FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 15, 2024, 21:34:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 93 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdjęcia Naszych koni  (Przeczytany 391367 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #1005 : Październik 12, 2010, 19:50:16 »

Ar…. dzięki bardzo, Edek faktycznie wydoroślał/zmężniał przynajmniej tak mi się wydaje jak oglądam jego zdjęcia z przed roku. Wczoraj byli u nas nasi wspólni znajomi (Marta i Artur) co zaowocowało puszczeniem kilku koników luzem w korytarzu, dla większości był to pierwszy raz.

Kilka fotek latających dziewczyn:
Emoza



By dziubekx27 at 2010-10-12


By dziubekx27 at 2010-10-12


Maciejka

By dziubekx27 at 2010-10-12


By dziubekx27 at 2010-10-12
Zapisane
Różowy2010
Użytkownik

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #1006 : Październik 12, 2010, 22:07:19 »

Jak patrzę na to,nie wiem czy mam śmiać się czy płakać.Ludzie! -zakupcie sobie chociaż ze 4 stojaki 8 kłódek do tego 4 drągi zdjęcie będzie od razu profesjonalniej wyglądać.Bo ja takiej dyscypliny jak skoki przez kij powieszony na ogrodzeniu i skrzynkach po jabłkach czy innych zimniokach to nie znam.Koszt jest raz na może ok.10 lat.Sport jeździecki jest drogi ale umówmy się jak kogoś nie stać na parę stojaków do przeszkód i drągów dla koni niech się weźmie za lekką atletykę!!!
Trampki są tańsze niż konie,drągi,stojaki czy rząd jeździecki.
Nie mówię już o szkoleniu konia które podejrzewam z tych zdjęć, że odbywa się tak: o mam konia to go zajeżdżę... jak ?hmmm w książce wyczytam i zrobię,potem skoki o jest książka gdzie są dystanse miedzy przeszkodami to "se"policze postawie bedzie skokoł to na olimpiade pojedzie.
MAMY XXI WIEK OPAMIETAJCIE SIĘ!!!
Przepraszam za ironię ale Ludzie jak to kur... wygląda otrząśnijcie się...
Zapisane
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #1007 : Październik 12, 2010, 22:54:36 »

Różowy2010 te koniki były puszczone w korytarz pierwszy raz (z ciekawości) i ja nie mam potrzeby więcej tego robić wolę to powierzyć komuś kto się na tym zna, jak ciebie to razi to przepraszam bardzo, ale ja nie potrzebuję się bawić w pseudo trenera co uważa, że czym szybciej tym lepiej, wolę natomiast zapewnić im dogodne warunki do rozwoju i życia niż na przykład jak co niektórzy mieć konie, a trzymać je w stajniach namiotowych przez cały rok i udawać, że wszystko w porządku, takiemu gościowi również polecam jakąś z dyscyplin królowej sportu.
Fakt na fotkach wygląda to kiepsko.
Zapisane
Różowy2010
Użytkownik

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #1008 : Październik 13, 2010, 04:31:07 »

Przepraszam Sławek D. za szybko to oceniłem,nie chcę się usprawiedliwiać ale razi mnie brak choćby po części profesjonalnego podejścia.
Ludzie zbudują dosłownie(nie mówię tu o Tobie)przeszkodę z jakichś patyków, żerdziczy innego g... położą to na beczki,skrzynki po kartoflach lub "wioderkach" zrobią wysokość ze 150cm i jak końprzeskoczy "leco" po aparata "robio"zdjecia i wystawiaja do sprzedaży pod tytułem "KOŃ MAŁOPOLSKI DO DUŻEGO SPORTU CENA - 8000ZŁ"bo powyżej 5000zł to dla nich dobra kasa zakonia ...ehh
Przepraszam jeszcze raz.
Pozdrawiam serdecznie i życzę zarówno Tobie jak i innym hodowcom koni "M" wielu sukcesów hodowlanych i wyhodowania tego jednego jedynego konia z którego byłbyś/bylibyście dumni.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #1009 : Październik 13, 2010, 09:27:09 »

Różowy ma dużo racji, jeżeli chcemy dobrze sprzedawać konie, budować markę nie tylko własną, ale i rasy, to nie stać nas na publikowanie takich zdjęć. Cena tych stojaków, drągów i trenera zwróci się po pierwszym lepiej sprzedanym koniu. Tylko nie bierz tej krytyki osobiście, a wyciągnij wnioski na przyszłość.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #1010 : Październik 13, 2010, 15:29:10 »

jasiek
Racja, wystarczy przejrzeć ogłoszenia sprzedaży.Zdjecia komórkowe, z lampą błyskową, koni brudnych to niemały odsetek niestety. Osttanio w KP widziałam ogłoszenie klaczy oferowanej za 15-16 tys zł, które przedstawiało jej zad...
A co do promocji, to pzhk działa delikatnie mówiąc neimrawo. Wystarczy tylko spojrzeć na ich stronę internetową i porównać z zachodnimi
PZHK
http://pzhk.pl/arti.php?id=aktualnosci.htm
KWPN
http://www.kwpn.nl/
Związek holsztyński
http://www.holsteiner-verband.de/

A bez wsparcia z góry to d... a nie robota. Nasze angloaraby figurują na zagranicznych listach jako PHB (półkrew), mimo że WBFSH rozsyłała propozycje nazw i skrótów i można je było modyfikować nikt się tym chyba nie przejął.

Sławek D.
Zdolne dziewczyny, Maciejka jest po Berlinie ?
Zapisane
Sławek D.
Użytkownik

Wiadomości: 186


« Odpowiedz #1011 : Październik 13, 2010, 16:20:03 »

Różowy2010 ja się nie obrażam, tylko chciałem wyjaśnić, że przeszkody nie były i nie są mi potrzebne ponieważ ja sam nie bawię się w trening naszych koni, po prostu oddaję je odpowiednim ludziom, a ponieważ te osoby zagościły u nas w stajni i chciały zobaczyć co młodzież sobą prezentuje i w związku z czym jak należy zaplanować 2011 rok, pojawiła się nagła potrzeba.....

jasiek moja propozycja jest taka jeżeli te moje fotki rażąco uderzają w promocję rasy i tego forum proszę o usunięcie tych zdjęć z tego wątku. Fotki zostały zamieszczone gdyż wstawiam tylko padokowe, więc pomyślałem, że zainteresują inne (w sumie osiągnęły cel, w konicu coś się ruszyło na forum). Jeszcze raz powtarza nie obrażę się jeżeli moje zdjęcia zostaną usunięte.

ar.. maciejka jest po Harbuzie.
Zapisane
Różowy2010
Użytkownik

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #1012 : Październik 13, 2010, 16:42:48 »

Sławku Przepraszam,że Cię tak oceniłem i wyciągająć wnioski na przyszłość z tego, napewno powstrzymam się od wydawania pochopnych opini.Jeszcze raz Przepraszam.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #1013 : Październik 13, 2010, 17:49:57 »

jasiek moja propozycja jest taka jeżeli te moje fotki rażąco uderzają w promocję rasy i tego forum proszę o usunięcie tych zdjęć z tego wątku. Fotki zostały zamieszczone gdyż wstawiam tylko padokowe, więc pomyślałem, że zainteresują inne (w sumie osiągnęły cel, w konicu coś się ruszyło na forum). Jeszcze raz powtarza nie obrażę się jeżeli moje zdjęcia zostaną usunięte.



Nie uderzają te zdjęcia w wizerunek rasy na pewno. Chciałem się tylko przyłączyć do głosu Różowego, żeby, chwaląc się końmi, przyłożyć się do zdjęcia.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #1014 : Październik 15, 2010, 08:07:45 »

Proponuję dalsze rozważania przenieść do wątku o promocji Mrugnięcie

Moje jesienne małopolaki

Ogierek po Halogen, 2009




Jego matka, która powraca do pracy pod siodłem i nie rozumie, że powinna być ciut stateczniejsza  Chichot





i kara ciotka Emirka Uśmiech Tak ma paszczę rozdziawioną, ale kiedy ją kupiliśmy nie akceptowała wędzidła do tego stopnia, że na pierwszej jeździe niemal je przegryzła Szok




pozdrawiam i mam nadzieję zobaczyć tu konie innych forumowiczów Uśmiech
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #1015 : Październik 15, 2010, 13:49:46 »

Tłuścioszki Mrugnięcie Czy mi sie tylko zdaje czy nie bardzo maja futerka? Bo moje nie bardzo porastają co albo przeczy prognozom o wczesnej i mrożnej zimie albo.....zmarzną im tyłki Chichot

Dyskusja zasadna ,tyle że oprócz ar?.. to niewiele osób by tu wtedy wstawiło pstrykańce swoich ulubieńców.Bo tak samo jak prowizoryczne przeszkody moga razic nieestetyczne delikatnie mówiac płoty żerdziowe czy błoto (nie stać nas-dziady na podłoże to dalejże hodować chomiki)....Nie przesadzajmy, to forum a nie katalog aukcyjny, jak się kuń" wytarzał właśnie na wybiegu to co robić? polerować pół dnia żeby sie fotką z pastwiska pochwalić? A brak kasy na piekne stajnie i ogrodzenia nie oznacza braku uczucia dla koni-a przecież chyba z tego głównie powodu je trzymamy a nie dla kasy? No dobra-mówię za siebie...



Na początek uciekinierzy- kucyki na placu budowy
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #1016 : Październik 15, 2010, 14:05:49 »



Kiepskie bo deszczowe... Jasmina-trochę juz sie brzuszek okrągły robi....

Negra a z prawej Kasaai po Greyu

Belgaria a przy niej Gimli po Gryfin xx

Jeszcze raz Jasmina w dzisiejszym deszczu.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #1017 : Październik 18, 2010, 11:01:10 »

Jesienna Issa po Haracz od Indiva xxoo po Dobryń oo, ur. grudzień 2006
Obecnie 166 cm, ujeżdżona, rozpoczęła pracę pod siodłem
 Proszę poprawić wielkość jak mi nie wyjdzie




Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #1018 : Październik 18, 2010, 16:36:26 »

Mnie dawno tu nie było, ale w końcu dorobiłam się zdjęć naszej pociechy Mrugnięcie
og. Korund młp (Krym młp - Kolia sp/Modest młp), ur. 19.04.2010r.







Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #1019 : Październik 18, 2010, 18:37:21 »

boswell

Babcia Oregonka jest obrośnięta jak mamut, jak zwykle zresztą (latem dla odmiany ma sierść najkrótszą) natomiast junior póki co uparcie twierdzi, że wypuszcenie zimowego futra jest nieopłacalne  Chichot
A co do zdjęć to miło słyszeć, ale bez przesady. Przecież zdjęcia z tego wątku nie idą do katalogu, nie ma co się napinać.

Lumi
Masz zdjęcia pod siodłem ? Sympatycznie wygląda, no i główką w tatusia nie poszła Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 93 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

endriuadventurezg wilczerp amtowaroznawstwo batawia coffee