec 08, 2013, 09:50:15 »

jeżeli ktoś jeszcze nie widział, na facebooku OZHK Łódź są zamieszone galerie autorstwa P.Katarzyny Wiszowaty - link oraz krótki filmik Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociakowo nii-chan zoomia dzikiekonie wsbchorzow