FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 15, 2024, 19:37:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 93 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdjęcia Naszych koni  (Przeczytany 391341 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #510 : Marzec 16, 2009, 11:29:01 »

montana - derka cienka i lekka jak piórko - a dopóki takie błoto to go na pewno nie rozbiorę ;P jak sobie porównam czyszczenie teraz, a czyszczenie jak chodził bez derki to nie mam żadnych problemów z decyzją  Język
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #511 : Marzec 16, 2009, 11:37:13 »

ale blocko- od razu mi kompleksy zmniejszaja sie,bo myslalam ze tylko u nas taka breja Chichot
Na lace mamy jeszcze duzo sniegu ale mniejsze wybiegi juz breja na calego, wiec jeszcze cos bialego z poczatku miesiaca..






A ja osobiscie dery zakladam tylko jak pada-blotko tez potrzebne,skoro futrzaki lubia sie tarzac w nim, a ze brudne? jak sie nie jezdzi to byle oskrobac a poza tym polecam modyfikacje odkurzacza(malego) bardzo pomaga, a wiekszosc koni latwo sie przyzwyczaja (byle nie byl bardzo glosny) Chichot
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #512 : Marzec 16, 2009, 12:18:33 »

a dopóki takie błoto to go na pewno nie rozbiorę ;P jak sobie porównam czyszczenie teraz, a czyszczenie jak chodził bez derki to nie mam żadnych problemów z decyzją  Język

no tak, to jest mocny argument, zwłaszcza jak popatrze na nasze stado, którego nie widać spod panierki Mrugnięcie
Tylko rocznej widac maść, bo jak dotychczas nie nauczyła sie jeszcze tarzać, no i źrebakom, które mają zdegustowane miny za kazdym razem jak sie matki kładą

Na lace mamy jeszcze duzo sniegu ale mniejsze wybiegi juz breja na calego

na prawde macie jeszcze gdzieś śnieg ? wow, ja już zapomniałam jak wyglada ; ) ostatnie resztki znikneły jeszcze w lutym
Bardzo ładne zimowe zdjęcia, tło z białych drzew rewelacyjne
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #513 : Marzec 16, 2009, 15:01:32 »

montana - derka cienka i lekka jak piórko - a dopóki takie błoto to go na pewno nie rozbiorę ;P jak sobie porównam czyszczenie teraz, a czyszczenie jak chodził bez derki to nie mam żadnych problemów z decyzją  Język

haha no ja też swoje wyposażyłam w derki, tylko jeden młodziak u nas w stadzie je notorycznie rozrywa Złość Dekalin wyjątkowo bez derki do zdjęć Mrugnięcie

boswell, kompleksy? coś mi się wydaję że nasza stajnia to bije wszystkie na głowę pod względem ilości błota, o tej porze roku to po prostu tooooooooniemy Mrugnięcie może jak wygram w totolotka to zafunduje sobie kostkę brukową albo płytki chodnikowe wszędzie... ale szybko tego nie będzie Mrugnięcie

montana na razie od czasu do czasu jak jest pogoda to Dekalina wklejam, ale cierpliwie czekam i mam nadzieję że do 3 miesięcy będę się mogła z Wami podzielić jeszcze jednym rodzynkiem małopolskim z Wami spośród Naszej zgrai folblutów Mrugnięcie
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #514 : Marzec 16, 2009, 15:24:35 »

Sławek D.

Eldonę kojarzę z Białki tegorocznej
miło, że się podobają Uśmiech

a cw kwestii derek, moje się panierują do woli, niech się cieszą życiem, za to polarówki wielbię i nawet siostra uszyła mi jedną z młp paleniem, ale okaząła się na dwualtkę przyciasna Smutny


Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #515 : Marzec 16, 2009, 16:01:39 »

he he- Doma u nas bloto wieksze, bo ziemia ciezka i do tego przez jeden wybieg ciagle wozi sie rolki z pasza duzym ciagnikiem -totalny rozjazd. Ja juz o kostce nie marze, ale chociaz wybiegi wysypac zuzlem (tylko gdzie go dostac...) a potem ten drenaz piachem i juz bym byla szczesliwa do konca zycia.
Ano snieg jest jeszcze, pola biale z grubsza- u nas zawsze maly biegun zimna i wiecej opadow.niedawno zamieszczalam kucyki w sankach,to widac jakie zaspy Chichot drzewa biale to szadz!
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #516 : Marzec 16, 2009, 20:18:24 »

boswell nie chce się licytować Chichot ale u nas z każdej strony stajni rzeczka Język wybieg to jedno bagno, no tak jak mówisz dren to marzenie...

ar...? no niestety ja 10 koni dziennie z tego błota nie dam rady czyścić, już po 3 mam poważne duszności i kicham i kaszle ok 6 godz, niestety moje w większości muszą się nacieszyć panierką na nóżkach i szyi, bo obawiam się że moje zdrowie może tego nie wytrzymać...
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #517 : Marzec 16, 2009, 20:35:12 »

Doma,
ależ ja Cię rozumiem inna rzecz, ze mój tata bardzo oszczednie je w to najwieksze błoto puszcza, bo mu koników żal, a ja lubie za drapacza pracować  Uśmiech
tłumaczyłam mu cierpliwie, że im bardziej szkodzi w boksie stanie

moje przedwiosenne panny Uśmiech

Emirka


Emetytka


Obie razem


i rodzynek Język




Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #518 : Marzec 16, 2009, 20:46:36 »

ar..? piękne masz te swoje koniska, naprawdę piękne, a te zdjęcia kiedy robione? bo jak Ty masz takie podłoże to nie dziwie się że za drapacza lubisz robić Szok

u mnie to wygląda tak

niestety przy 10koniach w takim stanie studiach i robotach stajennych, w stylu karmienie, ścielenie, pojenie, może zdrowia zabraknąć, choćby się miało złote intencje

ale derki budzą powszechne zadowolenie nie tylko z mojej strony Mrugnięcie

ale i konie w derkach nie narzekają tylko cieszą się z życia  Mrugnięcie


sory za off topa, błagam o wybaczenie Z politowaniem

ale żeby nie było dam jeszcze zdjęcie mega włochatego  Dekalina pod siodłem pod koleżanką


ar...? ale robisz piękne zdjęcia, naprawdę, jak obrazki... ech kiedy ja się tak nauczę Z politowaniem
Zapisane
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #519 : Marzec 16, 2009, 22:22:21 »

Montana, koni wszystkich mamy 31 sztuk z czego 25 małopolaków i 6 arabów, co do zdjęć to bardzo proszę (twoja prośba jest dla mnie rozkazem):
Agat


Eldona


Malwa i Drabina


Merlin


Malwa
Zapisane
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #520 : Marzec 16, 2009, 22:32:20 »

oraz parę innych fotek

Asanti

[img=http://images44.fotosik.pl/85/e79ce86877077005m.jpg]http://

wyścigi małolatów (Agat i Flok)


Armona z małym


Eldora i Panna


Jak za dużo fotek to bardzo przepraszam.
Pozdrawiam Sławek
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #521 : Marzec 16, 2009, 22:33:39 »

Sławek piękna hodowla, gratuluje takiego stada, no i miło że osoba z takim doświadczeniem zawitała na forum, szczere gratulacje
Zapisane
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #522 : Marzec 16, 2009, 22:40:01 »

Dzięki Doma ale obawiam się że moje doswiadczenie i staż w porównaniu z osobami z tego forum jest mizerne
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #523 : Marzec 16, 2009, 22:54:14 »

To ja się pochwalę moją Małopolską Księżniczką... Lady uwielbia błotne kąpiele... Nic jej nie powstrzyma Uśmiech



U mnie są piachy... więc już po błotku... wszystko wsiąkło- ale to tylko jedna strona medalu. Ta gorsza to to, że na piachach trawa jest kiepściutka i konie strasznie tracą ogony!!!
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #524 : Marzec 16, 2009, 23:05:50 »

Montana, koni wszystkich mamy 31 sztuk z czego 25 małopolaków i 6 arabów,

dużo, to już duże stado jest, jestem pod wrażeniem

co do zdjęć to bardzo proszę (twoja prośba jest dla mnie rozkazem):
no nie przesadzaj, a zdjecia super, wcale nie za dużo, ja lubie oglądać
( tak sobie patrze i powoli dochodzę do wniosku, ze stado samych gniadych, jak u nas, jest monotonne przydałby sie jakis siwek, albo kary czy kasztan ... Mrugnięcie )

Cytat: Sławek D.
obawiam się że moje doswiadczenie i staż w porównaniu z osobami z tego forum jest mizerne

i nie bądź taki skromny, przy takiej liczbie koni na pewno dużo sie dzieje i można sie wiele nauczyć, a na forum to w zasadzie głównie początkujący  : )

Doma, fajny Dekalin pod siodłem, ile on ma wzrostu ?

ar..? świetne foty, Emirka w ciekawym ujęciu, wyglada pięknie

no niestety ja 10 koni dziennie z tego błota nie dam rady czyścić, już po 3 mam poważne duszności i kicham i kaszle ok 6 godz, niestety moje w większości muszą się nacieszyć panierką na nóżkach i szyi, bo obawiam się że moje zdrowie może tego nie wytrzymać...
ja już przestałam czyścić, poddałam się, jednego/dwa dziennie dla kondycji moge przelecieć ; )

Lady uwielbia błotne kąpiele... Nic jej nie powstrzyma Uśmiech

o jaaaaa, nieźle wyglada, choc w zasadzie nasze brudasy podobnie
U nas troche przeschło, ale wczoraj deszcz padał i znów sie topie do połowy łydki w mokrym błocie

Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 93 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forum sherwood wilczerp endriuadventurezg polishmaxlive