FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 03, 2024, 10:24:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdjęcia koni małopolskich  (Przeczytany 193043 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
galopada
Użytkownik

Wiadomości: 543



« Odpowiedz #330 : Marzec 03, 2009, 18:46:58 »

z matki po Manhattanie. mały ( heh) na razie ma 166+

_____________________________________________________

a tutaj jeszce jedno zdjecie Uśmiech

Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #331 : Marzec 03, 2009, 19:56:48 »

no a niektorzy narzekaja,ze malopolaki o takim wzroscie to  juz nie to... ladniutki jest niunio.
Kurcze, ludzie jak wy to robicie ze takie potwory rosna i nic im nie jest? Moj poltoraroczny jak dostal kopa od jesieni, to za wzrostem poszla osteochondroza...wet mowi te to choroba dobrobytu, kazal odciac wszystkie witaminy i owies,kiepskie siano i cortaflex i marne rokowania...No kurcze to jak ten kon ma wygladac jak te potwory na czempionacie, skoro solidne odzywianie i witaminki prowadza do choroby?? Pierwszy raz to mam, a zrebol wlasnie taki wielki. co sadzicie o tym wszystkim?
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #332 : Marzec 03, 2009, 20:43:21 »

Musi biegać cały dzień praktycznie Uśmiech

Galopada, piękny Barnabek Uśmiech
Zapisane
ArkaGrecja
Użytkownik

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #333 : Marzec 08, 2009, 23:45:49 »

Na stronie NOWEJ Warszawskiego ZHK w galerii są zdjęcia z wystawy klaczy w Siedlcach, część jest małopolskich. 
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #334 : Marzec 09, 2009, 10:24:33 »

galopada strasznie fajny ten Barnaba Uśmiech

Moj poltoraroczny jak dostal kopa od jesieni, to za wzrostem poszla osteochondroza...wet mowi te to choroba dobrobytu, kazal odciac wszystkie witaminy i owies,kiepskie siano i cortaflex i marne rokowania...
a przyczyną ocd nie jest przypadkiem zły stosunek wapnia do fosforu przy jednoczesnym przebiałkowaniu ?
dochodzą jeszcze czynniki genetyczne

link do wspomnianej prze Arkę wystawy
Siedlce13-14 wrzesnia 2008
http://www.konie-warszawa.pl/wystawa_siedlce_08.html

Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #335 : Marzec 09, 2009, 14:05:25 »

Biega caly dzien...
Podobno nie - mial robione badania wszelkie w niemieckich laboratoriach i ok w calym organizmie oprocz 2 stawow.
Przy diecie siano-owies-trawa i pelnoporcjowe witaminy dobrej firmy raczej trudo namieszac z proporcjami, a owsa nie dasz to wychowasz kuca....i tak zle i tak niedobrze:))  z tego co wiem to przy przebialczeniu najczesciej leci ochwat...
Co do genetyki- zgadzam sie jak najbardziej- niemieckie konie i francuskie xo przyniosly nam w prezencie ta chorobe do kraju.
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #336 : Marzec 09, 2009, 14:26:22 »

To nie dobrze,  ja  męcze sie z tym u chartów  od  kilku lat . Ale prawdą jest, ze są predyspozycje  u szczeniąt w danych liniach .Czyli pierwsza  rzecz - predyspozycje genetyczne .
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #337 : Marzec 09, 2009, 17:18:06 »

Przy diecie siano-owies-trawa i pelnoporcjowe witaminy dobrej firmy raczej trudo namieszac z proporcjami, a owsa nie dasz to wychowasz kuca....i tak zle i tak niedobrze:)) 
dylematy,  ja w ub. roku przesiadłam się na pavo dla maluchow bo się chwalą, że anty OCD, na razie odpukać rosną ok

Co do genetyki- zgadzam sie jak najbardziej- niemieckie konie i francuskie xo przyniosly nam w prezencie ta chorobe do kraju.
niestety coś za coś, ale powinno się zacząć myślać o badaniach ocd u ogierów, ale przecież czipy ważniejsze  Z politowaniem
Zapisane
ArkaGrecja
Użytkownik

Wiadomości: 96


« Odpowiedz #338 : Marzec 09, 2009, 23:47:36 »

Taaa, chipy najważniejsze. Jakoś ten nasz PZHK nie przykazuje robić istotnych badań. Np w rasie śląskiej z księgi stadnej odpadają kasztany, a ogiery nie muszą mieć badań, który jest nosicielem genu kasztanowatości... A fryzy badają... W Polsce 160 zł taka przyjemność, a jak się trafi kaszt. źrebak to tylko zgrzytanie zębów zostaje (ewentualnie oprócz zbadania swojej klaczy mogę też zasponsorować ogiera-jak się właściciel zgodzi).
Zapisane
AleksandraAlicja
Użytkownik

Wiadomości: 129



« Odpowiedz #339 : Marzec 10, 2009, 13:50:23 »

Małopolski Łotysz:




Zapisane
boswell
Użytkownik

Wiadomości: 466



« Odpowiedz #340 : Marzec 11, 2009, 11:10:20 »

A milusi siwek  Chichot
Noo- bedziemy sie czipowac. Niemcy eliminuja ogiery nosicieli  a my je kupujemy...Pavo kiedys dawalam- ale troche kosztownie na tyle zrebiat- to juz wole profilaktycznie cortaflex. Najgorsze jest to ze masz stadko ogonow od lat i nagle bum..chyba rzeczywiscie tatus.
A tu moja nocna Koba i zimowa Negreska




Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #341 : Marzec 11, 2009, 20:55:18 »

Aleksandralicja,
bardzo ładne zdjęcia

boswell
ano owszem drogi, w tym roku znowu poszedł w górę, ale ja mam max 2 źrebaki więc do 4 miesiące karmienia jeszcze jakoś wytrzymuje, potem zmieniam na havensa, bo tańszy a też dobry
ale jak ostatnio popatrzyłam na składbaileysa, którego worek kosztuje 120zł (!) to się wkurzyłam, jak można tak ludzi wkrecać - masa soji w ramach wypełniacza, dodajmy soji która może uczulac, a źle przetworzona ma właściwości kancerogenne  Z politowaniem
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #342 : Marzec 12, 2009, 08:33:45 »

ładne zdjęcia... Uśmiech a ja już 1,5 tyg w stajni nie byłam i dopiero w weekend będę nadrabiała zaległości Smutny
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #343 : Marzec 12, 2009, 11:22:35 »

Łotysz chyba do tatusia, Szuana, podobny
Pamietam widziałam kiedys jego zdjecia takie ładne w ruchu luzem, na stronie stajni, świetny konik

boswell fajne fotki, ale dawaj wiecej Chichot ( a najlepiej w temacie Zdjecia naszych koni )


Kilka małopolaków w Skaryszewie
Synek Harpuna









para kasztanek, pierwsza po Monsieur Toledo, druga młodsza po Puszczyku





Synek Judyma





Zapisane
olia
Użytkownik

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #344 : Marzec 13, 2009, 16:17:09 »

Witam,
Przedestawię małopolaki  z naszej stajni.

Misteria ur.1993r.
M:Minuta/Przetak
O:Larysz/Hippies



Miltonia ur.2003r.
M:Misteria/Larysz
O:Bibigar/Emetyt



Maestro ur.2006r.
M:Misteria/Larysz
O:Emetyt/Kwartet



Milatus ur.2008r.
M:Misteria/Larysz
O:Zagon xx/Kastetxx


klacz (jeszcze bezimienna) ur.2009r.
M:Miltonia/Bibigar
O:Alywar xx/Alydarxx
Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

anyezja pandemonium wolf-time naczelnysztabdowodcow swiatmody