FORUM O KONIACH MAŁOPOLSKICH
Maj 04, 2024, 08:25:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Regionalny Czempionat Opatowiec 2008  (Przeczytany 14031 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #15 : Lipiec 15, 2008, 17:49:40 »

po Gangesie była klacz Luna od Legendy po Dybicz, dwulatka gniada, i chyba tylko ona.
pomału zaczne wklejać zdjęcia:
klacz nr 79 Liderka po Dereń od Liberia po Lewar 2004



klacz nr 75 Lukrecja po Dybicz od Lawina po Ping Pong 2005


klacz nr 74 Jogobella po Hipol od Judyta po Dansing 2005



klacz nr 83 Bohemia po Hipol od Bahama po Hillon 2005



klacz nr 85 wspomniana moja arabka;) Pinia po emetyt od Pilica po Arcus 2004



klacz nr 72 Forella po Toledo od Fantazja po Dukat 2005


i chwila przerwy... Mrugnięcie

__________________________________________________________________________________

i ciąg dalszy ...
klacz nr 82 Forsa po Zorba od Fa po Dansing



klacz nr 80 Megi + jej źrebak nie wiem po jakim ogierze niestety ale śliczny, matka po Dereń od Mafia po Hippies 2004



klacz nr 86 Esmagia po Mag od Espa po Despota 2004




nie wiem czy zdąże więcej, jak nie to reszta jutro, niestety stałam pod słońcem, a nie miałam śmiałości podejść i robić zdjęcia z namiotu komisji więc są jakie są...
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #16 : Lipiec 15, 2008, 20:31:03 »


klacz nr 80 Megi + jej źrebak nie wiem po jakim ogierze niestety ale śliczny, matka po Dereń od Mafia po Hippies 2004


Maharadża po Emetyt, najlepszy źrebak w Klikowej

dzieki za fotorelacje !
a masz moze jakies zdjecie tej Luny ? bardzo bym chciała zobaczyć, będze wdzięczna
Zapisane
goha
Użytkownik

Wiadomości: 635



« Odpowiedz #17 : Lipiec 16, 2008, 07:37:56 »

emi ładnie Klarke pokazałaś Uśmiech gratuluje

po obejrzeniu filmiku - niestety czempionat robi wrażenie mocno "podwórkowego"....Klikowa jednak zadbała o poziom i organizację a tutaj dosyć to chaotycznie wygląda
Zapisane
emi
Użytkownik

Wiadomości: 108


« Odpowiedz #18 : Lipiec 16, 2008, 08:06:55 »

dokładnie podworkowy ale widze jednak ze cos sie rusza na poczatku bylo mało i słabe konie teraz z wystawcami jest lepiej  ale organizacja jest słaba niestety nad czym ubolewam.
Apeluje do wszytkich wystawcow i prezenetrow obojetne czy klikowa czy bialka opatowiec czy wygwizdow gorny ubierajcie sie na maire tego co robicie pokazujecie piekne konie to i ubierzcie sie schludnie  bo naprawde az ssie smutno robi widzac pieknego konia a prezenter jakby od gnoju odszedł .Myślalam ze to tylko jest tak na opatowcu chodz z roku na rok est lepeij bo wiekszosc prezenetropw ma zwiazkowe koszulki polo wiec wygladaja ładnie ale na bialce tez zadarzaly sie przypadki zielonego tshirta i spodni z milionem plam a ze zdjec z klikowej tez mozna takie rodzynki wyłapac
Jak dla mnie powienien byc opisany stroj w jakim konia powinno sie pokazywac
Na opatowcu podobły mi sie w tym roku boksy niebyl to namiot z korytazrzem pzrez srodek a boksy angileskie bylo o wiele widniej i chłodniej ale niepodobało mi sie zajmowanie na zapas boksow przez co niemoglam swojego konia nigdzie wstawic dopiero interwencja kierownika pomogła jedynie pan zagrozil mi ze bede se konia łapac jak przyjedie kolega wiec bacznie siedzialam cala wystawe na zmiane z moim tata przy boksie sie rozpisałąm dzieki goha reka sie wyrabia juz taka ciezka niejest to i pokazywanie niejest takie złe ale widze ze moze byc lepeij
Zapisane
Doma
Użytkownik

Wiadomości: 441


« Odpowiedz #19 : Lipiec 17, 2008, 13:05:39 »

Goha na pewno ten championat był specyficzny, taki bardziej swojski, aczkolwiek jeżeli miałabym prezentować pierwszy raz swojego konia to wolałabym na takim, w  Klikowej brak doświadczenia i wysoki poziom myślę że skazały by mnie na porażkę z powodu nerwów, w Opatowcu  chyba aż takiego stresu bym nie miała Mrugnięcie choć na pewno jeżeli chcą  się liczyć poziom powinni podwyższać...


a Maharadża był powalający, matka przed komisją a mały si ustawiał przed nią w pozycji zootechnicznej Chichot świetnie się czuł będąc w centrum zainteresowania i  pięknie się prezentował...

kolejne zdjęcia


nr 15 - Gryf - C  2007 po Barnaba od Grecja po Emir


nr 8 - Tuhaj Bej 2007 po Emetyt od Taja po Eurol,



nr 23 - Kostas 2005 po Emetyt od Kohorta po Hillon, champion dwulatków, najlepszy ogier






nr 6 - Saganek 2007 po Ghana od Sumira po Mirza, champion roczniaków




nr 54 klacz Jodłówka - najlepszy koń pokazu, podobnie jak w roku 2007 (chociaż na mnie lepsze wrażenie zrobił Kostas)



to chyba tyle z jak kolwiek sensownych zdjęć Smutny
jak macie jakieś pytania co do rodowodów hodowców czy czego kolwiek co jest w informatorze to służę pomocą...
Zapisane
montana
Administrator
Użytkownik
*
Wiadomości: 1575



« Odpowiedz #20 : Lipiec 27, 2008, 11:05:33 »

pełne wyniki
http://www.ozhk-kielce.pl/download/download.php?filename=wyniki_opatowiec_2008.pdf

galerie zdjęc
http://www.ozhk-kielce.pl/galerie/opatowiec_2008/index.html
http://opatowiec.com.pl/el,95,0,photo_id
Zapisane
BlackHorse
Użytkownik

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #21 : Sierpień 03, 2008, 22:36:20 »

Cześć jestem tu nowa. Jeśli chodzi o Lukrecję od Lawiny i Dybicza to mogę powiedzieć, że to przepiękna i mądra klaczka, chociaż lubi podgryzać Mrugnięcie. Byłam w agroturystyce w Kaczynie u państwa Wysockich. To jest ich klaczka, tak samo jej matka Lawina. Dybicz był u nich przez rok. Luna po Gangesie też jest ich. Niestety parę dni wcześniej spłoszyła się czegoś i głową rozwaliła murek od boksu. Całą główkę miała podrapaną:(. A Ganges to tak narąwisty koń, że jak widział przechodzącą gdzieś klacz, albo ją wyczuł, to cały boks chodził. Murek od niego rozwalił kopytami całkowicie...
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

elchi watahablackheart imindel wiedzminlandrp vampairlife