FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 14, 2024, 08:22:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 46 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Źrebięta 2009  (Przeczytany 181518 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
amazonka80
Użytkownik

Wiadomości: 500


« Odpowiedz #525 : Sierpień 31, 2009, 21:54:57 »

Lumi... gdybym miała kryć ogierem małopolskim, który stoi najbliżej to do Bahraina mam 2-3 km. A do Artedego woziłam 30 km. Moja myśl hodowlana... mam 3 klacze i z każdą wiąże inne plany i dobieram indywidualnie ogiera. Artedy zbonitowany na 80 pkt, dobry ruch, bardzo ładnie umaszczony, dobry charakter, koń sprawdzany w sporcie, do tego syn Emira (jedyny w naszym województwie). Do tego mocny i wysoki koń, a moja klacz jest drobna i nieduża.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #526 : Sierpień 31, 2009, 22:28:12 »

jestem cały czas pod wrażeniem tych 20 pkt, u źrebaka od klaczy tak nisko zbonitowanej
klaczka fajna, ale brakuje nuty orientu

a mój jr skończył pół roku Uśmiech



Zapisane
Hegemon
Użytkownik

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #527 : Wrzesień 02, 2009, 20:24:56 »

Cytat: ar...?
klaczka fajna, ale brakuje nuty orientu

A skąd tak dobrze na muzyce się znasz?

Cytat: Lumi
Ja tylko nie rozumiem Twojej myśli hodowlanej,


Może przyciasny rozumek???  Mrugnięcie A kto co sobie myśli to jego prywatna sprawa.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #528 : Wrzesień 02, 2009, 20:38:20 »

Amazonka swojej myśli hodowlanej zdradzać nie musisz! Myśl hodowlana jest dla hodowcy, a czy jest dobra wychodzi w praniu... mnie się mała bardzo podoba Mrugnięcie myślę że znajdzie nabywcy bez problemu Uśmiech
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #529 : Wrzesień 02, 2009, 23:06:30 »

Cytat: ar...?
klaczka fajna, ale brakuje nuty orientu

A skąd tak dobrze na muzyce się znasz?

Cytat: Lumi
Ja tylko nie rozumiem Twojej myśli hodowlanej,


Może przyciasny rozumek???  Mrugnięcie A kto co sobie myśli to jego prywatna sprawa.


co ta wypowiedz wnosi do tematu?

moze by admin wzial sie za kasowanie takich postow?
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #530 : Wrzesień 03, 2009, 10:19:55 »

Do tematu nic , ale niektórzy tylko to potrafią robić. A wracając  do źrebaka. Wydaje mi się , że raczej odchodzi się od krycia ogierami młp?, które mają w papierach wlkp. Niestety zawsze w którymś pokoleniu to wyjdzie i często na niekorzyść, stąd moja uwaga. Sam ogier może się podobać zwłaszcza jeżeli ktoś lubi konie srokate, ale z mojego doświadczenia chętnymi na zakup takich koni są , albo Anglicy ( ale oni mają duże wymagania ) lub dzieci , ale one nie mają własnych funduszy itd. Mam nadzieję, że uda Ci się ją szybko sprzedać tak jak planujesz.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #531 : Wrzesień 03, 2009, 10:56:16 »

Obecnie niestety wypadlo mi mieszkac w Holandii. Mieszkam w poblizu wielu stajni i ciagle widze szkolkowe i prywatne konie z okolicznych stajni na spacerach. Wiekszosc koni rekreacyjnych tutaj to wlasnie rozne "wynalazki" - srokacze, araby, fryzy, fiordy etc. Na koniu w typie sportowej polkrwi to moze z 20% ludzi jezdzi. Moze dlatego, ze tu dzieci maja wiecej kasy? W kazdym razie rynek na srokacze jest tu na pewno spory i dobrego srokacza zawsze sie sprzeda.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #532 : Wrzesień 03, 2009, 10:59:35 »

To prawda, ale w Polsce jest zupełnie inaczej , niestety Smutny
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #533 : Wrzesień 03, 2009, 11:14:01 »

Do tematu nic , ale niektórzy tylko to potrafią robić. A wracając  do źrebaka. Wydaje mi się , że raczej odchodzi się od krycia ogierami młp?, które mają w papierach wlkp. Niestety zawsze w którymś pokoleniu to wyjdzie i często na niekorzyść, stąd moja uwaga. Sam ogier może się podobać zwłaszcza jeżeli ktoś lubi konie srokate, ale z mojego doświadczenia chętnymi na zakup takich koni są , albo Anglicy ( ale oni mają duże wymagania ) lub dzieci , ale one nie mają własnych funduszy itd. Mam nadzieję, że uda Ci się ją szybko sprzedać tak jak planujesz.

 Ciekawe  do jakiej kategorii ja się w takim razie zaliczam, dzieci czy anglików ...
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #534 : Wrzesień 03, 2009, 11:23:13 »

do kategorii wyjątkowej mniejszości narodowej  Mrugnięcie
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #535 : Wrzesień 03, 2009, 11:41:46 »

do kategorii wyjątkowej mniejszości narodowej  Mrugnięcie

radze sie nie smiac z WYJATKOWEJ mniejszosci narodowej, bo mozna dostac po palcach

A tak na marginesie, to kiedys srokacz nie budzil raczej wesolosci, tak jak teraz. Kiedys swiat byl chyba barwniejszy i chec wyroznienia sie z tlumu nie byla pietnowana, tak jak teraz...
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #536 : Wrzesień 03, 2009, 11:54:47 »

Hmm , to chyba jednak mnie cieszy,że jestem w mniejszości , bo nigdy nie byłam entuzjastka  pomysłów i rządów  większości .
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #537 : Wrzesień 03, 2009, 12:01:08 »

z mojej strony to był tylko żarcik na pewno nie zamierzający nikogo obrazić Uśmiech mniejszość w tym pozytywnym względzie! a już na pewno nie ośmieliłabym się śmiać z czyjegoś gustu!!

a co do koni srokatych, jak byłam w Opatowcu można było zobaczyć klacz po ogierze Planet, właśnie srokata, z resztą została dobrze oceniona , z adnotacją że niegdyś konie srokate cieszyły się dużo większą popularnością niż teraz, a ja osobiście srokacza bym nie chciała, tradycyjne maści bardziej do mnie przemawiają Uśmiech w Polsce chyba najwięcej srokaczy, jak mi sie wydaje, ląduje w dorożkach obwożąc turystów...
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #538 : Wrzesień 03, 2009, 12:10:14 »

Hmm , to chyba jednak mnie cieszy,że jestem w mniejszości , bo nigdy nie byłam entuzjastka  pomysłów i rządów  większości .

to normalne, oprócz większości nikt nie lubi demokracji
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #539 : Wrzesień 03, 2009, 12:37:49 »

Mnie to  akurat  nie obraziło,  raczej lubię mieć inne zdanie niż WSZYSCY Uśmiech ,a tak wracając  do srokaczy  dla mnie  zjawiskowa  jest klacz Jutlandia . Widziałam ja w ZT i na żywo tez  zrobiła na mnie wrażenie .
Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 46 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nielegalnewyscigi only-frags valiance rootsunderground watahablackheart