FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 07, 2024, 12:57:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SPRZEDAM OGIERA 20-miesięczny  (Przeczytany 4282 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kumpel1arek
Użytkownik

Wiadomości: 3


« : Luty 14, 2011, 18:49:28 »

Witam Uśmiech
Tak jak w temacie mam do sprzedania ogierka rasy małopolskiej. Obustronne pochodzenie. Po bardzo ładnych rodzicach: matka Sekwana i ojciec Paszkwil. Paszport. Ma zapewniony codzienny ruch, przyjął jeźdźca i chodzi w siodle.Nauczony również pod zaprzęg. Kiełznany wędzidłem .
Gorąco zachęcam do rozmowy w celu uzyskania większej ilości informacji  pod nr 661 251 236
Zapisane
tutu
Użytkownik

Wiadomości: 19


« Odpowiedz #1 : Luty 14, 2011, 19:12:13 »

20 miesięczny koń chodzący pod siodłem !!!!!!!!?Co?Co??? To może mu zrobic wielka krzywdę! Szok...
Zapisane
Arcturus
Użytkownik

Wiadomości: 319



« Odpowiedz #2 : Luty 14, 2011, 19:36:48 »

20 mies. i przyjął jeźdźca Co? To chyba żart .
Zapisane
kumpel1arek
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #3 : Luty 16, 2011, 14:49:28 »

Nie to nie jest żart! To że przyją jeźdźca to znaczy w takim sensie że jest przyzwyczajony do siodła. Jak sami wiecie że trzeba przyzwyczaja za młodu a w szczegulności ogiera.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #4 : Luty 16, 2011, 15:06:52 »

 Loo matko, mój ma już 24 miesięce i nie przyzwyczajony, co ja biedna zrobię  Z politowaniem
Zapisane
pampolinka
Użytkownik

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #5 : Luty 16, 2011, 16:52:21 »

przepraszam za ironię (jakoś tak mam) ale jeśli to że przyjął siodło znaczy że przyjął wszytko co mu na grzbiet się wpakuje to czemu nie napisać że przyjął jeszcze kozę, owieczkę i orangutana ?

a tak serio to że koń miał siodło na grzbiecie i je zaakceptował nie jest równoznaczne z zaakceptowaniem jeźdźca. A jeśli faktycznie zaakceptował jeźdźca i jest nauczony pod zaprzęg to... nie spodziewaj się pozytywnej reakcji i kolejki potencjalnych kupców. Koń w tym wieku jest jeszcze fizycznie na etapie rozwoju i takie postępowanie może mieć bardzo poważne konsekwencje na przyszłość.
Zapisane
kumpel1arek
Użytkownik

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #6 : Luty 16, 2011, 21:00:18 »

JAK ktoś nie umie czytac między wierszami to tak jest.
przyjął jeźdźca to miało znaczyc, że przyjął go pod swoje skrzydło  hahahahahahahahahahahaha  Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot

a koze to Ty masz w nosie  Chichot Chichot Chichot
Zapisane
Ewex
Użytkownik

Wiadomości: 48


« Odpowiedz #7 : Luty 16, 2011, 21:17:29 »

Powiem krótko wstyd wystawiać takie ogłoszenie i tylko konia szkoda...I myślę że wszyscy dobrze zrozumieli o co Ci chodzi a teraz Ty się tego w głupi sposób wypierasz pisząc rzeczy bez sensu
JAK ktoś nie umie czytac między wierszami to tak jest.
przyjął jeźdźca to miało znaczyc, że przyjął go pod swoje skrzydło  hahahahahahahahahahahaha  Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot

a koze to Ty masz w nosie  Chichot Chichot Chichot

wstyd!!

I to że inni użytkownicy wypowiadają się na temat twojego ogłoszenia nie upoważnia Cię bycia chamskim.
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #8 : Luty 16, 2011, 21:57:15 »

Ewex
Ja tam się zawsze zastanawiam skąd ludzie biorą takie pomysły. Kilka lat temu przyjmowano na ZT ogiery w wieku ponizej 3-lat, ale jaki to ma cel dziś nie mam pojęcia. A na allegro takich i (o zgrozo !) jeszcze młodszych przypadków nie brakuje.
Zapisane
pampolinka
Użytkownik

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #9 : Luty 16, 2011, 22:19:14 »

Ewax nie ma sensu wymagać od tego człowieka kultury osobistej. jak do tej pory reprezentuje sobą jedynie brak podstawowej wiedzy (jeśli nie ograniczenie...). Może jeszcze brak zrozumienia natury koni...
I to bardzo przykry obrazek ale ar...? masz rację, niestety spotyka się to nierzadko :/

kumpel1arek musi ci być strasznie głupio skoro tuszujesz to tak beznadziejnym tłumaczenie... Wybacz, ale na wypowiedzi na poziomie 13latka nie będę odpowiadać Mrugnięcie
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #10 : Luty 16, 2011, 22:37:25 »

To, że koń był siodłany, to wcale nie znaczy, że przyjął/zaakceptował siodło na grzbiecie :/
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

miniyourlife forumpc wolfsparadise serwerszybcyiwsciekli ospzychlin