FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 11, 2024, 13:50:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogiery xx  (Przeczytany 182898 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #60 : Grudzień 06, 2009, 23:14:06 »

Nowy xx uznany dla polkrwi juz stoi w Kozienicach
Masini hod. Widzów MASINI, Dixieland, Mansarda/Miami Prince
http://www.finisz.pl/forum/viewtopic.php?p=56198&sid=c13adaabfd96721b17df6673afa9fd19
malutki, drobniutki, ale z kapitalna technika skoku jak na plotowca, super charakterem:)
juz szykujemy ze znajomym kobyly pod niego:)



Nie podoba mi się jego szyja, postawili mu grzywę na punka, chyba żeby ją ukryć. A co myślicie o innym synie Dixielanda - San Luisie, który też ma papiery na krycie?
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #61 : Grudzień 06, 2009, 23:40:11 »

z normalna grzywka wyglada chyba troche lepiej, acz ta szyje wlasnie czesto u potomkow dixilanda widzialam...
no i na tym zdj ustawiony jest  tak sobie...
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #62 : Grudzień 07, 2009, 11:24:15 »

no właśnie szyje ma beznadziejną  Złość a szkoda bo faktycznie konisko jeżeli chodzi o wolę walki, wytrzymałość i inne walory użytkowe jest ponad przeciętną...

co do San Luisa nie słyszałam żeby w ogóle krył ani w xx ani w półkrwi, gdzieś coś czytałam na jego temat, niestety nie pamiętam czy zarzut był w kierunku słabego nasienia czy ciężkiego charakteru...
ciekawym koniem też może być jego brat San Moritz po Roulette, niestety nie mogę znaleźć zdjęć żadnego z nich żeby było widać dobrze ich eksterier
Zapisane
Kawusia
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #63 : Grudzień 07, 2009, 12:13:03 »

Ze zdjęć to mam tylko takie, znalezione w necie autorstwa chyba Agnieszki Marczak:

San Luis





San Moritz



San Luis na pewno coś krył w pełnej krwi tylko, że potomstwo to jeszcze na pewno dzieciaki.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #64 : Grudzień 07, 2009, 13:52:56 »

wydaje mi się że nie krył, w bazie nic a nic nie widać, poza tym ma już 10 lat, więc jakieś 2 latki już powinny być jeżeli by krył, na aukcjach też nic nie widać... jak coś pokrył to pewnie kilka prywatnych klaczy z otoczenia właścicieli ogiera, tak mi się wydaje...
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #65 : Grudzień 07, 2009, 14:06:37 »

San Moritz:

źródło: http://picasaweb.google.com/monika.harbina
On nie został sprzedany?
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #66 : Grudzień 07, 2009, 14:36:12 »

wydaje mi si.ę że w tym sezonie biegał ze stajni Widzów nadal, na aukcji nie został sprzedany, hyba że poza aukcją, ale nic nie słyszałam...
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #67 : Grudzień 07, 2009, 15:50:49 »

Ale San Moritz nie ma uprawnien na polkrew. A San Louis mial wyrobione niedawno, tak jakby wlasciciel chcial kryc. W tym sezonie wygral jakies imienne plotowe gonitwy, biega juz 8 lat z duzymi sukcesami, wiec zdrowie ma zelazne. Natomiast nigdy go nie widzialem na zywo, ani dobrego zdjecia zootechnicznego, natomiast na filmikach ze Sluzewca widac, ze potrafi fajnie stepowac i obszernie galopowac. Myslalem, ze moze ktos go zna tutaj.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #68 : Grudzień 07, 2009, 16:09:40 »

wydaje mi się że San Moritz ma spełniony jeden z warunków uzyskania licencji na półkrew, za San Luisem na pewno przemawia ojciec, który jest ceniony w półkrwi i bardzo znany...
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #69 : Grudzień 10, 2009, 17:41:13 »

wydaje mi się że San Moritz ma spełniony jeden z warunków uzyskania licencji na półkrew, za San Luisem na pewno przemawia ojciec, który jest ceniony w półkrwi i bardzo znany...

Najwazniejszy warunek jest taki, zeby wlasciciel chcial i mial interes w kryciu polkrwi, papiery zawsze mozna dorobic. Dziwie sie troche, ze zadano sobie trud, zeby San Luisa pokazac przed komisja, a nie ma zadnej informacji nigdzie o stanowce nim.

Tak z innej beczki teraz, warto zwrocic uwage, ze corki Zagona na ostatniej probie dzielnosci wypadly slabo w ocenie cech uzytkowych, zarowno w skokach luzem jak i w ruchu. Jedna nadrobila charakterem (ta od matki Herba), drugiej juz sie to nie udalo. To tylko dwie sztuki, ale daje do myslenia. A ogier wedruje z jednej panstwowej stadniny do drugiej.
Zapisane
ogurek
Użytkownik

Wiadomości: 74


« Odpowiedz #70 : Grudzień 11, 2009, 16:22:03 »

taż zwróciłem uwagę na punktacje córek Zagona, ktoś widział więcej jego potomstwa na żywo?
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #71 : Grudzień 17, 2009, 21:32:34 »

czy komuś mówi coś  może ogier Koderit xx po Pyjama Hunt?
tu małopolak po tym ogierze, http://www.youtube.com/watch?v=bH0ZH6IvXt4

czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym ogierze? jak dostał licencje? czy wiadomo cos o nim więcej?
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #72 : Grudzień 17, 2009, 22:02:57 »

nie po tym ogierze tyko jego wnuk,i kupiła go SK Michałów już dawno
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #73 : Grudzień 17, 2009, 22:40:19 »

przepraszam, z pośpiechu się zapędziłam, coś jeszcze wiadomo?
Zapisane
Kawusia
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #74 : Grudzień 18, 2009, 11:02:48 »

Zdjęcie Koderita z jakiegoś wiekowego KT, skan, więc jakośc mizerna Mrugnięcie.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tdw olimp osw vampairlife gadaniec