FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 07, 2024, 16:03:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PP wkkw, Walewice 16-18.10.2009  (Przeczytany 15047 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #30 : Październik 19, 2009, 10:47:40 »

jakie bzdury?? nie rozumiem po raz kolejny nie ukończył zawodów, z angloarabów na jakich jeździł tylko baryta zostawił,autoryteta i harbuza odrzycił a potem je społowicz kupił,wiec widać nie były takie marne,koleś ewidentnie nie jest jeźdźcem na konie małopolskie,wiec nie wiem o co tu sie oburzać,a wkkw to nie tylko skoki i ujezdznie te dyscypliny mozna jeżdzic osobno,próba wytrzymałościowa w crosie,to min element selekcji,i to ty piszesz nie sprawdzone dane min o Łojach i ich kryciach z czego sie śmiali dość głośno,a ja wyrażam tylko swoją opinie na temat tej pary
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #31 : Październik 19, 2009, 10:52:08 »

Ten sie smieje, kto sie smieje. Napisz prosze Lumi, jaki byl powod tych eliminacji.

A tak schodzac na ziemie, to Baryt chodzi regularnie 2*, jechal MSMK, a gdzie sa Harbuz i Autorytet?
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #32 : Październik 19, 2009, 11:33:52 »

śmiech to zdrowie więc ciesze się, że ja się do tego przyczyniłam. Niestety w przypadku Twoich wypowiedzi jest odwrotnie.
Powodem eliminacji Baryta było poślizgnięcie  się konia na zakręcie  i upadek . Duke możesz nawet posadzić Pana Boga na tego konia   ( albo jeszcze lepiej siebie Duży uśmiech ) , ale to nic nie da. Ten koń jest tylko ładny. W przypadku Atrakcji było ominięcie przeszkody nr 2.     I proszę Cię zastanów się nad tym co  napisałeś  o Spisaku, bo to tylko świadczy o tym ,że to Ty masz gąbkę zamiast mózgu.
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #33 : Październik 19, 2009, 12:02:11 »

Ten koń jest tylko ładny.


Ze co?? Zobacz jakie ten kon robi wyniki na ujezdzeniu, takie dosc nieangloarabskie i to regularnie i mimo, ze jest podobno trudny. Ten kon to bedzie niedlugo czolowka naszego WKKW, dajcie im tylko jeszcze troche spokojnie popracowac. Ja rozumiem milosc do koni walewickich, ale bez przesady  Mrugnięcie
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #34 : Październik 19, 2009, 12:34:52 »

Gąbke to Ty masz może,bo chłoniesz bajki na temat Łojów itp,na tyle młodych małopolaków które zrobił z ani jednym nic nie zrobił,Baryt to nie jest łatwy koń do jazdy w krosie,Harbuz tez nie był,skoro Ebonitem Rajnert ma wyniki a spisak nie chciał widac nie jest stworzony do angloarabów,a kocha spisaka wielu,na pewno w tym kraju jest jednym z najlepszych ale niestety kręci sie non stop wokół swoich 2 koni i nic młodego nie wypromował,troche żal jak na MP
Zapisane
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #35 : Październik 19, 2009, 12:37:39 »

Poazatym jego córka(Baryta) do dziś ma najlepsze noty za skoki luzem w ZT ,jest pryw hodowli i klacze walewickie ani nawet sp nie przeskoczyły jej w oenach w tym roku,wiec takim ostatnim ogierem nie jest ,napewno lepiej skacze niz Frazes tak wielbiony w walewicach
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #36 : Październik 19, 2009, 12:49:59 »

 i ciąg dalszy kulturalnych wypowiedzi duka.......... Jaśko masz wiadomość na pv
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #37 : Październik 19, 2009, 12:52:49 »

Nie dostalem wiadomosci na pw (?)

Mysle, ze problem polega na tym ze jedno z was probuje udowodni, ze jezdziec jest do dupy, a drugie ze kon. Mi sie wydaje ze i jezdziec i kon sa bardzo dobre, co udowodnili juz niejednym startem. WKKW ma to do siebie, ze nie jest powtarzalna konkurencja. Takie rzeczy jak poslizgniecie na krosie sie zdarzaja. Mysle, ze trzeba tej parze zyczyc jak najlepiej i tylko sie cieszyc, ze Baryt jest promowany przez takiego jezdzca.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #38 : Październik 19, 2009, 13:03:19 »

.. a gdzie ja tu coś napisałam o koniu walewickim?
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #39 : Październik 19, 2009, 13:09:53 »

Przepraszam, nie lubie jak ktos krytykuje dla samego krytykowania, bez podawania argumentow, na zasadzie "ten kon jest do niczego". Ponioslo mnie. Myslalem, ze Twoja opinia jest mocno subiektywna. Na pw wszystko wyjasnilas, za co dziekuje i zachecam do podzielenia sie tymi uwagami publicznie.
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #40 : Październik 19, 2009, 14:36:45 »

Duke z ciebie śmieje się cała Polska.......
A ile Ty zrobiłeś koni i doprowadziłeś je do Olimpiady..... proszę wymień choć jednego
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #41 : Październik 19, 2009, 15:11:18 »

oby mu ta wywrotka szczęście przyniosła Mrugnięcie

Townend nie ukończył w tym sezonie aż dwóch najważniejszych rangą imprez - PŚ i ME i nikt go nie skreśla.
Mi się bardzo podobało ujeżdzenie Baryta, widac, że koń niełatwy (na ropzrężalni cały czas kombinuje) a jednak oceny ma dobre. A to przecież zasługa jeźdzca.

A Ebonit to zupełnie inny koń, ciezko je więc porównywac

Moze dla uspokojenia atmosfery kilka zdjeć Mrugnięcie

Baryt






Ebonit




Zapisane
asior_
Użytkownik

Wiadomości: 67


« Odpowiedz #42 : Listopad 18, 2009, 00:51:55 »

jakie bzdury?? nie rozumiem po raz kolejny nie ukończył zawodów, z angloarabów na jakich jeździł tylko baryta zostawił,autoryteta i harbuza odrzycił a potem je społowicz kupił,wiec widać nie były takie marne,koleś ewidentnie nie jest jeźdźcem na konie małopolskie,wiec nie wiem o co tu sie oburzać,a wkkw to nie tylko skoki i ujezdznie te dyscypliny mozna jeżdzic osobno,próba wytrzymałościowa w crosie,to min element selekcji,i to ty piszesz nie sprawdzone dane min o Łojach i ich kryciach z czego sie śmiali dość głośno,a ja wyrażam tylko swoją opinie na temat tej pary

Pawel Autoryteta nie odrzucil. Raczej ja, bo to ja go jezdzilam i na nim startowalam. Zanim zaczniesz osadzac kogokolwiek, najpierw wlacz tryb "aktualizacja danych"  Z politowaniem
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gang-nd nazgul wolfsparadise mexicotelenovelas zwierzaki