FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 05, 2024, 06:25:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PZHKM  (Przeczytany 22697 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dahoman
Użytkownik

Wiadomości: 116



« : Kwiecień 01, 2008, 10:31:08 »

http://www.pzhkm.pl/pzhkm.php

Cytuj
Polski Związek Hodowców Koni Małopolskich powstał w 2003 roku z inicjatywy przedsiębiorczych osób związanych ze środowiskiem miłośników, hodowców i użytkowników koni angloarabskich. Został zarejestrowany 11.09.2003 r. przez Sąd Rejonowy w Lublinie.

Podczas I Walnego Zjazdu PZHKM, który odbył się 15.11.2003 r. w Krasnystawie, ustalony został Statut PZHKM oraz zostały wybrane władze związku. Obecne władze związku zostały wybrane podczas IV Walnego Zjazdu PZHKM, który odbył się 17 listopada 2007 r.
Zarząd PZHKM:

    * Krzysztof Kordalski - Prezes
    * Bogusław Dąbrowski - Wiceprezes
    * Janusz Łój - Skarbnik
    * Andrzej Bieńko - Sekretarz
    * Jerzy Urbański - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna PZHKM:

    * Wojciech Włodarczyk - Przewodniczący
    * Anna Stefaniuk - Członek Komisji
    * Dariusz Kotyra - Członek Komisji

Aby przystąpić do PZHKM, należy wypełnić deklarację członkowską i wysłać ją - razem z kopią dowodu opłacenia składki - na adres Skarbnika związku. Tak zgłoszona kandydatura zostanie rozpatrzona przez Zarząd PZHKM. Do pobrania formularz deklaracji.

Wpisowe w wysokości 50 zł oraz roczną składkę członkowską również w wysokości 50 zł należy wpłacać na konto PZHKM


Adres siedziby PZHKM:
Polski Związek Hodowców Koni Małopolskich
Białka 6
22-300 Krasnystaw

Adres Skarbnika PZHKM:
Janusz Łój
ul. Leśna 11
22-400 Zamość


Czy jesteście członkami Polskiego Związku Hodowców Koni Małopolskich ?
Na czym polega członkostwo ? jakie są zalety i profity z tego wynikające, a jakie obowiązki ?
Na czym konkretnie polega działalność PZHKM i co zostało osiągnięte od czasu powstania Związku ?
Jakie plany i cele ?
Zapisane
Marko
Użytkownik

Wiadomości: 104



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2008, 23:18:14 »

nie należe i nie sadze żebym się zapisał według mnie to towrzystwo wzajemnej adoracji byłem z ciekawości na ostatnim walnym nie wytrzymalem do końca
członkostwo na płaceniu skladek
profitów żadnych
zalet też nie widze
działalnośc polega na dzialniu kilku osób, na niby. dzięki niemu znany jest malopolak jak nigdy dotąd tak przynajmnie usłyszałem na zebraniu
co można osiągnąć jak sie nie ma kasy zapisanych multum a składek brak Duży uśmiech
moj kolega należał i przestał
Zapisane

Jeśli zajmujesz się końmi – MYŚL CZŁOWIEKU TO NIE BOLI
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 25, 2008, 10:55:50 »

w ostanim numerze Hodowcy i Jeźdźca jest artykuł (list?) Pana Kordalskiego o tytule " Cztery lata Polskiego Związku Hodowców Koni Małopolskich ", jest tam próba przedstawienia dotychczasowej działalności i osiągnięć Związku.
Jest też napisane, ze ruszyły prace zmierzajace do wydania folderu poświeconego rasie małopolskiej.
PZHKM zaproponował także organizację w 2010 r z okazji Konferencji Konia Angloarabskiego ( prawdopodobnie z Janowie Podlaskim ) dodatkowego czempionatu dla dorosłych koni małopolskich...
Jeśli ktoś byłby zainteresowany artykułem moge przesłać lub wkleić.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 25, 2008, 11:37:14 »

wklej Uśmiech
bardzo ciekawa propozycja z tym czempionatem
zobazcymy co z tego będzie
Zapisane
Marko
Użytkownik

Wiadomości: 104



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 30, 2008, 21:06:26 »

Będzie Folder jak LZHK da kase  Duży uśmiech
Zapisane

Jeśli zajmujesz się końmi – MYŚL CZŁOWIEKU TO NIE BOLI
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #5 : Lipiec 02, 2008, 22:46:31 »

przyznam, że internetowa strona PZHKM budzi u mnie pewien niedosyt, myślę ze mogłaby być jeszcze nieco bardziej wartościowa
_______________________________________________________________________________________________________

Uwazam, ze duzym niedociagnięciem jest brak jakichkolwiek informacji na temat czempionatów w Klikowej i w Opatowcu na stronie pzhkm.pl :/
Z Klikowej powinny sie tam już znaleźć przynajmniej wyniki, wg mnie, powinny być tez propozycje, teraz akurat te na Opatowiec...
Czy tylko ja mam takie odczucia ? za wiele wymagam ? czy to juz całkiem osobna dzialka, te czempionaty i dlatego nie ma tam żadnej wzmianki ? cięzko spytac nawet o to kogokolwiek, bo na stronie nie ma zadnego mailowego konktaktu ( w przeciwienstwie do wszelakich innych stron, gdzie zawsze jakis kontakt mailowy jest mozliwy :/ )
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #6 : Lipiec 03, 2008, 07:17:17 »

wg mnie ta strona nie zawiera informacji jakie na takiej stronie by powinny więc praktycznie tam nie zaglądam. Sporadycznie zajrzę żeby się po raz kolejny przekonac że nie ma tam poszukiwanych przeze mnie informacji..
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #7 : Lipiec 03, 2008, 09:51:02 »

Potwierdzam, jak dla mnie ta strona jest zupełnie martwa Niezdecydowany
Zapisane
Marta
Użytkownik

Wiadomości: 212



« Odpowiedz #8 : Lipiec 17, 2008, 18:07:11 »

Niestety zgadzam się z wami. Dużo więcej można się dowiedzieć tu na forum niż na oficjalnej stronie związku. Jak się chce promować rasę to pasowałoby zrobić porządną stronę, najlepiej z wersją angielską (jako minimum). Pewnie, że to się samo i za darmo nie zrobi, ale trzeba inwestować w takie rzeczy. Niechby ktoś np. z Francji chciał się dowiedzieć czegoś o polskich angloarabach, to co ma zrobić?
Zapisane
Wiwiana
Użytkownik

Wiadomości: 242


« Odpowiedz #9 : Lipiec 17, 2008, 21:10:46 »

Mnie zapytać Mrugnięcie
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #10 : Lipiec 17, 2008, 21:47:16 »

 Chichot heheh, dowcipna : )
Musisz podac w takim razie namiar na siebie dla Francuzów na stronie, koniecznie Uśmiech

Niestety zgadzam się z wami. Dużo więcej można się dowiedzieć tu na forum niż na oficjalnej stronie związku. Jak się chce promować rasę to pasowałoby zrobić porządną stronę, najlepiej z wersją angielską (jako minimum).

ot co !
Zapisane
Wiwiana
Użytkownik

Wiadomości: 242


« Odpowiedz #11 : Lipiec 18, 2008, 06:20:31 »

Pewni Francuzi już mają mój namiar, a i reklamę stosowną małopolakom też uczyniłam  Mrugnięcie
Białeckie ogiery się im bardzo podobały.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #12 : Lipiec 18, 2008, 09:41:48 »

to może  stwórzmy Polski Związek Miłośników Koni Małopolskich Język i działajmy Duży uśmiech
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #13 : Lipiec 18, 2008, 20:42:14 »

juz go prawie mamy
Zapisane
Marko
Użytkownik

Wiadomości: 104



« Odpowiedz #14 : Wrzesień 11, 2008, 20:52:02 »

Czas najwyższy założyć coś sensownego i z uwagi na brak istotnych rzeczy i infortmacji w Zwiazku Malopolskim - Ale nic dziwnego moim zdaniem został założony tylko z tak zwanej polskiej prywaty "złota wolność szlachecka" Pan Kordalski nie został prezesem LZHK to sie zdenerwował  i załoył sobie Związek gdzie jest prezesem i tyle, dostał się do komisji ksiegi stada i tworzy nową  część dziadów.
Klacz co mi od 10 lat dawała małopolaki i ma w rodowodzie SP chociaż oboje rodzice są małopolakami i ma palenie małopolskie od tego roku będzie mi płodzić tylko SP bo komisja tak ustałiła
U NAS KTO RANIEJ WSTANIE TEN RZĄDZI raz nie jest małopolak chociaż oboje rodzice są małopolakami, a raz obowiązuje zasada że tylko z dwóch małopolaków jest małopolak.
Tylko w tym Pięknym Narodzie i Pięknym kraju o którym się Pan Kordalski tak pięknie rospisuje  o małopolakach, może być tak że naprawdę na dzień dzisiejszy nie wiadomo jak ten koń ma wyglądać, co jest w typie a co nie, raz domieszka dozwolona raz nie, bo inna komisja, bo inny fax przyszedł.
Miałełem wątpliwą przyjemność uczestniczenia w ostatnim walnym zebraniu PZHK z 1 słownie jednej kandydatury wybrano prezesa zwiazku.
Na 9 czy 10 delegatów np. z Lublina  tylko ja składałem wnioski do komisji Uchwał i Wniosków 
Myśle że z innych okręgów było podobnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko ta rasa nie jest na dzień dzisiejszy zdefiniowana do końca.
Co jest raz na zawsze dopuszczione do krycia a co nie .
Z ogiera np. Paradoksa po 11 latach krycia  jako M. robi sie ogiera SP , ale z mojej klaczy SP po obojgu rodzicach M nie można zrobić M.   
Zapisane

Jeśli zajmujesz się końmi – MYŚL CZŁOWIEKU TO NIE BOLI
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rzeczypospolitakarwencka2024 worldofdogs devgru szkola-gartossa shd