FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 04, 2024, 09:14:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Worldcup Equisport Warszawa hala Torwar 20-22.03.2009  (Przeczytany 2747 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« : Marzec 07, 2009, 11:57:49 »

http://worldcup.equisport.pl/
ktoś się wybiera ??
w piątek w pierwszej części (GP w uj. i I półfinał MR) wstęp wolny

w programie dodatkowym m.in pokazy koni arabskich w klasach kostiumowych Uśmiech
zapisany do GP w ujeżdżeniu jest walewicki Buńczuk (Galeon oo - Berdanka/Akwen)
a w skokach na pewno będę kibicować Imequylowi
Zapisane
Drapik
Użytkownik

Wiadomości: 446


« Odpowiedz #1 : Marzec 07, 2009, 20:48:31 »

widze, ze mamy te same typy:) bede kibicowac i focic Uśmiech jak cos to chetnie sie spotkam z forumowiczami
Zapisane
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #2 : Marzec 23, 2009, 11:13:19 »

I po imprezie a szkoda Smutny

W tym roku honoru koni małopolskich broniły Dziekan i Mefisto w zaprzęgu Jacka Kozłowskiego oraz Buńczuk w konkursach ujeżdżenia.
Emetyty nie znalazły równego sobie rywala Uśmiech
Buńczuk zajał 6 miejsce, w obu konkursach, szkoda tylko, że spiker dwukrotnie przedstawiał go jako... wielkopolaka !  Złość

Wśród pokazów fantstyczny był Targ Jemeński i klasa kostiumowa koni arabskich, rozczarował zupełnie kadryl koni iberyjskich (konie źle dobrane - kaliber, ruch, masć, poziom wyszkolenia, a do tego baardzo płochliwe) wśród których obstawiam przynajmniej jednego jako nieiberyjskiego  Z politowaniem

Baardzo mnie cieszy postawa naszych młodych jeźdzców - Mściwoja Kieconia i Pawła Kalicińskiego, którzy jeździli równo przez trzy dni, a pierwszy odniósł zwycięstwo w GP i w drugim konkursie MR w sobotę. Żal patrzeć na Grzegorza Kubiaka, który nie moż eżadnego konkursu przejechac bez zrzutki. Kilkanaście medali MP zobowiązuje  Z politowaniem
Zapisane
Paula
Użytkownik

Wiadomości: 34



« Odpowiedz #3 : Marzec 23, 2009, 18:01:09 »

Ja byłam na "Magicznym pokazie koni". Żenada. Cabriola robila wiekszosc pokazów. Zero synchronni podczas przejazdow. Jedynie muzyka i naglosnienie mi sie podobalo. Konie arabskie powinny być w obrzedzie arabskim a nie w zwyklym siodle sportowym, haha Chichot Pokaz zaprzegów był ciekawy, pięknie zaprezentowane pary z Sielanki i Warki Uśmiech
Ktoś był w sobote i niedziele??
Zapisane

"Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką."
ar...?
Użytkownik

Wiadomości: 2362



« Odpowiedz #4 : Marzec 27, 2009, 10:39:59 »

Pokaz zaprzegów był ciekawy, pięknie zaprezentowane pary z Sielanki i Warki Uśmiech
Ktoś był w sobote i niedziele??
Ale Sielanka mieści się w  Warce przeciez  Z politowaniem
Ja byłam całe trzy dni oprócz sobotniej gali, Magiczny Świat Koni lepszy niż te iberyjskie. Nie ma co az tak krytykować - w poprzednich latach pokazy sprowadzały się do występów beznadziejnych kabaretów i łażących po parkurze sczudlarzy

Araby miały zakryte siodła rzędami Mrugnięcie

__________________________________________________________________

Pierwsza część zdjęć
Mam ich straszne ilości, ale prawie ogranełam piątek  Uśmiech

Buńczuk (Galeon oo - Berdanka/Akwen)


Album oo


Alwaro oo




Inscenizacja pt Targ Jemeński






Zwycięzczyni obu konkursów GP w ujeżdżeniu
Katarzna Milczarek i Ekwador (hol, po Heraldik xx)









Randon i Michał Rapcewicz, para która będzie reprezentować PL w Las Vegas podczas finału PŚ



Mała Runda
Piotr Sikorski i Prezent (wnuk og. Alkad xxoo)



Krzysztof Ludwiczak, Konkret 2







Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

czarownik elchi tb meute-de-loups imindel