FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 02, 2024, 10:52:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: niedotacyjne małopolaki  (Przeczytany 5817 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marta
Użytkownik

Wiadomości: 212



« Odpowiedz #15 : Lipiec 17, 2008, 17:54:02 »

W temacie małopolaków dopiero raczkuję, więc nie chcę się wymądrzać, ale z tego co czytam i słyszę, to... Absurd za absurdem i bajzel nieziemski.
Jak można półbrata po arabie! klaczy z księgi głównej nie wpisać do księgi młp, a wpisywać z różnymi innymi "dziwolągami" w papierze?
Zalecać krycie Hebabem, a potem nagle zmienić zdanie i uznać, że to obca krew?
Cytuj
Tylko jeśli okaże się ,że bęzdie traktowana nadal jako sp, bez szans dzieciaków na wpis do młp to nie będzie sensu jej kryć młp
Nie wiadomo czy bez sensu, może za 2-3 lata góra znowu zmieni zdanie i uzna, że to jednak młp? Cyrk...
Jak już tak bardzo chcą "czyścić" papiery małopolakom, to niech robią to konsekwentnie i z jakimś długofalowym planem, a nie jak wiatr zawieje. I niech uwzględniają shagye, dahomany, przedświty i inne. W ogóle powinnien być dział czysto angloarabski i małopolski (może jest? nie znam się).
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #16 : Lipiec 18, 2008, 11:08:44 »

zgadzam się, ale nie wiadomo czy jednak taka klacz sp ( a właściwie młp) za 2-3 lata sp nie pozostanie. A co do całego zamieszania to jak to jest, że klacz jako roczniaczka startuje w Białce uzyskuje niezły myślę wynik (88 pkt) a przyw pisie jest jednak sp ? Bo brat sp to ona też tak, ale np Hałastry dzieciaki jednak są młp ??
Kurczę a tak mi się zdawało, ze te dotacje niczego dobrego nie przyniosą - zrobił się tylko wiekszy bałagan, a kilka czy kilkaset źrebaków z młp papierem zamaist NN cóż to za różnica jak świadomość hodowlana od lat jes niestety kiepska Smutny
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

saigo-no-chi eye chatka wataha-farkas kotyteam