FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 02, 2024, 02:46:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogiery xx  (Przeczytany 182003 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
duke
Użytkownik

Wiadomości: 273


« Odpowiedz #45 : Listopad 23, 2009, 23:12:14 »

Przeciez stravinsky to polski koń,trachit miał na imie i był po revlon boy
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #46 : Listopad 24, 2009, 11:19:27 »

 Niestety
W listopadzie w swoim domu w Anglii padł 21 letni ogier pełnej krwi Trachit (Revlon Boy - Tykwa po Taurów) hod. SK Iwno, sprzedany za granicę, gdzie zmieniono mu imię na "Stravinsky". Trachit, urodzony w 1988 roku biegał w Polsce w latach 1990-1992, zwyciężał siedmiokrotnie, sześć razy był drugi, pięć razy trzeci i sześć razy czwarty. Potem startował w konkurencji ujeżdżenia - w Szwecji doszedł do poziomu św. Jerzego, w Danii - do poziomu Intermediare II. Stanowił klacze w Anglii, Szwecji, Danii, Niemczech i w Holandii. Koń cierpiał na przewlekły ochwat.
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #47 : Listopad 24, 2009, 17:07:16 »

no tak się obawiałam że nie będę miała okazji nim pokryć  Płacz dla mnie to ideał folbluci Smutny
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #48 : Listopad 24, 2009, 19:42:37 »

no tak się obawiałam że nie będę miała okazji nim pokryć  Płacz dla mnie to ideał folbluci Smutny

To jest trochę na zasadzie cudze chwalicie... Gdyby ten ogier krył w Polsce, to by skończył jako kabanos. Takich ogierów na pewno jest w Polsce więcej. Tylko z folblutem jest tak, że trzeba w niego dużo zainwestować pracy, żeby móc w pełni określić jego wierzchowy potencjał. Przyjrzyj się angloarabskim synom Divisora.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #49 : Listopad 24, 2009, 20:06:45 »

szkoda wielka
podobnie w Holandii chwalone jest pierwsze potomstwo og. Krater (Winds of Light-Konstelacja)

ale tak jak jasiek pisze, nie wiadomo jakie byłyby jego losy w PL  Z politowaniem
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #50 : Listopad 24, 2009, 20:19:42 »

no właśnie, niestety mało xx jest sprawdzanych wierzchowo, macie świętą rację, małe szanse żeby ujeżdżeniowo miał wyniki u nas, bo komu by się chciało... żałuje bardzo Divisora bo też na pewno byłby to ogier z którego bym skorzystała...
mam zamiar to zmienić  Mrugnięcie   na razie zapowiadają mi się starty na samych xx  Chichot

na razie to mam problem żeby znaleźć ogiera xx który się wykazał dzielnością wyścigową i do to sprawdził wierzchowo, szczególnie pod kątem ujeżdżenia... który by krył w Polsce  Z politowaniem
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #51 : Listopad 24, 2009, 21:35:01 »

szkoda wielka
podobnie w Holandii chwalone jest pierwsze potomstwo og. Krater (Winds of Light-Konstelacja)

ale tak jak jasiek pisze, nie wiadomo jakie byłyby jego losy w PL  Z politowaniem

a nie Kreator kryje w Holandii?
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #52 : Listopad 24, 2009, 21:43:48 »

no Krater to raczej w Golejewku, Kreator http://www.redmillstables.com/kreator_xx.htm po Babancie,
dobrze wiedzieć że jest całkiem uznany potomek Babanta  Mrugnięcie


a czy nie ma ktoś zdjęcia ogiera Jazzman po Stelvio ??
http://www.pedigreequery.com/jazzman

widziałam w ogłoszeniach na sprzedaż młodziaka małopolskiego po nim właśnie...
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #53 : Listopad 24, 2009, 23:00:09 »

z naszych rodzimych xx bardzo chwalone jest potomstwo kozienickiego Barnaula. NAwet kilka koni w Pl jest- oczywiscie kupione w Niemcolandii. Z tego co mi mowiono to skoczne z bdb  lub wybitnym galopem i stepem. Ciekawe czy cos sie pokaze w duzym sporcie.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #54 : Listopad 25, 2009, 14:06:08 »

oj tak tak Kreator po Babant
przepraszam za pomyłkę  Zawstydzony
Zapisane
jasiek
Użytkownik

Wiadomości: 1700


« Odpowiedz #55 : Listopad 26, 2009, 00:05:54 »

z naszych rodzimych xx bardzo chwalone jest potomstwo kozienickiego Barnaula. NAwet kilka koni w Pl jest- oczywiscie kupione w Niemcolandii. Z tego co mi mowiono to skoczne z bdb  lub wybitnym galopem i stepem. Ciekawe czy cos sie pokaze w duzym sporcie.

Trachit, Kreator, Cyrkon, Barnaul i jeszcze kilka by się znalazło, a u nas kryją Zagon i Chef...
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #56 : Grudzień 02, 2009, 14:49:34 »




Ogier Trachit zdjęcia z holenderskiego kalendarza ogierów na rok 2002
Prawda, że był piekny
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #57 : Grudzień 05, 2009, 22:06:55 »

jak już pisałam wcześniej, to dla mnie był ideał xx do krycia dla mnie, pochłaniający mój wzrok bez reszty...

ja za to znalazłam nowe zdjęcie Guosnisa


Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #58 : Grudzień 06, 2009, 21:53:01 »

Nowy xx uznany dla polkrwi juz stoi w Kozienicach
Masini hod. Widzów MASINI, Dixieland, Mansarda/Miami Prince
http://www.finisz.pl/forum/viewtopic.php?p=56198&sid=c13adaabfd96721b17df6673afa9fd19
malutki, drobniutki, ale z kapitalna technika skoku jak na plotowca, super charakterem:)
juz szykujemy ze znajomym kobyly pod niego:)
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #59 : Grudzień 06, 2009, 21:56:25 »

eksterierowo nie wydaje się być poprawny, coś mi w nim brakuje.. choć kondycja taka sobie, z resztą po takiej imponującej karierze nie ma się co dziwić, więc i ciężko porównać... ale ciekawy koń....
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

darkwarriors roleverse akademia magicbears animalsoftheworld