FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 10, 2024, 15:59:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łyk Szampana po Emetyt  (Przeczytany 5977 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« : Sierpień 23, 2009, 10:52:05 »

Łyk Szampana
o: Emetyt
m: Łazarka

hod. SK Walewice
wymiary 165 - 193 - 21.5
Bonitacja:   80 [14-4-14-6-6-7-15-14]



Chciałam się zapytać czy ktoś zna wyniki sportowe tego ogiera ? bo wiem że coś startował w skokach,

i mile widziane wszelkie zdjęcia potomstwa Uśmiech

chyba generalnie nie cieszy się dobrym zdaniem wśród hodowców, ale mimo wszystko jeżeli ktoś ma zdanie na jego temat chętnie poczytam Uśmiech
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #1 : Sierpień 23, 2009, 21:43:09 »

Na tym zdjęciu wygląda jak ślazak.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #2 : Sierpień 24, 2009, 10:58:37 »

na żywo też, upasiony strasznie, ale przyznam szczerze że jak widziałam Hindusa w Łącku to poza głową nie prezentował się lepiej...

a jasiek byleś na testach ZT klaczy, o ile pamiętam,  tam była klacz jedna po nim, zdała na ocenę dst, pamiętasz ją?
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2009, 13:17:40 »

na żywo też, upasiony strasznie, ale przyznam szczerze że jak widziałam Hindusa w Łącku to poza głową nie prezentował się lepiej...

a jasiek byleś na testach ZT klaczy, o ile pamiętam,  tam była klacz jedna po nim, zdała na ocenę dst, pamiętasz ją?

Dorabiasz ideologie, takie mam wrazenie. Hindus tak nie wyglada. To nie chodzi o to, ze ten kon jest zapasiony. On jest dosc ordynarny. Hindus, nawet zapasiony, pozostawia pozytywne wrazenie, ma dobry typ, wyrazna nute orientalna. A ten ma wyrazna nute pociagowa.

Pamietam, ze ta klacz katastrofalnie skakala. A wlasciewie to robila wszystko, ze by nie skakac. Jesli to ta, o ktorej mysle.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #4 : Sierpień 24, 2009, 13:24:17 »

no proszę, jak to zdjęcia potrafią zmylić, na zdjęciu które widziałam wywierała bardzo pozytywne wrażenie... pewnie dobrze kojarzysz, bo bardzo do ojca podobna Mrugnięcie

jasiek na mnie Hindus nie wywarł dobrego wrażenia, pewnie dlatego tylko że miałam okazje go oglądać tylko w boksie, a co do Łyka też od razu mi się ze Ślązakiem skojarzył, nawet na voltahorse bodajże to pisałam rok temu... na pewno jest specyficzny jak na konia małopolskiego Mrugnięcie
Zapisane
~Thirteen~
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : Listopad 11, 2009, 12:00:04 »

Klacz po nim stoi w Kaczynie. Jeśli ktoś chce, to spróbuję znaleźć zdjęcia Czarki.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #6 : Listopad 11, 2009, 21:43:06 »

ja chce koniecznie Uśmiech
Zapisane
Cina
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #7 : Styczeń 15, 2010, 15:54:19 »

ja mam konia ur 3.03.2001 po Łyku Szampana. jest to wałaszek o imieniu Lary. jest kropla w krople jak tatuś. pare lat temu jak Łyk Szampana stał jeszcze w SO Bogusławice zanim zaczęli go dzierżawić to wtedy chodziłam do szkoły tam obok i jeździłam na Łyku. mówicie że wygląda jak ślązak. widziałam te zdjęcia bodajże Montany Łyka no i faktycznie spasiony jak ślązak potężny. ale uwierzcie że wcześniej jak ja go poznałam był inny, po prostu bardzo szlachetny  i potężny ogier.
generalnie mój konik oprócz wyglądu odziedziczył po nim charakterek pod siodłem. chociaż już sie troche zmienił  Uśmiech
budowa tyćke w tyćke tatuś.
jakiś czas temu szukałam potomstwa Łyka i dopiero dziś przez przypadek natknęłam sie na to forum i przeczytałam wszystkie posty twoje Doma Uśmiech piękny jest ten Jaskier twój tylko widziałam że sprzedajesz go? czemu? generalnie chyba ma w sobie coś i po Łyku i po dziadku Don Corleone
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #8 : Styczeń 15, 2010, 22:25:55 »

o a możesz wstawić zdjęcia swojego ?? Uśmiech i napisać od jakiej matki jest? no i jaki charakter ma Łyk?
Jaskier jest na sprzedaż, bo mam 4 konie razem z nim Mrugnięcie ale jak zostanie wykastrowany to nie wykluczone że zostanie, przynajmniej do okresu zajeżdżenia... a co do jego wyglądu też widzę u niego sporo tatusia, charakter mamusia, więc lekko nie będzie  Chichot ale serducha do walki mu nie braknie... a jak ludzie go oglądają przy matce, to mówią ze cała matka... a co będzie to zobaczymy jak wyrośnie  Uśmiech na pewno będzie krótki, raczej mocny, nie za wysoki... czyli taki dla mnie  Duży uśmiech

dawaj koniecznie swojego!! bo umieram z ciekawości  Uśmiech
Zapisane
Cina
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #9 : Styczeń 20, 2010, 14:02:02 »

witaj!
wrzuciłam duuużo zdjęć mojego tu -> http://cina046.fotosik.pl/zdjecia
także jest co oglądać Uśmiech mamusia jego nazywa sie Leila ale o matce nic nie wiem tyle co mam ją w papierach i rodowód ma głęboki i nie najgorszy.
także nie powiem czy do końca ma charakter ojca bo napewno nie Mrugnięcie
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #10 : Styczeń 21, 2010, 20:08:53 »

na zdjęciach sprawia wrażenie odważnego konia, z fajną techniką skoku, domyślam się że trenujecie skoki, na jakim poziomie skacze?  Uśmiech
Zapisane
Cina
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #11 : Styczeń 21, 2010, 23:55:18 »

no odważny jest! i w skokach i terenie. w transporcie. wchodzi do każdej wody, jeziora. nie boi sie jak mu coś wyskoczy na drodze Uśmiech naprawde super. jak już sie boi to podchodzi odważnie tylko głęboko oddychając i sprawdza co to jest Uśmiech

ja bardziej jeżdżę ujeżdżeniowo od zawsze. i ma predyspozycje do tego i cierpliwość Uśmiech)
ale ze względu na jego chęć i talent to skaczemy też ale sporadycznie. a jak już to 110cm/120 pod jeźdźcem skacze swobodnie. oksery o szerokości 150 też Uśmiech także sie ratuje.

znalazłam w Świecie Koni grudniowym z 2007 roku klacz DOMENA na sprzedaż za 12tys, miała wtedy 4lata. sp, maść kara z gwiazdką jak nasze bryczki Uśmiech po Łyku Szampana, a matką jej jest Dropa.
podpisane było że chodzi konkursy klasy L i przygotowywana jest do P w skokach. Spokojna i urodziwa. z woj. łódzkiego.
ciekawe gdzie ją sprzedali. a zdjęcie w skoku było Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lobo-team fifa07pl weganizm forumszkoly realbestplaymta