FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 15, 2024, 07:04:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwalifikacje 09.01.2009 ( ZT klaczy)  (Przeczytany 33854 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #15 : Styczeń 05, 2009, 23:31:19 »

jak ostatnio uslyszalam w pzhk albo sie jest hodowca albo kims innym... Złość


na przykład urzędnikiem na etacie pzhk

znacie kogoś w Polsce, kto się z hodowli koni utrzymuje?
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #16 : Styczeń 05, 2009, 23:48:48 »

szczerze..nie baldzo..ale znam duzo takich co do hodowli doklada z zajec innych niz bycie pracownikiem zwiazku Mrugnięcie
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #17 : Styczeń 06, 2009, 11:35:36 »

o Greyki pytam bo w sobote jestem u dziadka i myslalam ze jakas corke mu obfoce:D

W zeszłym roku było dużo po Greyu klaczy, mam trochę zdjęć z pierwszego turnusu, jak chcesz, to Ci przesłać mogę. Nie są najlepsze, bo nie było światła na hali, ale coś widać.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #18 : Styczeń 06, 2009, 12:44:29 »

jasiek chetnie- Osiczko sie strasznie ucieszy Uśmiech a Grey to powinien miec sciane z potomstwem kolo boksu -landadelka82@o2.pl
z mlp juz wiem od duka, ze beda Barytki do Lojow,
ness wiezie Planete po Tabexie
od nas beda:
ROTA - sp. (El Bundy han. - Rubież sp. po Lombardo kwpn.)
PROMESSA wlkp. (Quamiro hol. - Parada wlkp. po Czynel xx)
TYTANIA sp. (Carry Son hol. - Thais sp. po Elmero B kwpn.)
CYNTHIA sp. (Chef Supreme xx - Czeda sp. po Arion wlkp.)-> ta ma Plona xo:D
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #19 : Styczeń 06, 2009, 19:01:35 »

róbcie zdjęcia na kwalifikacji, bo do próby klacze polecą wszystkie na wadze i będą wyglądać niekorzystnie
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #20 : Styczeń 06, 2009, 20:02:02 »

zawsze robią te imprezy w Bogusławicach w środku tygodnia, nie rozumiem tego, ludzie mają przecież prace, inne obowiązki

dokłądnie
podobnie "świetnym" pomysłem była próba tegoroczna, której poczatek zaplanowano na 8, albp 8.30 nie pamiętam dokładnie, ja mam godzinkę jazdy, ale hodowcy z podkarpacia, czy lubelszczyzny, w końcu to jedna z ważniejszych imprez hodowlanych w rasie młp  Z politowaniem
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #21 : Styczeń 06, 2009, 22:28:58 »

ja pamiętam jak na egzamin Granata jechałam to coś przed 4 wyjeżdżałam żeby na jakąś sensowną godzinę dojechać...
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #22 : Styczeń 06, 2009, 22:49:01 »

No trochę z prawdą się mijacie.... na stronie PZHK jest zapisane
..... godz. 11.00-13.00 - identyfikacja i prezentacja klaczy w ręku, godz. 14,00-16,00 - prezentacja klaczy pod siodłem.
i to się odnosi do tego roku. Wiadomo, że koń musi też odpocząć po transporcie. Zawsze są też jakieś opóźnienia, więc gospodarze też muszą przyjąć jakieś ramy czasowe. A w przypadku koni, które są z daleka myślę, że Prezes Głoskoski na pewno by się zgodził na wcześniejsze przywiezienie konia.
Zgadzam się z Wami, że najlepiej gdyby taki egazmin wstępny czy końcowy odbywały się w weekend.
Zapisane
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #23 : Styczeń 06, 2009, 22:56:24 »

No i z mojego wyjazdu nici... wzięło mnie jakieś grypsko... Ale mam nadzieję, że ktoś zamieści jakiś fotorepoertaż...

___________________________________________________________________________-

jasiek... czemu tak niekorzystnie oceniasz ZT Bogusławice. Ja u mojej klaczy nie zauważyłam zmiany w kondycji, pomimo, że moja klacz tam chorowała i miała wtedy prawo spaść z masy. Miałeś już jakiegoś konia na zakładzie? Myślę, że to też dużo zależy od konia.
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #24 : Styczeń 07, 2009, 00:08:29 »

nie wiem kto sie mija z prawda- ja podalam db godziny rozpoczecia proby Spoko
nasze konie czesc bedzie jechac w czwartek czesc w piatek-generalnie stado nie ma na tyle wolnych boksow by przyjac wszystkich chetnych iles tam wczesniej -poza tym Gloskowski jest na tyle rozsadnym czlowiekiem, ze nie wpusci  na dluzej na teren stajni przypadkowych klaczy, ktore przeciez moga przywlec co nieco...
odpowiem za jaska- tak mial klacz na ZT i bdb dobrze sie zaprezentowala- z reszta juz gdzies tu o tym pisal
a co do samych zt-my z roznych wzgledow zrezygnowalismy z BB i jego uslug mimo, ze konie wyniki mialy db i bdb, jednak jakosc uslug i stan koni po odbiorze pozostawial sporo do zyczenia....mam nadzieje ze w Bog bedzie lepiej
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #25 : Styczeń 07, 2009, 10:40:36 »

przemilczę
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #26 : Styczeń 07, 2009, 16:42:51 »

ja swojej klaczy po 2 miesiącach bym nie poznał, gdyby nie tabliczka na boksie

ale nie tylko moja, wszystkie klacze poleciały na wadze, mam zdjęcia z próby, na których to widać

no i połowa chorowała, bo po treningu na hali, przy wietrze i -5 stopniach zapocone klacze bez derek były prowadzone do dolnej stajni, moja trenowała w sumie połowę z tego co tam była, bo tak stała na antybiotykach

nie piszę tego jako krytykę czy narzekanie, wiem jak trudno jest zorganizować takie przedsięwzięcie i to za rozsądne pieniądze, w tym roku też oddaje klacz do Bogusławic i mam nadzieję, że nie będzie gorzej, trochę szkoły życia się jej przyda, w sumie nawet się to nazywa "próba dzielności"
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #27 : Styczeń 08, 2009, 11:08:48 »

" próba przeżycia"  Chichot
Zapisane
Dahoman
Użytkownik

Wiadomości: 116



« Odpowiedz #28 : Styczeń 08, 2009, 17:37:22 »


Cytuj
znacie kogoś w Polsce, kto się z hodowli koni utrzymuje?

no, większość weterynarzy i kowali,  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #29 : Styczeń 08, 2009, 21:42:46 »

stricte końskich wetów co się  utrzymają na db poziomie może 10... drób to jest przyszłość Spoko
ale ludzi co sami hoduja i nie dokladaja - a moze wychodza na zero?

pozdrawiam i do jutra:)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

coffee endriuadventurezg wilczerp wspolnotakb sherwood