FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 14, 2024, 21:46:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konie czystej krwi arabskiej w hodowli małopolaków  (Przeczytany 144378 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ArkaGrecja
Użytkownik

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #195 : Maj 13, 2009, 13:04:00 »

Dopytałam się o Ostragona i już wiem że na prawie 50 sztuk potomstwa zarejestrowanego w PZHK jest po nim 7 klaczy z licencją (kuce i małopolanki). Ale syna żadnego.
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #196 : Maj 16, 2009, 20:14:25 »

poszukuję informacji na temat ogiera Oset oo
http://www.allbreedpedigree.com/oset

bardzo mile widziane zdjęcia Uśmiech

Właśnie został wystawiony na sprzedaz, oferta ze zdjęciami
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1934105_ogier_oset.html

a tutaj jego małopolski synuś
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1935375_ogier_hades.html
Zapisane
Jas
Użytkownik

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #197 : Maj 20, 2009, 08:31:49 »

Kryl ktos klacze z lini Campetota moze arabami jestem ciekaw co wyszlo z takiego polaczenia , mam klacz wnuczke Campetota duzy kon kolo 170 ale uroda nie powala i mysle ze  Pentagramem moze doda urody zrebakom, troche boje sie efektu takiego polaczenia ze wyjdzie mieszanka wybuchowa  .  Jesli ktos mial podobny dylemat prosze o opinie  pozdro.
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #198 : Maj 20, 2009, 14:00:56 »

Klacz po arabie (Fez / El Bak), matka po Dukacie z m. po Campetot:

Matki zdjęcie mogę wysłać na PW - nie mam aktualnego.
Zapisane
Jas
Użytkownik

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #199 : Maj 20, 2009, 22:31:17 »

Iza90 a jaki charakter ma twoja klacz bo moja jest nerwowa i dosc wybuchowa ?
Zapisane
jaśko
Użytkownik

Wiadomości: 215


« Odpowiedz #200 : Maj 21, 2009, 05:21:30 »

Znajomy ma klaczDebowiec oo/Campetot,bardzo ladna i grzeczna,wzrost ok 160
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #201 : Maj 23, 2009, 14:37:33 »

Dara jest taka akurat. Do biegania jest pierwsza, do skakania druga (po matce). Temperamentna, ale w obsłudze i pod siodłem spokojna.
Zapisane
boguś
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #202 : Maj 31, 2009, 07:09:18 »

Szukam, szukam i nie moge znaleźć żadnej foty ogiera arabskiego Epistratos ....
Ogr ma bardzo ciekawy rodowód i jestem ciekawa jak wygląda Uśmiech
Może ktoś go widział ?
Ma licencje na półkrew więc może to zainteresować też innych:)

Epistratos(siwy, 2000,  pb. 81, Hod sk. Michałów)

od Egoznera/Monogramm
po Laheeb/Imperial Imdal
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #203 : Czerwiec 17, 2009, 08:19:11 »

A co sądzicie o Mamelucku? Dzielny i chyba ładny (znam go ino ze zdjęć). Dla swojej małopolskiej folblutki  Mrugnięcie szukam męża na następny sezon i poważnie myślę o arabie- tylko musi być poprawny (zwłaszcza nogi!), ładny (ale nie musi być super śliczny, bo moja jest śliczna  Spoko ), z dobrym charakterem i NIE MOŻE być siwy  Duży uśmiech . No i musi dawać w miarę rosłe potomstwo, bo moja ma 1,60 w kapeluszu  Język Na razie typuję Macho, Mihraba (może jak się poprosi, to właścicielka zrobi mu licencję na półkrew?) i właśnie Mamelucka. Mameluck ma tę przewagę nad pozostałymi dwoma, że jest kasztanowaty- skoro i tak mam dużą szansę otrzymania od rudej rudego potomstwa, to może zaszaleć i zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania fajnego kasztana z malowaniami?
Zapisane
Kawusia
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #204 : Czerwiec 17, 2009, 09:50:01 »

Mameluck nie ma licencji na półkrew i Krzysiek na 90 % nie będzie mu wyrabiał Uśmiech. Z kasztanów rosłych i poprawnych, testowanych na włanej kobyle, polecam Vijoklisa i San-Miego, oba malowane, oba biegały nieźle przy czym Vijoklis 2 sezony z San-miego to prawdziwy weteran bo aż 6 sezonów i zszedł z toru zdrowiusieńki, próbował cos w rajdach a w tym roku chyba znowu będzie biegał Uśmiech.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #205 : Czerwiec 17, 2009, 10:35:25 »

a Pentagram? znajomi pokryli swoją folblutkę w tym roku właśnie nim, bardzo jestem ciekawa wyniku tego połączenia... folblutka śliczna poprawna a też nie wysoka, chyba poniżej 160 cm....
Zapisane
amatt
Użytkownik

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #206 : Czerwiec 17, 2009, 14:11:21 »

Muszę powiedzieć że Mameluck łapie za oko
zdjecia ze Starych Żukowic





Doma widziałam pare źrebiąt po Pentagramie w Sobkowie w zamku spodobał mi sie szczególnie jeden ogierek po nim przepiekna głowa mała płaskie czoło duze wyraziste oczy i długa szyja na nogach tez poprawny i przy tym duzy facet.
Zapisane
Kawusia
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #207 : Czerwiec 17, 2009, 14:15:20 »

Mi też się Mameluck strasznie podoba, ale na licencję do półkrwi nie ma co liczyć ;0. Może mi się kiedyś uda nim pokryć arabkę Uśmiech.
Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #208 : Czerwiec 19, 2009, 16:05:45 »

A..Alicja-a stajennego kolege Mamelucka-czyli Mąciwodę patrzyłaś? Nogi dobre,dzielny,potomstwo podobno rosłe zdecydowanie.Mój dwulatek po nim ma juz 157cm(matka tylko 153 ojciec jeszcze mniej),charakter synia uwazam za swietny.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #209 : Czerwiec 19, 2009, 17:30:44 »

A co sądzicie o Mamelucku? Dzielny i chyba ładny (znam go ino ze zdjęć). Dla swojej małopolskiej folblutki  Mrugnięcie szukam męża na następny sezon i poważnie myślę o arabie- tylko musi być poprawny (zwłaszcza nogi!), ładny (ale nie musi być super śliczny, bo moja jest śliczna  Spoko ), z dobrym charakterem i NIE MOŻE być siwy  Duży uśmiech . No i musi dawać w miarę rosłe potomstwo, bo moja ma 1,60 w kapeluszu  Język Na razie typuję Macho, Mihraba (może jak się poprosi, to właścicielka zrobi mu licencję na półkrew?) i właśnie Mamelucka. Mameluck ma tę przewagę nad pozostałymi dwoma, że jest kasztanowaty- skoro i tak mam dużą szansę otrzymania od rudej rudego potomstwa, to może zaszaleć i zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania fajnego kasztana z malowaniami?

Najpierw piszesz, że musi być ładny, poprawny na spodzie, z dobrym charakterem, a potem podajesz przykłady koni ze sławnej w internecie linii M. Myślę, że warto się zdecydować, czy ma to być ogier z linii M, czy może RZECZYWIŚCIE spełniający wspomniane kryteria.
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

griffonsslupsk underword only-frags nielegalnewyscigi radarodzicowsp289