FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 12, 2024, 22:56:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprzedam młp ogier (Berberys xxoo, Kolia młp/Modest młp)  (Przeczytany 8661 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mewen
Użytkownik

Wiadomości: 51



« Odpowiedz #15 : Listopad 20, 2008, 11:50:14 »

zgadzam sie z Jaśkiem ,bardzo dużo widać na takim krótkim filmiku...a technikę tej dziewczyny pozostawiam bez komentarza.Ale nie zmienia to faktu że konik bardzo mi sie podoba sam w sobie Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam Uśmiech
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #16 : Listopad 20, 2008, 15:55:45 »

Trafił do Joanny, nie do Ady Mrugnięcie.
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #17 : Listopad 20, 2008, 16:44:27 »

reszta filmikow uzytkowniczki jest na tym samym poziomie czyli prawie kazdy pochowany zawiniety jak nalesnik a zad wita warszawe a uszy witaja zakopane
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #18 : Listopad 20, 2008, 16:53:47 »

Generalnie na innych filmach jest już inna osoba, tylko na tym Kapitałowym jeździ jego właścicielka, może na kilku pozostałych, w sumie dokładnie nie wiem, ale konto nie jest właścicielki Kapitała. Ja bardzo się cieszę z tego, gdzie trafił, w przeciwieństwie do jego brata...
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #19 : Listopad 20, 2008, 17:05:35 »

a gdzie trafil brat?
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #20 : Listopad 20, 2008, 17:31:56 »

Sprzedaliśmy do sąsiedniej stajni, obiecywali oddać na zakład, były właściciel zaufał dziewczynie, która się tam zajmowała wszystkim, no a potem właściciel zniknął, nie pojawiał się, jeść dawał stróż, o ile było co dać w ogóle... Koń stał cały czas w boksie, żebra na wierzchu. W końcu zaczęli go wypuszczać razem z klaczami, są już chyba 3 źrebaki po nim, klacze pewnie znów źrebne (ogier bez licencji). Widziano jednego faceta, kompletnie pijanego, pod sklepem właśnie na tym biedaku. Właściciel nie chce koni sprzedać, a warunki są na prawdę tragiczne... Raz już kontrolę z powiatowej weterynarii mieli, to na trochę było lepiej, kupili owies, siano, zaczęli ścielić biedakom w boksach (cały czas stały na gnoju, bez dościelania, a jak dościelili raz na jakiś czas, to konie z głodu wszystko wyjadły), nawet źrebaki rodziły się na tym gnoju... Klacz nieleczony ochwat, ciągłe problemy z kopytami, ostatnio leżała na dworze. Po tej kontroli było lepiej, miały zapewnioną słomę, siano, owies, chodziły po dworze cały dzień, ale za jakiś czas znów zrobiło się źle. Będę chyba zmuszona dzwonić do powiatowego, żeby znów tam podjechał. Gdzie jeszcze można z tą sprawą się zgłosić? Wiem, że nie na temat, ale jak już padło pytanie...
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #21 : Listopad 20, 2008, 17:54:29 »

TOZ jakis oddzial regionalny - ale skoro juz byla raz inspekcja to jeszcze raz do powiatowego zadzwonic
tylko koni zal...
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #22 : Listopad 20, 2008, 18:08:17 »

Właśnie kilka dni temu szłam tamtędy i zobaczyłam tą biedaczkę, leżącą na dworze, raczej nie wyglądała na zdrowego konia, który leży, bo mu się tak podoba... Jutro się zbiorę i zadzwonię, numer już mam, muszę tylko dopytać się o dokładny adres. Ponadto, zakładali rocznej klaczce chomąto, "żeby było czym jeździć w zimie na kuligi..."
Zapisane
jiola
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #23 : Listopad 29, 2008, 12:20:55 »

naprawde ludzie zastanowcie sie co piszecie... skoro jestescie takimi ekspertami to moze sami pokazecie jakies filmiki albo udzielicie wskazowek tej dziewczynie jak ma jezdzic co? latwo jest kogos krytykowac ale juz trudniej udzielic dobrej rady i samemu pokazac swoje umiejetnosci. Moze dziewczyna nie jezdzi zajebiscie ale sie stara kon ma dobrze jak pisze jedna dziewczyna co zalozyla watek i dalej bedzie sie doskonalic. Nawet najlepsi popelniaja bledy. Trzeba wziac pod uwage tez to ze jak wyczytalam kon ma  chyba dopiero 3,5 roku wiec dopiero zaczyna pracowac i nie bedzie chodzil jak kon 7 czy 8 letni. Wymagacie nie wiadomo czego. Druga sprawa to chyba nie zauwazyliscie na filmiku ze dziewczyna chce konia "spuscic" do dolu, zeby zaczal czekoladkowac... naprawde, to ze wypisujecie takie bzdury swiadczy albo o waszej zazdrosci albo o braku kultury osobistej...
pozdrawiam
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #24 : Listopad 29, 2008, 13:40:21 »

jiola czy zrolowanie konia ma go 'spuscic"- jak to okreslilas do dołu niewydaje mi sie
filmikow z moja jazda niemusze zamieszczac dziewczyna tez nieprosila o porady ani brejk moze ma trenera ktory jej daje dobre rady by tak jezdzic
wiec dlaczego mamy jej radzic stwierdzilismy fakt bo to nietylko ja zauwazylam i tyle nikt niemowi ze jest beznadziejna
a co do tego ze kon młody dlatego ze młody to niepowinno sie go rolowac tylko wlasnie jedzic w dole nie jak na filmiku widac było
ale mam nadzieje ze z czasem bedzie coraz lepiej i z całego serca zycze
bo nikt nierurodzil sie idealny ae wazne ze chce podnosic umiejetnosci
Zapisane
breakaway
Użytkownik

Wiadomości: 265



« Odpowiedz #25 : Listopad 29, 2008, 17:36:50 »

Nie wiedziałam, że ten film wywoła tyle emocji Język. Ale dokładnie, nikt w sumie nie prosił o ocenę, ja tylko chciałam pokazać, jak koń się zmienił Mrugnięcie.
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

neverdie film lionoftiger clankoh zielone-wzgorze