FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 05, 2024, 00:47:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przyszłość hodowli koni rasy młp  (Przeczytany 16194 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #15 : Kwiecień 28, 2008, 17:56:35 »

możliwe, moja też nie ma i też do dotacji jeste be
tzn bardziej mi chodzilo o ogolna sytuacje, polskiej hodowli dotacji itd. Mrugnięcie

a oto przykład jak nie wolno promować młp - ogłoszenie o czempionacie Białka 2007, KP 5/07


zgroza, wygląda to tak jakby ktoś wybrał zdjęcie w ostatniej chwili - jakby brakowało urodziwych i MŁODYCH koni.
Zapisane
bindwald
Użytkownik

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #16 : Maj 20, 2010, 18:55:47 »

strona niemiecka koni AA
www.zsaa.org
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #17 : Maj 20, 2010, 19:12:19 »

a wiesz przynajmniej jaki to koń? skoro krytykujesz plakat
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #18 : Maj 20, 2010, 19:12:46 »

Co to za koń?
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #19 : Maj 20, 2010, 19:24:04 »

krytykowac kazdemu wolno Mrugnięcie
a koń? co za róznica-w porównaniu z niektórymi ze strony z linku wyglada jak do woza....Na plakacie nikt nie patrzy w rodowód tylko fot. ma łapać za oko, zachecać..
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #20 : Maj 20, 2010, 19:31:45 »

duke
Rychło w czas, żeś się obudził widzę  Duży uśmiech

Lubań ?
Zresztą co to za róznica, moim zdaniem na tym akurat zdjęciu ten koń wyszedł jak ślązak, z jakimś kozińcem, czy miekką nogą.
Na plakaty powinny trafiać po prostu bardziej udane zdjęcia, bo plakat ma zachęcić do wzięcia udziału w imprezie. Każdego konia można skrzywdzić "udanym" zdjęciem.
Nie można było dać zdjecia  Mantry w obiektywie p. Raczkowskiej ? Lub podobnego ?

http://pzhkm.pl/images/stories/klacze-polkrwi-kur5.jpg

Nie ma się czym burzyć, nie można już wymagać odrobiny estetyki ?  Z politowaniem
Bardzo lubie małopolaki, ale spójrz jakie foldery, kalendarze mają konie niemeickie. Tam nawet najgorszy ogier jest na zdjeciu wybłyszcony, zapleciony. Aż miło popatrzeć.


boswell
zgadzam się w 100%
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #21 : Maj 20, 2010, 19:58:53 »

to nie Mantra tylko Honda to po 1
po 2 za zdjęcia Raczkowskiej i reszty do takich reklam trzeba słono płacić,a to jest zdj fotografa z KP w którym ta reklama była zamieszczona, naniesiony tekst i rozjaśnienie popsuły efekt tego zdj całkowicie,wiem co mówię bo mam je w normalnych kolorach
a po 3
to Jung jeden z nielicznej grupy koni młp który chodził w ostatnich czasach konkursy GP w skokach więc jak najbardziej nadaje sie na reklamę,bo niektórzy maja dość cukierkowych pięknych koni które użytkowo często się nie sprawdzają

u nas ludzie starej daty a taka jest większość zajmująca sie hodowla nie przywiązuje do zdj uwagi, i dopuki młodzi ludzie nie będą o to dbac i walczyc nic sie nie zmieni,

jakis niewyspany jestem i nie ogarnąłem że  to stara spr:d
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #22 : Maj 21, 2010, 08:37:28 »

to nie Mantra tylko Honda to po 1
Tego nie mogłam wiedzieć, bo przekonanie że to Mantra wzięłam z artykułu KP gdzie je zamieszczono i tak podpisano.

a po 3
to Jung jeden z nielicznej grupy koni młp który chodził w ostatnich czasach konkursy GP w skokach więc jak najbardziej nadaje sie na reklamę,bo niektórzy maja dość cukierkowych pięknych koni które użytkowo często się nie sprawdzają

To jeśli skakał czemu nie dać zdjęcia w skoku ? Bo niestety nikt po takim zdjęciu tego by się chyba nie domyślił

u nas ludzie starej daty a taka jest większość zajmująca sie hodowla nie przywiązuje do zdj uwagi, i dopuki młodzi ludzie nie będą o to dbac i walczyc nic sie nie zmieni,

I dlatego trzeba walczyć, samo się nie zmieni. Zresztą te zmiany nie wymagają nie wiadomo jakich nakładów, a mogą dać świetny efekt.
Ja bym bardzo chciała, żeby koń małopolski brzmiało dumnie ! A znam takich dla których jest ucieleśnieniem wszytskiego co najgorsze...
Zapisane
bindwald
Użytkownik

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #23 : Maj 21, 2010, 08:44:17 »

Dumnie!!! jak juz pisalem naszego zameldowali jako Kwlpk poniewaz takiej rasy nie maja w indeksie . ato chyba sprawa PZHKM aby zglosic w zagranicznych zwiazkach o istnieniu rasy°°°°
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #24 : Maj 21, 2010, 13:50:45 »

A zgłosiłeś w PZHKM o tym fakcie?
Zapisane
bindwald
Użytkownik

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #25 : Maj 21, 2010, 19:10:27 »

nie jestem czlonkiem i nie wiem z kim sie tam dogadac!!
u nas ta sprawa jest swieza bo przed miesiacem nasz zostal zameldowany  i musimy cos zrobic
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #26 : Maj 21, 2010, 19:20:37 »

A to nie sprawa WBFSH i PZHK ?

WBFSH zaproponowało dla rasy skrót MALOP, wiecej mozna przeczytać tutaj:

http://www.wbfsh.org/?GB/News/2010/2010(x5x)02(x5x)25%20Studbook%20reference%20list.aspx
Zapisane
bindwald
Użytkownik

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #27 : Maj 21, 2010, 19:43:47 »

dziekuje ale ja po angielsku nie czytaty!!!  Chichot
Zapisane
bindwald
Użytkownik

Wiadomości: 23


« Odpowiedz #28 : Maj 21, 2010, 19:52:43 »

dobrze ze comp ma tlumacza
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #29 : Maj 21, 2010, 19:56:30 »

Generalnie to jest propozycja WBFSH, co do skrótów rasowych, "numeru konia" (oryginalnie unique equine live number= czyli mniej wiecej niepowtarzalny numer przyżyciowy konia).
Do 1 marca PZHK miało czas na uzupełnienie/modyfikację propozycji.
Uzupełniona lista miała następnie trafić do FEI
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

meute-de-loups radiomms czarownik imindel tb