FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 15, 2024, 19:26:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Piętnowanie/ palenie  (Przeczytany 18287 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #30 : Czerwiec 14, 2010, 09:11:47 »

Jest szansa?

http://pzhk.pl/art.php?id=walny_zjazd_2010_wnioski.htm
12 Ponowienie wniosku WlkpZHK o zmianie ustawy o ochronie zwierząt zezwalającej na znakowanie koni poprzez wypalanie znaków lub wymrażanie.

16 Wniosek o pilne podjęcie działań w celu wprowadzenia poprawek do ustawy o ochronie zwierząt i wprowadzenie obowiązku znakowania piętnem rasowym koni hodowlanych jak elementu promocji koni wyhodowanych w Polsce.

( troche masło maślane, po co dwa wnioski na ten sam temat  Z politowaniem, w każdym bądź razie jestem za )
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #31 : Czerwiec 14, 2010, 11:47:50 »


Mi się podoba punkt 5.

"Wniosek o podjęcie stosownych działań w celu promocji konia zimnokrwistego, mięsa końskiego i jego wyrobów, zarówno przez PZHK, jak i Ministerstwo Rolnictwa."
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #32 : Czerwiec 14, 2010, 12:11:57 »

"Wniosek o podjęcie stosownych działań w celu promocji konia zimnokrwistego, mięsa końskiego i jego wyrobów, zarówno przez PZHK, jak i Ministerstwo Rolnictwa."

Jeszcze trochę i na stoiskach PZHK choćby przy okazji MPMK będzie można dokonywać degustacji...
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #33 : Czerwiec 14, 2010, 14:19:29 »

Dziwicie się? Raz że to chyba jedyna naprawdę w miare rentowna strona hodowli koni, dwa-nie wiem jak u Was-ale w lubelskim jak popatrzec na spis ogierów, to same zimnokrwiste.... Tych zwierzaków jest naprawdę móstwo....a co za tym idzie ich hodowców.
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #34 : Czerwiec 14, 2010, 14:39:15 »

Umkneła mi edycja...
Do tego zobaczcie pkt 23- mówi o szukaniu rynków zbytu i kontraktacji żrebiąt!
Rewelacja-przynajmiej mnożacze kotletów nie będą mieć problemów ze sprzedażą a i niejeden hodoffca młp sie dołaczy....
Widziałam takie ostatnio-w stajni było tak ciemno(w dzień i przy otwartych wrotach) że nie widziałam żrebaków w boksach za matkami! A smród amoniaku prawie mnie zabił.Ale małopolaki?
A wy sobie promujcie konie to może dostaniecie cenę zbliżoną do tego kontraktowego kotleta z  krycia za 100zł  Złość
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #35 : Czerwiec 14, 2010, 14:54:08 »

Ja się nie dziwię, tylko niech oni sobie założą związek hodowców (choć to raczej chów) koni rzeźnych.
PZHK i tak ma mnóstwo "wielbicieli", a takie akcje na pewno im ich przysporzą. Jeszcze tylko tego brakuje, żeby fundacje zaczęły robić zadymę  Z politowaniem
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #36 : Czerwiec 17, 2010, 23:25:46 »

Ja juz dawno byłam za tym żeby produkcji zywca końskiego dać osobny związek, taki jak producentów bydła...a nie w pzhk.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forum st-fu sherwood amtowaroznawstwo polishmaxlive