FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 05, 2024, 19:00:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rashim vs Welgrim  (Przeczytany 31777 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
meghana
Użytkownik

Wiadomości: 143



« Odpowiedz #45 : Listopad 15, 2011, 21:39:52 »

Wcale mnie to nie dziwi. Niedawno rozmawiałam z Irlandczykiem, który był na 1 ogólnopolskim czempionacie koni w skokach luzem. Według jego słów, żadnego ogiera z zaprezentowanych nie zostawiłby ogierem. Kilka koni było dla niego dość interesujących ale nie na tyle, żeby zostawiać im jajka.
Zapisane
Ali
Użytkownik

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #46 : Grudzień 26, 2011, 14:21:29 »

A co się dzieje teraz z Rashimem ?
Zapisane
anitkab
Użytkownik

Wiadomości: 36


« Odpowiedz #47 : Grudzień 27, 2011, 10:16:54 »

Wcale mnie to nie dziwi. Niedawno rozmawiałam z Irlandczykiem, który był na 1 ogólnopolskim czempionacie koni w skokach luzem. Według jego słów, żadnego ogiera z zaprezentowanych nie zostawiłby ogierem. Kilka koni było dla niego dość interesujących ale nie na tyle, żeby zostawiać im jajka.
Aferzysta został sprzedany do dużego sportu i ubolewam nad tym że został wykastrowany ale sprzedając konia nie mamy wpływu na jego dalsze losy. Uważam że był bardzo wartościowym ogierem i szkoda że nie udało się pobrać od niego nasienia. Zostawił jednego nienarodzonego jeszcze źrebaka od klaczy Dolce Diva po Devinie. Niestety sportowcom nie zależy na hodowli tylko na grzecznych koniach dlatego też te które trafiają do sportu (najczęciej najlepsze) są szybko kastrowane. Ciężko o ogiera xo który chodziłby w sporcie i krył równocześnie:( zwłaszcza w WKKW, niestety. Wszystkie które przetrwały były własności SO.
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #48 : Grudzień 28, 2011, 13:11:25 »

Ciężko o ogiera xo który chodziłby w sporcie i krył równocześnie:( zwłaszcza w WKKW, niestety. Wszystkie które przetrwały były własności SO.

Z tym to też różnie bywa, Jak Chef, tegoroczny czempion 6-latków w wkkw został wykastrowany zdaje się zaraz po zakupie do SO Biały Bór. Jeśli nie będzie prywatnych ośrodków, które zechcą swoje ogiery promować przez sport, to nie wróżę nic dobrego polskiej hodowli. Życzę powodzenia !
Zapisane
anitkab
Użytkownik

Wiadomości: 36


« Odpowiedz #49 : Grudzień 28, 2011, 15:47:07 »

Ciężko o ogiera xo który chodziłby w sporcie i krył równocześnie:( zwłaszcza w WKKW, niestety. Wszystkie które przetrwały były własności SO.

Z tym to też różnie bywa, Jak Chef, tegoroczny czempion 6-latków w wkkw został wykastrowany zdaje się zaraz po zakupie do SO Biały Bór. Jeśli nie będzie prywatnych ośrodków, które zechcą swoje ogiery promować przez sport, to nie wróżę nic dobrego polskiej hodowli. Życzę powodzenia !
też prawda o tym zapomniałam...zresztą jak nic nie pomyliłam to Milczan teżpo zakupieniu go do BB został wykastrowany i sprzedany.
Zapisane
meghana
Użytkownik

Wiadomości: 143



« Odpowiedz #50 : Luty 16, 2012, 21:15:41 »

Ciężko o ogiera xo który chodziłby w sporcie i krył równocześnie:( zwłaszcza w WKKW, niestety. Wszystkie które przetrwały były własności SO.

Z tym to też różnie bywa, Jak Chef, tegoroczny czempion 6-latków w wkkw został wykastrowany zdaje się zaraz po zakupie do SO Biały Bór. Jeśli nie będzie prywatnych ośrodków, które zechcą swoje ogiery promować przez sport, to nie wróżę nic dobrego polskiej hodowli. Życzę powodzenia !
też prawda o tym zapomniałam...zresztą jak nic nie pomyliłam to Milczan teżpo zakupieniu go do BB został wykastrowany i sprzedany.

Teraz przeczytałam końcówkę tego tematu. Wykastrowany po zakupie. Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę Stado Ogierów na Stado Wałachów.  Smutny
Zapisane
Cytryna
Użytkownik

Wiadomości: 27



« Odpowiedz #51 : Marzec 20, 2012, 22:02:56 »

A co się dzieje teraz z Rashimem ?

http://ogiery.zabookuj.eu/kon/31/rashim-mlp.html
Zapisane
mop246
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #52 : Czerwiec 03, 2012, 16:59:12 »

Ja jestem w posiadaniu konia po Rashimie- wał. Wilmar. Mrugnięcie
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #53 : Czerwiec 05, 2012, 10:12:27 »

I co ten Wilmar aktualnie porabia ?
Zapisane
Lumi
Użytkownik

Wiadomości: 754



« Odpowiedz #54 : Czerwiec 08, 2012, 12:18:52 »

......to se pogadaliśmy.......... Mrugnięcie
zastanawiają mnie takie wpisy........ może jednak "dziecko" się odezwie Spoko
Zapisane
brumby
Użytkownik

Wiadomości: 318


« Odpowiedz #55 : Czerwiec 08, 2012, 23:07:17 »

może, jeśli z etapu posiadania przejdzie do fazy dosiadania  Mrugnięcie
Zapisane
Iza90
Użytkownik

Wiadomości: 718



« Odpowiedz #56 : Kwiecień 13, 2013, 12:53:46 »

Film z Rashimem: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-dopqyjc90
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rrp307 pssu szkola-gartossa stadoaraba worldofdogs