Klacz + ogier = źrebak

<< < (2/15) > >>

jasiek:
bardzo ładna klacz

dobór ogiera zależy od tego co chcesz otrzymać, na czym Ci zależy

wiadomo, że ma być źrebak poprawny eksterierowo, urodziwy z jak najlepszym charakterem i ruchem

musisz jednak się zdecydować co jest dla Ciebie priorytetem - orientalne nuty czy możliwość skakania "wagonów", elegancja folbluta czy może mocniejsza konstytucja, czy dopuszczasz silny imbred?

Twoja klacz ma bardzo ciekawy, ale jednocześnie w miarę skonsolidowany rodowód, popatrz na dobór ogiera jak na grę na pianinie, gdzie zamiast klawiszy masz kratki rodowodowe, możesz uderzyć silnym akordem w Elsinga, a z drugiej strony postawić na np. Saganka

jak napiszesz na czym Ci zależy to będziemy dalej radzić

ess_Ka:
padł kiedyś pomysł na imbred na Elsinga... stąd myslałam o Halogenie.. podoba mi się eksterierowo.. Saganka znam z widzenia bo to moje okolice.. swego czasu byl czesto widoczny na parkurach.. teraz widze ze skacza jego potomkowie...
kobyła ma poprawny ruch.. ale na pewno to nie typ ujezdzeniowca.. dzielna i wytrzymala.. chetna do pracy.. ambitna.. typ wkkw'isty... zupełnie się na tym nie znam wiec stad moj udział w tym forum.. źrebak ma byc poprawny..urodziwy, nie bedzie na sprzedaż..raczej do kochania i jeśli będzie miał predyspozycję bedę go chciała dać do sportu.

generalnie wole konie delikatne.. eleganckie..chwytajace za oko.

Doma:
a ja bym chciała wiedzieć jak wyhodować taką piękność jak Twoja klacz ;) ech, rozmarzyłam się :)

ar...?:
Essa jest fantstyczna, mi sie podoba pomysł z inbredem (imbredem ? jak to się poprawnie pisze ?) na Elsinga

ess_Ka:
Doma, to juz nie do mnie to pytanie bo mnie pewnie nawet zupełnie przypadkiem by taki koń nie wyszedł :) ale moze a Wasza pomoca uda się coś równie niezłego wyhodować..przynajmniej eksterierowo. Ar..? no tak Ty mnie juz jakis czas w tym wspierasz :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilczerp coffee polishmaxlive wspolnotakb endriuadventurezg